NAJNOWSZE WYNIKI: KTO WYGRAŁ WYBORY 2015. KTO WYGRAŁ II TURĘ

opr. (ls)
NAJNOWSZE WYNIKI: KTO WYGRAŁ WYBORY 2015. KTO WYGRAŁ II TURE
NAJNOWSZE WYNIKI: KTO WYGRAŁ WYBORY 2015. KTO WYGRAŁ II TURE polskapresse
Kto wygrał wybory prezydenckie 2015- zastanawiają się już Polacy, którzy ruszyli w niedzielę (24 maja) do urn. Czy ich kandydat wygrał? Czy wyniki wyborów 2014 będą dla nich satysfakcjonujące? O tym przekonają się dopiero po godz. 22:30, kiedy zakończy się czas głosowania. Kto wygrał drugą turę wyborów prezydenckich. JAKIE SA NAJNOWSZE WYNIKI WYBORÓW?

WYNIKI WYBORÓW PREZYDENCKICH, KTO WYGRAŁ WYBORY, II TURA KTO WYGRAŁ

83-letnia kobieta zmarła w lokalu wyborczym w Kowalach w powiecie cieszyńskim. Staruszka zasłabła podczas głosowania. Próba reanimacji 83-latki nie powiodła się, dlatego kobieta zmarła. Z tego względu czas głosowania w tej komisji wyborczej został przedłużony do godz. 22:30. Od godz. 18 do 19 lokal wyborczy w Kowalu został zamkniśty ze względu na prowadzenie czynności prokuratorskich.

ę
WYNIKI WYBORÓW PREZYDENCKICH. KTO WYGRAŁ II TURĘ WYBORY 2015

Pozostałe lokale zostaną zamknięte zgodnie z przewidywanym czasem, czyli o godz. 21. Pierwsze sondaże jednak zostaną ogłoszone po zakończeniu ciszy wyborczej we wszystkich miejscach, czyli o godz. 22:30.

Czy przedłużenie czasu wyborów w Kowalach wpłynie na wyniki wyborów.

-Myślałem, że już o 21 będę wiedział, kto wygra wybory prezydenckie 2015, a tu niestety przykra wiadomość- mówi Krzysztof , mieszkaniec Rzgowa.

Jakie są najnowsze wyniki wyborów 2015? O tym będą informować na bieżąco wszystkie stacje telewizyjne, radiowe i prasa.

Wyniki wyborów prezydenckich 2015 będą się zmieniać z minuty na minutę, jeśli nie będzie znaczącej przewagi jednego kandydata, zwycięzca wytypowany przy pierwszych sondażach, może okazać się przegranym. warto zatem śledzi najnowsze wyniki wyborów prezydenckich.

Uprawnionych do głosowania podczas wyborów prezydenckich 2015 jest ponad 30 mln ludzi. Frekwencja na godz. 17 wynosiła ponad 40 procent. Najwięcej osób głosowało w gminie Ustronie Morskie. Największa ignorancja wyborów była w gminie Grunwald.

Cisza wyborcza w całym kraju została przedłużona do godz. 22:30, ponieważ starsza pani zmarła podczas głosowania w lokalu wyborczym w Kowalach w pow. cieszyńskim. Ze względu na czynności procesowe lokal został zamknięty, a prace komisji wyborczej przerwano na 1,5 godziny.,