ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Najmodniejsze kostiumy kąpielowe - TRENDY 2018 [VIDEO...

2018-06-13 00:00

2018-07-05 09:15

Najmodniejsze kostiumy kąpielowe - TRENDY 2018 [VIDEO ZDJĘCIA]

2018-06-13 00:00

MM Trendy, to projekt lifestyle’owy, który funkcjonuje w wielu miastach Polski w formie magazynu drukowanego. W Łodzi, postanowiliśmy zmodyfikować formę i realizować MM Trendy w formie video.

Źródło: BrakChcemy wspierać łódzkie marki i pokazać Wam - naszym użytkownikom – kreatywną stronę miasta, obfitą w modę, design, restauracje, ośrodki sztuki…

Żywimy nadzieję, że projekt MM Trendy stanie się źródłem inspiracji dla miłośników szeroko pojętej kultury, żądnych nowinek designerów, branżowych profesjonalistów, a przede wszystkim dla mieszkańców Łodzi.

To miejsce, w którym dowiecie się jaki spektakl wybrać się do teatru, gdzie pójść do fryzjera, w jakim miejscu bawić się w weekend, w jakich restauracjach zjeść dobrą kolację oraz w jakim butiku kupić niepowtarzalną sukienkę na sobotni wieczór.

Oprócz tego: fotografia, technologia, moda, najnowsze gadżety, media, ludzie i wiele więcej. Nasze Miasto jest trendy. Sami sprawdźcie. W pierwszym odcinku MM Trendy Łódź przedstawiamy kostiumy kąpielowe naszej łódzkiej marki Novella.


Źródło: BrakJako marka kostiumów kąpielowych stworzona została dla kobiet ceniących wygodę, nowatorstwo i piękno. Bagaż kilkunastu lat doświadczeń w projektowaniu, produkcji i dystrybucji odzieży plażowej, oraz czynny udział w największych branżowych imprezach targowych na świecie, pozwalają nam, na przygotowanie różnorodnych wzorniczo i kolorystycznie kolekcji, zgodnie z obowiązującymi trendami mody.

Oryginalne rozwiązania, zmysłowa stylistyka, wysoka jakość wykonania kostiumów, wszystko to tworzą z pasją, by w efekcie finalnym, ich klientki wyglądały pięknie i czuły się komfortowo.

sklep.novella.pl

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.