Najlepszy czas na zakupy w IKEA jest właśnie teraz! Nie przegap tej oferty

Materiał informacyjny IKEA Retail Sp. z o.o.
Kanapa w salonie najlepsze lata ma już za sobą? Dostawione krzesło do pracy zdalnej nie lubi się z kręgosłupem? Spędzanie sporej ilości czasu w czterech ścianach wcale nie musi być męczące. Wystarczy, że zadbacie o odpowiednie wyposażenie. W nowym roku pojawiają się nowe możliwości i dzięki temu w IKEA możecie planować i realizować duże zmiany w Waszych domach, a płatność rozłożyć na dogodne raty 0%. Dla najszybszych czekają dodatkowe zniżki w salonie IKEA Łódź na ostatnie sztuki wybranych produktów.

Korzystaj od razu, zapłać później w ratach bez odsetek

Duże zmiany w domu nie muszą oznaczać wielkich wyrzeczeń. Jeśli ryzyko nadszarpnięcia domowego budżetu Was wstrzymuje przed rewolucją, najlepszą opcją będzie rozłożenie płatności na raty. IKEA oferuje aktualnie raty 0% dostępne w wariancie na 10 oraz 20 miesięcy. To Wy decydujecie, która opcja najlepiej Wam odpowiada. Jeśli od dawna snujecie wizję odświeżenia wnętrz, to najwyższy czas przejść do realizacji planów. Aby skorzystać z oferty rat 0% musicie dokonać zakupu za minimum 300 PLN oraz należeć do klubu IKEA Family. Jeśli jeszcze się nie zapisaliście zarejestrujecie się tutaj: Dołącz do IKEA FAMILY lub skorzystaj z pomocy sprzedawców w salonie IKEA Łódź. Cała operacja zajmuje dosłownie chwilkę.

Dogodne finansowanie zakupów to tylko jedna z korzyści dołączenia do rodziny IKEA. Dodatkowo otrzymacie:

  • Możliwość skorzystania z cyklicznych akcji promocyjnych dla członków IKEA Family na wybrane produkty
  • Możliwość podglądu całej historii zakupów bez konieczności chomikowania papierowych paragonów
  • Dostęp do newslettera zawierającego informacje o wszystkich nowościach w IKEA

Raz a dobrze

Częstą sytuacją po skończeniu remontu mieszkania jest brak dodatkowych środków na idealne urządzenie wnętrza. Takiego, które będzie podkreślać zarówno gust, jak i potrzeby domowników. Szukanie oszczędności skutkuje powstaniem eklektycznego nieładu, który w szybkim czasie zacznie Was przytłaczać i konieczne będzie kompleksowe przemeblowanie. Ta złudna oszczędność jest więc tylko wstępem do dalszych wydatków, którym można zapobiec, kompletując zestaw odpowiednich mebli już na starcie. Korzystając z rat 0% rozpisanych na 20 miesięcy nie musicie się więcej głowić czy szafka RTV będzie pasować do regału na książki. W Waszym zasięgu są teraz całe zestawy mebli RTV lub, np. spójne wyposażenie sypialni, jak seria HEMNES. Niska miesięczna rata nie nadwyręży domowego budżetu, a umeblowany w przemyślany sposób dom to łatwiejsze i przyjemniejsze życie na co dzień.

Ostatnie sztuki

Raty 0% to nie koniec prezentów od IKEA na dobry początek roku (wszak 2020r. wymaga solidnej rekompensaty, prawda?). Czujni łowcy okazji mogą teraz znaleźć wybrane produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Przedmioty biorące udział w akcji będą oznaczone specjalnym, żółtym znakiem „ostatnie sztuki”. Kto pierwszy ten lepszy, więc nie radzimy odkładać decyzji na później i czym prędzej upolować w sklepie IKEA Łódź coś dla siebie i Waszych bliskich!

Dodaj ogłoszenie