Najbrudniej w mieście jest w niedzielę! Dlaczego?

kz
Niedziela to najbrudniejszy dzień na wielu ulicach w centrum Łodzi. Wczoraj rano przy przepełnionych koszach na śmieci na przystankach u zbiegu ulic Piotrkowskiej, Radwańskiej i Brzeżnej ekipę sprzątającą spotkaliśmy dopiero o godz. 7.30, a z koszy się wsypywało.

SPRZĄTAJĄ ZA PÓŹNO ALBO WCALE

Jeszcze gorzej jest w okolicach Manufaktury, skąd nocą wraca się często komunikacją miejską. Na przystanku na ul. Legionów przy ul. Gdańskiej, jak co niedzielę, śmieci nie mieściły się w koszu i zalegały na chodniku. Bardzo brudno było także na ul. Gdańskiej i ul. Zachodniej między ul. Legionów i ul. Ogrodową. Co brama, to puste butelki po wódce, śmieci na chodnikach i ulicy. Niewiele lepiej było także na odcinkach ul. Zachodniej - al. Kościuszki, np. między ulicami Próchnika i Więckow-skiego albo Zieloną i Struga.

Jeżeli władze miasta chcą, by łodzianie i turyści zachwycali się naszym piękniejącym miastem, warto może sprzątanie w weekend zaczynać już nocą.

ŻYCZENIA NA OSIEMNASTKĘ
ŻYCZENIA NA 40 URODZINY
ŚREDNIA DŁUGOŚĆ PENISA...
Numery kierunkowe w Polsce
[ZOBACZ TEŻ FILM Samochód staranował bramy, potem wybuchła bomba. Atak w Brukseli (autor x.news/BE VTM)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Samochód staranował bramy, potem wybuchła bomba. Atak w Brukseli (autor x.news/BE VTM)