18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 35min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

mj
Anna Klamerus, dyrektor Domu Dziecka nr 1 w Łodzi, odebrała z rąk Krzysztofa Piątkowskiego, wiceprezydenta Łodzi ds. oświaty, nagrodę I stopnia 8,5 tys. zł brutto z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość odbyła się w gmachu I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Więckowskiego. Nagrodami II stopnia po 6 tys. zł brutto uhonorowano 123 osoby: 49 dyrektorów, 67 nauczycieli, 5 pedagogów szkolnych i specjalnych, 1 psycholog i 2 logopedów. Zostali docenieni i wyróżnieni za szczególne osiągnięcia w pracy dla łódzkiej oświaty oraz wychowania młodzieży.

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

R
Realista.

Ciekawy jestem jakie zasługi włożyła p. Dyrektor Domu Dziecka nr 1 w Łodzi, że przyznano jej 8.5 tyś. nagrody. Dokonała tego sama czy z zespołem reszty pracowników. W związku z tym jak wysokie nagrody otrzymali pozostali pracownicy. Przecież dzięki nim została Pani tak wysoko oceniona, mimo , że panuje kryzys ekonomiczny.

Z
Zorro

U nas w firmie nagrody są po 1-2 tys. zł co dwa lata. Nikomu nawet nie marzy się nagroda 8tys. Jeszcze narzekacie, belfry?

Z
Zordon

A trener ełksy - Marek Chojnacki, nie dostał nagrody? Przecież to najlepszy nauczyciel i mentor w tym mieście. Nikt nie nauczy lepiej przegrywać od niego...

Dodaj ogłoszenie