1/7 Zamknij

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

Kuba Wojewódzki jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Regularnie na swoim instagramie zamieszcza zdjęcia ze swojego życia prywatnego.

Dziennikarz uwielbia drogie samochody oraz piękne zgrabne kobiety. Od jakiegoś już czasu mówi się o tajemniczej partnerce Kuby Wojewódzkiego. Sam publikował już wcześniej kilka zdjęć swojej drugiej połówki ale zawsze tyłem, tak aby nie pokazać twarzy. Jednak po ostatnim zdjęciu jakie pojawiło się w sieci wybuchła prawdziwa burza.

Ostatnio Kuba Wojewódzki po raz kolejny już udostępnił zdjęcia swojej partnerki. Tym razem rozebrał ją dosłownie do rosołu. Naga kobieta na plaży wywołała lawinę komentarzy.

Fotkę opatrzył wymownym podpisem:
Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna...

Bez wątpienia tymi tajemniczymi zdjęciami Kuba Wojewódzki podsyca napięcie wokół swojej osoby. Wcześniej publikował już zdjęcia swojej partnerki, jednak to ostatnie bije na głowę wszystkie poprzednie. Pod zdjęciem zawrzało. Nie wszystkim fanom spodobało się to co ujrzeli na profilu "Króla TVN".

Pod fotografią opublikowaną przez Kubę Wojewódzkiego pojawiło się mnóstwo komentarzy.
- Zazdroszczę.
- Piękne widoki.
- Mogłeś sobie darować.


A wy co sądzicie? Tym razem Wojewódzki przesadził

ZDJĘCIA - KLIKNIJ DALEJ

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

Komunikat

Ostrzegamy, że kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich lub dla nich nieprzeznaczone.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i nie mam ograniczonej zdolności do czynności prawnych.

Nie mam 18 lat! Przejdź do artykułu »

reklama

Polecamy