Nadzieja na zdrowie, wyjście z choroby i wzmocnienie

Materiał informacyjny ALEXANDRIA

Czy wizyta u bioenergoterapeuty to alternatywa dla dobrze znanych zabiegów medycznych? Filipińscy healerzy są słynni na cały świat za sprawą swych energetycznych operacji. Jednak to nie ta umiejętność jest podstawą do ich codziennej praktyki – są oni przecież niezwykle skutecznymi bioenergoterapeutami. Właśnie ich skuteczność fascynuje ludzi na całym świecie.

Wystarczą dwa, trzy zabiegi u bioenergoterapeuty

W błyskawicznym tempie zapełnia się lista z nazwiskami osób gotowych czekać nawet kilka tygodni na zabieg filipińskiego uzdrowiciela Jesse Novidy. Od czasu, gdy informowaliśmy, że przyjmowane są zgłoszenia na nowy termin, niemal każdego dnia w szczytowych godzinach blokują się telefony.

Jesse Novida od wielu lat pomaga w Polsce. Dla niego nie mają znaczenia różnice kulturowe, ale niesienie pomocy tym, którzy stracili już wiarę w tradycyjne metody. On stara się przywracać im nadzieję, że mimo trudnej sytuacji, można jeszcze pomóc.

Dla ujarzmienia zgłoszonych dolegliwości uzdrowicielowi z Filipin zazwyczaj wystarczają 2-3 zabiegi. Każdy trwa ok. 10 minut, niektóre nawet 20 minut i więcej.
- Nie potrafię określić, od czego zależy czas trwania zabiegu – szczerze wyznaje JESSE. – Moi mistrzowie nauczyli mnie, że nie są ważne normy czasowe. Każdej osobie należy poświęcić tyle czasu i energii, ile potrzebuje jej organizm. Każde spotkanie rozpoczynam modlitwą, by ta moc mnie nie zawiodła i uzdrowiła osobę potrzebującą pomocy. Również kończę zabieg modlitwą.

Jak przebiega wizyta u bioenergoterapeuty?

Każda osoba przed wejściem do gabinetu dyktuje swoje trzy dolegliwości, które chciałaby zlikwidować w pierwszej kolejności. Kartkę z tymi dolegliwościami dla Jesse Novidy przygotowuje jego asystent i tłumacz. Wizytę trzeba powtórzyć, najczęściej zalecane są trzy spotkania, ale już na pierwszym zabiegu uzdrowiciel wykonuje swoje zabiegi i masaże, w zależności od rodzaju schorzenia. Uzdrawianie następuje przez przekaz energetyczny na miejsca chore i cały organizm.

Efekty zabiegów u bioenergoterapeuty należy powtórzyć

Uzdrowieńcze działanie zabiegów i zastosowanych balsamów trwa także po wyjściu z gabinetu. By je przedłużyć, nie należy w dniu zabiegu kąpać się. Co najmniej przez trzy dni nie powinniśmy pić alkoholu. Tyle samo czasu nie powinniśmy wykonywać prac fizycznych. Nie należy walczyć z sennością. To normalna reakcja, niektóre osoby opowiadają, że spały dobę, a nawet dłużej. Jednak, kiedy wreszcie budziły się, rozpierała je niesamowita energia.

Na jakie choroby może pomóc bioenergoterapia?
Filipińczycy królują na liście najskuteczniejszych naturoterapeutów, likwidują:

 • nerwice,
 • bóle kręgosłupa,
 • prostaty,
 • cysty,
 • guzy,
 • choroby serca,
 • trzustki,
 • wątroby,
 • bóle głowy,
 • migreny,
 • choroby tarczycy.

Czy bioenergoterapia naprawdę działa? Oto kilka przykładów z Księgi Podziękowań:

- Kiedy zgłosiłam się na pierwszą wizytę byłam kłębkiem nerwów. Dokuczał mi żołądek, stwierdzono torbiele na wątrobie. Po dwóch wizytach jestem spokojną i zdrową kobietą. USG potwierdziło moje samopoczucie. Anna W. z Sieradza

- Żylaki, bóle nóg, nadciśnienie tętnicze i serce. Po pierwszym zabiegu czułam się bardzo dobrze, po następnym jeszcze lepiej. Przed zabiegiem strasznie męczyłam się, wchodząc na III piętro. Po dwóch zabiegach już mnie to nie męczy. Jolanta K. z Rawy Mazowieckiej.

- Miałem wysoki cukier, kłopoty z pęcherzem i nerkami, wszystko to ustąpiło po 3 wizytach, jednak co jakiś czas poddaję się zapobiegawczo tym niezwykłym zabiegom. Kazimierz P. z Kutna.

- Miałem ostrą nadczynność tarczycy, wytrzeszcz oczu, fatalne samopoczucie, grubą szyję. Kolejne biopsje pokazywały coraz gorsze wyniki. Jedyną szansą była operacja. Miałem już nawet wyznaczony termin. Usłyszałem od znajomych, że do Łodzi przyjedzie słynny Jesse Novida, który pomógł już wielu osobom. Spróbowałem, poszedłem na trzy wizyty, po każdej czułem się lepiej. Opuchnięcie szyi zniknęło. Poszedłem na badania przed planowaną operacją. Biopsja wykazała, że nadczynność tarczycy zniknęła. Lekarze nie mogli w to uwierzyć. Marek B. z Łodzi.

- Miałam bardzo duże problemy z kręgosłupem i ciągle bolała mnie głowa. Nie pomagały środki przeciwbólowe, źle spałam i nie mogłam skoncentrować się w pracy. Za namową koleżanki z pracy skorzystałam z pomocy Jessego. Po wizycie u niego bóle ustąpiły, a ja mogę znowu spokojnie zająć się pracą i swoją rodziną. Anna B. z Piotrkowa Tryb.

- Schorzenia kobiece były moją główną dolegliwością, z jaką się zgłosiłam, ale podałam jeszcze nadciśnienie i guzki na tarczycy. Po pierwszym zabiegu nadciśnienie w normie, po drugim guzki znikły. Po serii trzech zabiegów USG potwierdziło zniknięcie torbieli i mięśniaków. Ewa G. z Krakowa

- Dzięki healerowi pozbyłem się kamieni na przewodach żółciowych, nie mam chorych zatok i mam drożny nos oraz sprawną wątrobę. Robert Z. z Ząbkowic Śląskich

- Od wielu lat bardzo cierpiałam z powodu silnego bólu kręgosłupa i kolan. Miałam także problemy z ciśnieniem. Już po dwóch wizytach u filipińskiego uzdrowiciela bóle ustąpiły, a po trzeciej wizycie ciśnienie unormowało się. Lepiej śpię, a w ciągu dnia jestem pełna energii. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Magda P. z Zamościa.

- Miałam bardzo wysoki poziom cukru, problemy z kolanami, sztywniał mi kark i drętwiały dłonie. Wszystko minęło jak ręką odjął po 3 wizytach, mimo to co jakiś czas poddaję się profilaktycznie tym niezwykłym i tak uzdrawiającym zabiegom. Joanna S. z Gdańska

- Zgłosiłam się z bólami głowy, mięśniakami i polipem krtani. Jakże byłam zdziwiona, kiedy polip zniknął po pierwszej wizycie, bóle odeszły w zapomnienie, a USG po trzeciej wizycie wykazało, że mięśniaków już nie ma. Zofia K. z Pabianic.

- Mam skierowanie do szpitala na usunięcie guza z prawej piersi. Czekając wyznaczonego terminu, poddałam się zabiegowi Pana Novidy. Po pierwszym zabiegu guz znacznie się zmniejszył, po drugim jeszcze bardziej. Wiele obiecuję sobie po trzecim. Ustąpiły też bóle kręgosłupa, biodra i kolana, a także nerwicowe bóle głowy i serca. Anna G. ze Zgierza.

- Już po pierwszym zabiegu, w ciągu dwóch dni, duży guz macicy zmniejszył się o 2 cm. Po trzeciej wizycie USG nie wykazało już żadnego schorzenia. Zachęcam do takiego seansu. Bożena G. z Katowic.

Spotkania z filipińskimi uzdrowicielami odbywają się cyklicznie kilka razy w miesiącu.
Zapisy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 pod nr. tel. 505 071 248, 571 458 847, 535 499 671.
http://www.filipinczycy.pl/

W czasie spotkania z uzdrowicielem istnieje możliwość zakupu wspomagających zdrowie suplementów diety. W związku z epidemią Covid -19 dbajmy o bezpieczeństwo klientów i personelu.