WIDZEW - LEGIONOVIA RELACJA NA ŻYWO, LIVE 13.06.2020. Dziś Widzew na al. Piłsudskiego podejmuje Legionovię Legionowo WYNIK NA ŻYWO

(ww, bart)
Dzisiaj piłkarze Widzewa na swoim stadionie podejmują drużynę Legionovii. Zapraszamy na relację na ŻYWO z tego spotkania.

MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - LEGIONOVIA LEGIONOWO NA ŻYWO
strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ1
LEGIONOVIA2

KONIEC MECZU - Widzew przegrywa z Legionovią 1:2. Kompromitujący wynik dla lidera tabeli. Może ta porażka nareszcie wstrząśnie zespołem z Łodzi. Prawda jest taka, że widzewiacy po wznowieniu rozgrywek prezentują się słabiutko. Czy zostaną wyciągnięte wnioski???
90+6 min - Gol dla Legionovii. Ponownie po wolnym do siatki trafia zupełnie niepilnowany Podliński. Widzew-Legionovia 1:2.
90+5 min - Groźna główka gości w polu karnym. Mogło być 1:2.
90+5 min - Fauluje Wołąkiewicz.
90+2 min - Świetna centra Ojamy z lewej strony pola karnego, ale nadbiegający Kosakiewicz w znakomitej sytuacji główkuje wprost w golkipera.
90 min - Mecz potrwa przynajmniej o pięć minut dłużej.
90 min - Uderzenie Wolsztyńskiego, bramkarz wybija piłkę na róg.
88 min - Gol dla Legionovii. Z wolnego z lewej strony pola karnego precyzyjnie dośrodkowuje Maślanka, a niepilnowany Podliński główkuje do siatki. Widzew-Legionovia 1:1.
86 min - Faul na Kosakiewiczu.
83 min - Coraz bardziej niefrasobliwa gra Widzewa. Strzela Koprowski, ale przeszkadza mu Możdżeń, a Pawłowski łapie piłkę.
82 min - Konrad Zaklika zmienia Kluskę.
79 min - Kacper Będzieszak zastępuje Małka.
77 min - Turzyniecki gra jako prawy pomocnik, natomiast Prochownik za Wolsztyńskim.
76 min - Gospodarze domagają się od sędziego podyktowania karnego za zagranie ręką.
76 min - Prochownik wywalczył rożnego.
75 min - Robert Prochownik zmienia Gutowskiego.
74 min - Łukasz Turzyniecki zastępuje Robaka.
72 min - Faul na Gutowskim.
70 min - Wybiegający Pawłowski ratuje widzewiaków po kontrze Legionovii.
69 min - Mogło być 2:0. Po podaniu Tanżyny Podliński wybija piłkę spod nóg Robaka. Piłka trafia do Gutowskiego, jednak ten zbyt długo zwleka z uderzeniem. Po chwili ponownie próbuje Robak.
66 min - Po dośrodkowaniu Możdżenia Robak trafia w poprzeczkę! Widzew-Legionovia 1:0.
65 min - Michał Bajdur zastępuje Krzysztofa Gancarczyka.
65 min - Rafał Wolsztyński zmienia Radwańskiego.
65 min - Ładne podanie Radwańskiego do Możdżenia.
64 min - Koziara trafia w Robaka.
63 min - Żółta kartka dla Wołąkiewicza za faul taktyczny.
62 min - Wymiana piłek Ojamy z Radwańskim.
61 min - Bartłomiej Poczobut zmienia Gąsiora.
60 min - Karol Podliński zmienia Trubehę.
60 min - Pawłowski mija się z piłką. Ale bez konsekwencji.
59 min - Złe podanie Robaka do rozpędzonego Gutowskiego.
58 min - Pewna interwencja Pawłowskiego.
56 min - Główka Małka.
55 min - Z wolnego centruje Kordas, Podleśny popełnia błąd, ale okazji nie wykorzystuje Gąsior.
54 min - Mateusz Małek fauluje Kordasa.
54 min - Seria autów dla Widzewa.
52 min - Ładna interwencja Kosakiewicza.
51 min - Nad poprzeczką uderza Kluska. Znów było groźnie.
50 min - Goście atakują.
48 min - Bardzo groźnie główkuje z bliska Andrzej Trubeha. Na szczęście trafia wprost w Pawłowskiego. ,,Zaspał" w tej akcji Kosakiewicz. Było o krok od nieszczęścia.
47 min - Interweniuje Podleśny.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Zaczyna się druga połowa meczu. Oba zespoły bez zmian.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Widzew prowadzi z Legionovią 1:0. To nie jest wielki mecz łodzian, ale pokazali kilka ładnych akcji. To goście jako pierwsi mogli strzelić bramkę, ale ostatecznie uczynili to gospodarze. Oby na tym nie poprzestali. Widzew-Legionovia 1:0.
45+1 min - Faul Wołąkiewicza.
45+1 min - Centra Możdżenia z wolnego.
45 min - Pierwsza połowa zostaje przedłużona przynajmniej o dwie minuty.
44 min - Najpierw uderza Radwański, a po chwili Kosakiewicz podaje do Robaka. Napastnik łodzian główkuje nad poprzeczką.
42 min - Uderza Mateusz Małek.
42 min - Strzela Ojamaa.
41 min - Z wolnego podawał Maślanka, a groźnie główkował Daniel Choroś. Na szczeście, niecelnie. Ale niewiele brakowało.
40 min - Przewinienie Gąsiora na Oskarze Koprowskim.
39 min - Kosakiewicz podaje do Radwańskiego, a ten pomaga sobie ręką.
38 min - Liczymy, że ta bramka doda skrzydeł widzewiakom.
35 min - Widzew prowadzi! Ojamaa odbiera piłkę i prostopadle podaje do Radwańskiego. Ten wpada w pole karne i płaskim strzałem z około 15 metrów zdobywa gola. Widzew-Legionovia 1:0.
33 min - Silne uderzenie Możdżenia z wolnego.
32 min - Bardzo dobre podanie Gąsiora do Kosakiewicza. Ale interweniuje defensor gości.
30 min - Przerwa na uzupełnienie płynów.
30 min - Legionovia prezentuje się coraz odważniej.
28 min - Kapitalne uderzenie Maślanki w spojenie słupka z poprzeczką. Ostrzeżenie dla łodzian.
26 min - Po dośrodkowaniu Możdżenia uderza Tanżyna.
25 min - Róg dla Widzewa po akcji Gutowskiego.
24 min - Ładna próba akcji Kornela Kordasa.
22 min - Zła centra Koziary.
20 min - Mateusz Możdżeń podaje do Ojamy, ale przytomnie interweniuje Podleśny.
19 min - Żółta kartka dla Piotra Maślanki za faul na Gąsiorze.
19 min - Po błędzie Henrika Ojamy centrował Krzysztof Gancarczyk.
17 min - Złe podanie Gutowskiego w pole karne.
16 min - Uderzenie Michała Burego z daleka.
15 min - Kosakiewicz blokuje Patryka Koziarę.
14 min - Gąsior znów faulowany.
13 min - Kolejne złe wybicie piłki golkipera Legionovii.
12 min - Kiks Wołąkiewicza.
10 min - Faul na Marcelu Gąsiorze.
9 min - Robak ostro atakuje bramkarza.
7 min - Złe dośrodkowanie Kosakiewicza.
5 min - Celny strzał z daleka Huberta Wołąkiewicza. Damian Podleśny łapie piłkę.
5 min - Niecelne uderzenie Gutowskiego.
4 min - Niedokładna centra Kosakiewicza.
3 min - Po centrze Konrada Gutowskiego w polu karnym główkuje Marcin Robak.
2 min - Agresywny początek meczu w wykonaniu gospodarzy.
POCZĄTEK MECZU - Widzew zaczął mecz z Legionovią.

Godz. 19:07 - Oba zespoły już na murawie. Widzew na czerwono-biało-czerwono, Legionovia na biało.

Godz. 19:05 - Szkoleniowiec widzewiaków Marcin Kaczmarek nie dokonał więc żadnej zmiany w wyjściowej jedenastce. Zagra nawet Łukasz Kosakiewicz, który wczoraj zmienił stan cywilny.

Godz. 19:02 - Skład Legionovii: Podleśny – Bury, Choroś, Zembrowski, Maślanka – Małek, Koziara, Koprowski, Kluska, Gancarczyk – Trubeha.

Godz. 18:55 Widzew - Legionovia na ŻYWO, trwają ostatnie minuty rozgrzewki piłkarzy Widzewa, za bramką Pawłowskiego pusta trybuna "POD ZEGAREM". Dziwny widok, przyzwyczailiśmy się do pełnego stadionu przy al. Piłsudskiego, mamy nadzieję, że kibice już niedługo zasiądą na Widzewie i ponownie stworzą nieprawdopodobny doping, z którego są znani w całej Polsce.

WIDZEW LEGIONOVIA MECZ NA ŻYWO

Godz. 18:50 - Mecz Widzew Legionovia będzie dopiero drugim spotkaniem tych drużyn w historii. W pierwszym meczu to łodzianie byli lepsi wygrywając mecz 2:0 na wyjeździe po golach Gutowskiego i Robaka. Jak będzie dzisiaj? Za kilkadziesiąt minut się dowiemy. Zapraszamy na Relację NA ŻYWO z meczu Widzew Łódź vs. Legionovia Legionowo.

Godz. 18:20 - Statystki, a także sytuacja w tabeli sprawiają więc, że Widzew w sobotę będzie w teorii zdecydowanym faworytem meczu z Legionovią. Czekamy zatem na mecz, początek 19:10. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE

WIDZEW LEGIONOVIA NA ŻYWO

Godz. 18:10 - Dzisiaj piłkarze Widzewa muszą postarać się o zwycięstwo, czołówka regularnie traci punkty ale łodzianie chcąc myśleć o awansie do I ligi muszą zdecydowanie poprawić swoją grę i skuteczność pod bramką. W ostatnich dwóch meczach Widzew zgrał bardzo źle. Liczymy, że piłkarze z al. Piłsudskiego zrewanżują się i dziś trzy punkty zostaną w Łodzi. Poniżej składy i aktualna tabela II ligi.

Godz. 18:05 - Skład Widzewa na mecz z Legionovią:
Wojciech Pawłowski - Łukasz Kosakiewicz, Hubert Wołąkiewicz, Daniel Tanżyna, Kornel Kordas - Henrik Ojamaa, Mateusz Możdżeń, Marcel Gąsior, Konrad Gutowski, Adam Radwański - Marcin Robak

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0