Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Na ul. Łagiewnickiej kończą remont. Kiedy koniec utrudnień - nie wiadomo

GB
Dobiegają końca prace na odcinku ul. Łagiewnickiej - od ul. Dolnej do ul. Inflanckiej.

- Montowane są barierki ochronne, szyny czyszczone są z pyłów i zabrudzeń, niebawem przystąpimy do malowania oznakowania poziomego - mówi Bartosz Stawowski, przedstawiciel wykonawcy. - To już prace wykończeniowe i porządkowe.
W efekcie remontu na ul. Łagiewnickiej na środku jezdni pojawiły się wysepki przystankowe. Jest dużo miejsc parkingowych na poboczach, a także chodniki z kostki betonowej. Nowe sygnalizatory świetlne ustawiono przy skrzyżowaniach z ul. Dolną oraz z ul. Kowalską i ul. Stefana. Brakuje niestety ścieżki dla rowerzystów.
Kiedy kierowcy będą mogli korzystać z wyremontowanej ul. Łagiewnickiej, na razie nie wiadomo. ZDiT na początku listopada przekaże ją do odbioru nadzorowi budowlanemu, który dopiero po zbadaniu dokumentacji oraz sprawdzeniu wykonanych prac zezwoli na dopuszczenie drogi do ruchu. Procedura może potrwać nawet miesiąc.

Wideo

Komentarze 10

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

B
Bartek

giewnicka.eu

same fakty i przydatne informacje

k
kabe

kiedy ja wreszcie otworzycie??

L
LODZIANIN

A MAM JEDNO PYTANIE A GDZIE ZNIKNĄŁ PRZYSTANEK KTORY ZNAJDOWAL SIE PRZY CUKIERNI ,,

e
ewunia

na łagiewnickiej chyba coś nie tak z przystankami autobusami odległości króciutki przystaneczek a potem długo długo nic

c
chwdpo

na dąbrowskiego nie mieszka żaden ważny urzędas a że np w "loftach" na tymienieckiego przy przędzelnianej ma lokal pani "prezydenta" to ulicę przędzelnianą ( mimo że była w dobrym stanie) remontują, choć to trwa też długo ,no ale jak "przetargi" :-) "wygrywają" tylko "swojaki" to potem to tak wygląda jak np spieprzone skrzyżowanie rzgowskiej i paderewskiego...

Ł
ŁODZIANIN

A kiedy koniec tego burdelu na skrzyżowaniu Franciszkańskiej i Północnej. Ile czasu może trwać remont takiego SKRAWKA ulic i torowiska. Czy w ogóle ktoś za to odpowiada. Kiedy pani prezydent otworzy to skrzyżowanie, przecież tak się w tym lubuje. Bo i prasa, paparazzi i pochwały.....

G
Gość

.

Ł
Łodzianin

Może w końcu towarzystwo weźmie się za remont ulicy Dąbrowskiego odcinek od Śmigłego Rydza do Rzgowskiej,tramwaje autentycznie jeżdżą 20 km/h,ciekawe jakie przepisy bezpieczeństwa są łamane,a przed byłą Zajezdnią MPK torowisko jest powyrywane,szyny ruszają się podczas jazdy wagonów.

l
ludek

Panu z aparatem nie chciało się kawałek przejść, żeby pokazać cały remontowany odcinek. Najlepiej pocykać z miejsca i z głowy.

ł
łodzianin

a gdzie ścieżka rowerowa partacze

Dodaj ogłoszenie