Na Michale Millerze Olimpia zawsze może polegać!

Nie możemy się doczekać.

Już 1 marca o godz. 13.05 (transmisja telewizyjna) hit II ligi. Pierwszy w tabeli Widzew podejmie piątą Olimpię Elbląg. Rywale w ostatnim sparingi przegrali z Olimpią Grudziądz 1:2.
Honorowego gola (głową) strzelił, a jakżeżby inaczej były widzewiak Michał Miller przy asyście lidera drużyny Damiana Szuprytowskiego. Do składu dołączyli Dawid Kapłon oraz Oleksii Prytuliak, który doszedł już do siebie po zabiegu usunięcia żylaka.
W pierwszej połowie meczu z Olimpią Grudziądz wystąpili piłkarze, którzy jesienią walczyli w II lidze. I poniżej pewnego poziomu nie zeszli. W drugiej części meczu na boisku pojawili się zmiennicy i poziom gry spadł.
Trener Adam Nocoń - Solidnie zaprezentowała się żelazna jedenastka. Jak na grę z pierwszoligowym zespołem uważam, że zagraliśmy dobrze, zawodnicy walczyli jak równy z równym, można być z tego zadowolonym.
Skład Olimpii - I połowa: Madejski (Rutkowski) Balewski, Lewandowski, Wenger, Balewski Miller, Kuczałek, Krasa, Demianiuk Szuprytowski Brychlik.
II połowa: Rutkowski (Kapłon) Morys, Kuczałek, Wierzba, Balewski (Ziewiec) Kiełtyka, Bednarski, Krasa (Milanowski), Demianiuk (Branecki) Ryk Brychlik (Prytuliak)