Na inaugurację ekstraklasy ŁKS zremisował z Lechią [GALERIA ZDJĘĆ]

Krzysztof SzymczakZaktualizowano 
Piłkarze ŁKS ponowną przygodę w ekstraklasie rozpoczęli od bezbramkowego remisu na własnym obiekcie z Lechią Gdańsk. Łodzianie zebrali za to spotkaniach pochlebne recenzje i kibice mogli być zadowoleni, choć drużyna trenera Kazimierza Moskala nie zdobyła gola, z ich postawy. Zobaczcie galerię zdjęć z tego spotkania.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 11

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

B
Biale Śródmieście

ŁKS extraklasa > widzew coś tam gdzieś tam

G
Gość

Fanowie ficefa ze wszystkich wiosek maja duzy problem z ksenofobja- ciegle tylko o tych zydach, wypieprzac buraki na swoje fora o ficefie i o podmiejskich problemach 2 ligi

ł
łertełesiak
2019-07-20T12:45:41 02:00, ełkaesiak:

Wyjazd do Krakowa ze względu na kibiców Hutnika uzgadniany jest przez naszych decyzyjnych z komendantem policji. Prawdopodobnie pojedziemy pociągiem pancernym. Trasa będzie trzymana w tajemnicy do samego końca. Tak że nie ma co się bać i można się zapisywać na wyjazd. ŁkS !!

jak dziś pamietam Panów z Sulejówka, dobrze zarobił wtedy protetyk.

A
Antysrts-srałtełes
2019-07-20T09:59:11 02:00, x:

za tydzień żydowskie derby w extraklsie

2019-07-20T12:14:55 02:00, Lutek Ole!:

Niu niu !

Lutek Rozenbaum alias Ludwik Sobolewski (SB)

2019-07-20T19:52:14 02:00, Anty ap eł-kałes:

Hiszberg i Heinman przypominam wam żydowskie ścierwa.

lutek rozenbaum fiucie bez jaj

A
Anty ap eł-kałes
2019-07-20T09:59:11 02:00, x:

za tydzień żydowskie derby w extraklsie

2019-07-20T12:14:55 02:00, Lutek Ole!:

Niu niu !

Lutek Rozenbaum alias Ludwik Sobolewski (SB)

Hiszberg i Heinman przypominam wam żydowskie ścierwa.

K
Klaun Szyderca
2019-07-20T12:45:41 02:00, ełkaesiak:

Wyjazd do Krakowa ze względu na kibiców Hutnika uzgadniany jest przez naszych decyzyjnych z komendantem policji. Prawdopodobnie pojedziemy pociągiem pancernym. Trasa będzie trzymana w tajemnicy do samego końca. Tak że nie ma co się bać i można się zapisywać na wyjazd. ŁkS !!

Nie podszywaj się pod EŁKAESIAKA, bo za głupi jesteś na to !

e
ełkaesiak

Wyjazd do Krakowa ze względu na kibiców Hutnika uzgadniany jest przez naszych decyzyjnych z komendantem policji. Prawdopodobnie pojedziemy pociągiem pancernym. Trasa będzie trzymana w tajemnicy do samego końca. Tak że nie ma co się bać i można się zapisywać na wyjazd. ŁkS !!

C
Czytać o ŁKS
2019-07-20T09:59:11 02:00, x:

za tydzień żydowskie derby w extraklsie

2019-07-20T12:14:55 02:00, Lutek Ole!:

Niu niu !

Lutek Rozenbaum alias Ludwik Sobolewski (SB)

Lepsze artykułu na wp ,onecie czy przeglądzie sportowym

L
Lutek Ole!
2019-07-20T09:59:11 02:00, x:

za tydzień żydowskie derby w extraklsie

Niu niu !

Lutek Rozenbaum alias Ludwik Sobolewski (SB)

W
WWW

Tak sobie zagrał ŁKS .

Dodaj ogłoszenie