Na Fali podnieśli ceny biletów i... minut

(jed)
Godzina pływania zdrożała o 2 zł Paweł Łacheta
Zdrożały bilety do Aquaparku Fala. Od 1 lutego za normalny bilet na godzinę pływania trzeba zapłacić o dwa złote więcej, czyli 21 zł. Dwie godziny także zdrożały o dwa złote, z 34 do 36 zł. Więcej za godzinę i dwie, mniej za cały dzień w Aquaparku. Godzina pływania zdrożała o 2 zł.

Więcej kosztują też dopłaty minutowe. Po przekroczeniu godziny trzeba dopłacić 50 gr za każdą minutę (wcześniej 35 gr). Cena ta obowiązuje teraz przez cały tydzień, także w weekendy. Wcześniej ceny były zróżnicowane.

- To nie jest podwyżka, ale korekta cennika, wynikająca z tego, że chcieliśmy go uporządkować - mówi Anna Fry-mus, rzeczniczka Fali. - Zmiany wymusiły też nasze inwestycje w obiekcie.

Jednocześnie obniżono ceny biletów całodziennych. Bilet normalny z 61 zł staniał do 50 zł, a bilet ulgowy z 54 zł do 45 zł. Osoby, które kupią łączony bilet na basen i do sauny, mają też grotę solną darmo.

[ZOBACZ TEŻ FILM Paraliż w centrum Londynu. Protest taksówkarzy przeciwko Uberowi (autorRUPTLY/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Paraliż w centrum Londynu. Protest taksówkarzy przeciwko Uberowi (autorRUPTLY/x-news)