Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 03godz.
  • 48min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Na co wyda kasę Antek Królikowski? Tysiące serc dla Roda Stewarta

ei24
Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu „Agent-Gwiazdy” został Antek Królikowski. Aktor zgarnął ponad 68 tysięcy złotych i nie ukrywał, że bardzo się cieszy z z takiego zastrzyku gotówki. Antek wyznał bowiem, że wygraną w znacznej mierze przeznaczy na wpłacenie wkładu własnego do kredytu na dom. Oczywiście znajdą się pieniądze na prezent dla narzeczonej Kasi Sawczuk.

Eva Longoria mężatką!
Eva Longoria (41 l.) w sobotę znów będzie mężatką! - Uroczystość odbędzie się na plaży w Meksyku. Młodzi zaprosili jedynie najbliższą rodzinę oraz przyjaciół - mówi źródło „Radar Online”. Wybrankiem Evy jest niejaki Jose Antonio Bastonem. Gwiazda kilka miesięcy temu przyjęła pierścionek zaręczynowy od ukochanego.

Kilkanaście tysięcy serc dla Roda Stewarta

Kilkanaście tysięcy serc przywita Roda Stewarta podczas koncertu w Łodzi, który odbędzie się już w sobotę, 28 maja. Specjalnie przygotowane serduszko z napisem „We Love You Rod” otrzyma każdy uczestnik koncertu, przy wejściu na teren Atlas Areny. Serca zostaną uniesione w górę w trakcie trzeciego utworu.
Wszystko za sprawą akcji, którą przygotowuje organizator koncertu, agencja Prestige MJM we współpracy z Radiem Złote Przeboje.
Akcja to także ukłon w stronę fanów, którzy chcieliby wziąć udział w lipcowym koncercie Lionela Richie. Na drugiej stronie otrzymanego serduszka fani Roda Stewarta znajdą specjalny kod QR, uprawniający do zakupu biletów na koncert wokalisty w promocyjnej cenie.

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

e
en

Wtf?!

Dodaj ogłoszenie