Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 03godz.
  • 38min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Mundurowy Dzień Dziecka już jutro w Łodzi

KWP ŁÓDŹ
4 czerwca 2016 roku w godzinach od 11.00 do 14.00 serdecznie zapraszamy na wyjątkową imprezę z okazji DNIA DZIECKA. Na małych i dużych czeka wiele atrakcji takich jak konkursy, wystawy czy pokazy. Mundurowy Dzień Dziecka zorganizowany został na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej 71. W tym dniu obiekt będzie otwarty dla wszystkich ! Oprócz Policji zaprezentują się także inne służby takie jak Straż Graniczna i Izba Celna.

Zobaczyć będzie można m.in. radiowozy, motocykle policyjne, armatkę wodną, tzw. więźniarki, zabytkowe auta, policyjny śmigłowiec, robota policyjnego. Przygotowano m.in. pokazy tresury psów, możliwości policji konnej i antyterrorystów, pokazy pirotechniczne, techniki i taktyki interwencji, pokazy udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie klas policyjnych zaprezentują musztrę paradną. Zawsze powodzeniem cieszył się namiot kryminalistyczny, w którym można samodzielnie sporządzić kartę z odbitkami swoich linii papilarnych.

Na młodszych i starszych czekać będzie maskotka „Komisarz Błysk”, który zachęci do konkursów z jazdy rowerem, sprawności fizycznej, wiedzy o bezpieczeństwie czy plastycznych.

Celnicy m.in. zaprezentują eksponaty z gatunków chronionych Konwencją Waszyngtońską CITES.

Czytaj także w Expressie Ilustrowanym:
ŻYCZENIA URODZINOWE. KRÓTKIE, ŚMIESZNE ŻYCZENIA URODZINOWE SMS
ŻYCZENIA IMIENINOWE, KRÓTKIE ŻYCZENIA IMIENINOWE, WIERSZYKI IMIENINOWE, SMS IMIENINY
WIERSZYKI NA ZAKOŃCZENIE ROKU, WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI
CIASTO Z TRUSKAWKAMI PRZEPIS. SZYBKI I PROSTY PRZEPIS NA CIASTO Z TRUSKAWKAMI

[ZOBACZ TEŻ FILM - Znamy prawdziwą przyczynę śmierci Prince'a (autor Cover Video/xnews)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM - Znamy prawdziwą przyczynę śmierci Prince'a (autor Cover Video/xnews)