MP: Siedem medali łódzkiego kendo

(hof)
Łodzianie z medalami i dyplomami.
Łodzianie z medalami i dyplomami. ei24
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Kendo UKS SP 160 w XII Indywidualnych Mistrzostwach Polski juniorów i VI Indywidualnych Mistrzostwa Polski Młodzieży, które odbyły się w sali SKS Start. Łodzianie zdobyli 7 medali.

W konkurencji młodzików (10-12 lat) drugie miejsce zajął Tomasz Bartosik, a trzeci był Marek Nowak. Zwyciężył Michał Goławski z Warszawy.
W konkurencji juniorów młodszych (13-15 lat) zawodnicy UKS-u zdobyli komplet medali: zwyciężył Michał Ajdinian, drugi był Michał Rajczak, a trzeci Dawid Gicner. W turnieju młodzieżowców (16-21lat) tytuł mistrza Polski obronił Marcel Bartczak, a trzecie miejsce i brązowy medal zdobył Marcin Wiaderkowicz. Kolejny medal - srebrny w kategorii juniorów (16-18 lat) wywalczył kolejny łodzianin - Mikołaj Kamiński z SKS Start. W kategorii tej zwyciężył Maciej Wierzbowski z Warszawy. Trenerem zawodników UKS Kendo SP 160 jest Zbigniew Misiak.