Młoda Ekstraklasa. Porażka 1:2 ŁKS z Koroną

hof
Artur Gieraga
Artur Gieraga Łukasz Kasprzak
Jeszcze piętnaście minut przed końcem meczu Młodej Ekstraklasy piłkarze ŁKS wygrywali w Kielcach z Koroną. Niestety, ostatecznie łodzianie przegrali 1:2

A wszystko przez czeroną kartkę jaką otrzymał zawodnik gości. W 69. minuciedrugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Beniamin Tonn. Korona wykorzystała sytuację. Zdobyła dwa gole i wygrała mecz.
Korona Kielce - ŁKS 2:1 (0:1)
0:1 - Pawlak (14). 1:1 - Jeziorski (75), 2:1 - Janiec (90)
Korona: Szlakotin - Lenart, Duda, Świder (70, Piwowar), Zawłocki - Jamróz (46, Nowak), Michalski (62, Jeziorski), Paprocki (46, Bednarski), Łuczak (46, Cebula), Kotarzewski (46, Janiec) - Gawęcki
ŁKS: Olszewski - D. Grzelak (80, Pietrasiak), Tonn, Jurkowski (90, Wróblewski), K. Grzelak - Pawlak, Gieraga, Romańczuk, Kubicki (46, Stąporski) - Kita (46, Golański), Strzelczyk