MKS KLUCZBORK - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO [4.04.2018] DZIŚ PIŁKARZE ŁKS GRALI NA WYJEŹDZIE Z MKS KLUCZBORK. RELACJa LIVE!

MKS KLUCZBORK

0

ŁKS ŁÓDŹ

2

KONIEC MECZU! ŁKS wygrywa i zdobywa ważne trzy punkty! Może styl wciąż nie zachwyca ale teraz najważniejsze jest to że łodzianie punktują! Brawo!

93' Łodzianie są bliscy zdobycia ważnych trzech punktów, przypomnijmy, że cała czołówka II ligi, nawet GKS Bełchatów, traci dzisiaj punkty.
92' Znakomite uderzenie Damiana Guzika ale minimalnie niecelnie. Ładna akcja piłkarza ŁKS.
90' Łódzki Klub Sportowy przy piłce, sędzia przedłuża mecz o 5 minut.
89' Radionow mało brakowało strzeliłby bramkę, jednak został zablokowany. Mamy jeszcze rzut wolny.
88' Ładna kontra teraz ŁKS, Wolski dopada piłkę, uderza i futbolówka muska lewy słupek bramki gospodarzy.
87' Kolejny gracz ŁKS leży na murawie. Miejmy nadzieję że to nie kontuzja, leży Paweł Pyciak.
86' Dobrze bronią się łodzianie. Nie pozwalają na wiele piłkarzom MKS.
84' MKS próbuje grać, ŁKS tylko przerywa akcje, łodzianie już chyba chcą do końca meczu dowieźć ten wynik.
MKS Kluczbork - ŁKS Łódź 0:2
83' Guzik przygotowany do wejścia, zmieni Kostyrkę. Piłkarz ŁKS schodzi utykając.
81' Teraz zmiana w drużynie ŁKS: Bryła wolno opuszcza boisko, wchodzi Gamrot.
80' Teraz Kostyrka leży na boisku. Piłkarze ŁKS dzisiaj często w ten sposób kradną sekundy.
78' Teraz było bardzo groźnie pod bramką ŁKS, na szczęście obrońcy ŁKS w ostatniej chwili wybijają piłkę.
77'**Zmiana w ŁKS: Wejdzie Kostyrka za Pyrdoła. Ten drugi za opóźnianie gry dostaje żółty kartonik. 76' Bardzo brzydki fragment gry z obu stron. Dużo szarpanej gry o sporo niedokładności. 74' Radionow uderza ale nie ma bramki. Liczymy na przełamanie się łódzkiego snajpera. 73' Rzut wolny dla MKS Kluczbork, dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale łodzianie dobrze wybijają. 72' Wolski faulowany na połowie gospodarzy. Piłkarz ŁKS leży na boisku. 69' Jewgen Radionow i Piotr Pyrdoł na spalonym. Zmiana w MKS: Kubiak wchodzi na boisko, Zaradny out. 67' Zmiana w drużynie ŁKS: Zagdański schodzi, na boisko wchodzi Jewgen Radionow 66' Zagdański strzela mocno ale Majchrowski łapie. Ładna indywidualna akcja piłkarza ŁKS. 65' Piłkarze MKS teraz mocno zagubieni. ŁKS powinien teraz dążyć do strzelenia trzeciego gola. 63'** Kolejna ładna akcja ŁKS, Kocot zakończył strzałem ale niecelnie. ŁKS nabiera tempa.

61' GOOOOOOOOOOOOL ŁUKASZ ZAGDAŃSKI! 2:0 dla ŁKS!

Patryk Bryła po wznowieniu dostał piłkę, wbiegł w pole karne, zagrał do Zagdańskiego i ten nie marnuje sytuacji. BRAWO!!!
59' Na boisku leży Patryk Bryła, Rozwandowicz wybija, znów gwizdy na trybunach.
58' Dośrodkowanie z narożnika pola karnego ale nic z tego. ŁKS wciąż przy piłce.
57' Bryła faulowany, rzut wolny dla ŁKS.
55' Zawodnik MKS strzela ale piłka zablokowana, ŁKS wyszedł z kontrą ale Zagdański teraz leży na murawie. Łodzianie kradną minuty, gwizdy na trybunach. Radionow zaczyna rozgrzewkę.
53' Wojciech Robaszek dziś przy linii bardzo nerwowy. Teraz ŁKS gra w 10, zawodnik z Łodzi leży poza placem gry.
ŁKS teraz się broni, gospodarze dążą do wyrównania.
50' Gra toczy się teraz na połowie ŁKS. Piłkarze z Kluczborka zdeterminowani.
49' Nitkiewicz uderza ale znów niecelnie. Od bramki Kołba.
48' Aut w pobliżu pola karnego ŁKS.
47' Widejko uderza mocno lewą nogą i z trudem bramkarz gospodarzy.
GKS Bełchatów w swoim spotkaniu zremisował.
46' Zaczynamy! MKS - ŁKS 0:1. Czekamy na więcej goli naszych piłkarzy!

KONIEC I POŁOWY!

ŁKS prowadzi z MKS Kluczbork 1:0. Zapraszamy po przerwie.

47' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, strzał głową ale piłka niecelnie uderzona.

45' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL WOJCIECH ŁUCZAKI I W KOŃCU MAMY TO!

Dogranie Wolskiego, Łuczak przyjął, popatrzył, przymierzył i mamy bramkę dla ŁKS!
43' Kolejny spalony, tym razem Bryła za szybko wyszedł do podania.
41' Widejko dośrodkowuje jednak nic z tego. Od bramki MKS Kluczbork.
41' Teraz Bryła strzela, piłka trafia w obrońcę MKS i mamy rzut rożny.
40' Przemysław Kocot próbuje z dystansu ale bardzo lekki strzał. Teraz ŁKS ruszył bardziej do przodu.
39' MKS Kluczbork - ŁKS wciąż 0:0

Nie, jednak sędzia pokazuje że Wojtek Łuczak był na spalonym, wyszedł zawodnik ŁKS sam na sam i umieścił piłkę w siatce, sędzia boczny jednak podnosi chorągiewkę, szkoda.

37' GOOOOL Łuczaka!
36' Rozwandowicz fauluje na środku boiska. Kocot za dyskusje dostaje żółty kartonik.
35' Teraz ładnie Pyrdoł wraca w pole karne ŁKS i zażegnał niebezpieczną akcję, gospodarze wyszli z kontrą mając przewagę jednego zawodnika.
33' Teraz kontra ŁKS, Bryła zagrywa w pole karne ale niecelnie, zmarnowana sytuacja. ŁKS w ofensywie bardzo niedokładnie.
Wojciech Robaszek teraz zrugał Pyrdoła.
32' Kołba łapie, z pominięciem drugiej linii zagrywa do Pyrdoła ale zawodnik ŁKS nie opanował prostej piłki.
31' Rzut wolny dla MKS, dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale wybijamy na aut. Piłka dla gospodarzy.
29' Zagdański fauluje, ale przy dośrodkowaniu w polu karnym gospodarzy tylko trzech piłkarzy ŁKS.
28' Mamy rzut rożny. Może teraz!
26' Wrzutka w pole karne i łodzianie wybijają. Ale nici z kontry, Łuczak faulowany.
25' Wojciech Robaszek przy linii bardzo zdenerwowany. Teraz zagranie w pole karne ŁKS na 11 metr i było groźnie. MKS ma rzut rożny!
24' Kolejna niecelna próba strzału z dystansu zawodnika MKS i Kołba od bramki.
23' Wiosenna aura na stadionie, zapalone światła, idealne warunki do gry. Czekamy na bramkę dla ŁKS.
MKS Kluczbork - ŁKS Łódź 0:0
20' Gospodarze często atakują prawą stroną, są bardziej zdeterminowani, ŁKS ma zbyt małą siłę rażenia, często zagrane piłki do przodu trafiają do nikogo. Zbyt dużo strat ze strony ŁKS na połowie gospodarzy.
18' Wojciech Łuczak strzela ale w środek bramki i bramkarz MKS bez problemów łapie piłkę.
17' Rzut wolny dla ŁKS na 25 metrze.
15' Uderzenie Kamila Nitkiewicza ale na szczęście niecelnie. Kołba rozpocznie od bramki.
13' Łuczak strzela wprost w obrońcę MKS, poprawia Widejko ale bramkarz gospodarzy łapie futbolówkę.
11' Łodzianie wybijają ale wprost pod nogi piłkarza MKS, ten oddaje kolejny strzał na bramkę ŁKS, niecelnie. MKS Kluczbork teraz gra lepiej.
10' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, Juraszek wybija na rzut rożny.
8' Rzut rożny dla gospodarzy. Łodzianie wybijają.
6' Teraz Michał Kołba ratuje ŁKS. Groźny strzał z 16 metrów na bramkę ŁKS. To była groźna akcja drużyny gospodarzy.
5' Widejko dośrodkowuje w pole karne, ale faulowany zawodnik Kluczborka.
3' MKS nie pozostał dłużny, strzał z około 20 metrów ale Kołba na posterunku.
2' Zagdański strzela ale niecelnie. Pierwszą akcję meczu przeprowadza ŁKS.
2' Piłkarze gospodarzy na biało. ŁKS dziś w czarnych koszulkach.
1' Gramy! Do boju ŁKS!

Za chwilę zaczynamy!

18:55 - Wszystkie drużyny z czołówki tabeli II ligi tracą punkty. Jest znakomita szansa dla ŁKS-u. Liczymy na zwycięstwo i ważne trzy punkty! Poniżej wyniki meczów, które nas najbardziej interesują

WYNIKI czołowych zespołów II ligi, bieżąca kolejka:

• Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1:0
  • Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia 0:1
  • ROW Rybnik - Warta Poznań 1:0
  • Błękitni Stargard - GKS Jastrzębie 1:0

18:40 - Za kilka minut zaczynamy relację MKS Kluczbork - ŁKS. Poniżej skład drużyny ŁKS. Radionow znów na ławce.Pamiętajcie strona wymaga odświeżania.

SKŁAD ŁKS:

Skład MKS:
K. Majchrowski - P. Gierak, A. Klepczyński, K. Bodziony, K. Zaradny, K. Jonkisz, K. Nitkiewicz, T. Górkiewicz, P. Baraniak, M. Niemczyk, H. Antkowiak

MKS KLUCZBORK - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO

18:10 - Radomiak dzisiaj przegrał swoje spotkanie z Rozwojem Katowice. Jeśli ŁKS pokona MKS Kluczbork to łodzianie awansują chwilowo w tabeli na 2 pozycję! Siarka Tarnobrzeg, która goni czołówkę także dzisiaj poległa na swoim boisku.

18:05 - Czy dzisiaj Radionow zagra od początku meczu? Już niedługo podamy skład ŁKS. Zostańcie z nami.

Godz. 17:30 - Dzisiaj piłkarze ŁKS powalczą z drużyną z dolnej strefy tabeli II ligi MKS Kluczbork. Zapraszamy na relację z tego meczu.

Dzisiejszy wyjazdowy pojedynek piłkarzy ŁKS z MKS Kluczbork (rywal jest piętnasty w tabeli i znajduje się w strefie spadkowej) nie będzie łatwy.

MKS KLUCZBORK - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO [ŚLEDŹ WYNIK MECZU NA BIEŻĄCO]

Drużyna z woj. opolskiego wyśmienicie rozpoczęła wiosenne zmagania. Wygrała 2:1 na wyjeździe z Wisłą Puławy i w sobotę na własnym stadionie pokonała 3:1 Radomiaka Radom!

To była bardzo udana inauguracja wiosny w Kluczborku. Kibice przecierali oczy ze zdumienia, bo tak dobrze grającej drużyny nie widzieli od dawna. A przecież rywalem był nie byle kto, bo Radomiak to jeden z kandydatów do awansu.

Bramki zdobyli: Antkowiak, Górkiewicz i Bodziony.

MKS: Machrowski - Górkiewicz, Klepczyński, Gierak, Nitkiewicz, Zaradny, Deja, Bodziony (68, Nakrosius), Antkowiak (77, Glankowski), Baraniak (82, Skoczylas), Jonkisz (72, Kojder).