MKS EŁK - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. MECZ MKS EŁK - WIDZEW NA ŻYWO TRANSMISJA

(ww)
MKS EŁK WIDZEW RELACJA
MKS EŁK WIDZEW RELACJA MKS EŁK WIDZEW NA ŻYWO
MKS EŁK - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. MKS EŁK WIDZEW 28.05 NA ŻYWO. WYNIK MKS EŁK WIDZEW 28.05 NA ŻYWO. Widzew Łódź dzisiaj przegrał jedną bramką z MKS EŁK po bardzo słabym meczu, łodzianie grali bez pomysłu. Dzisiaj chyba już Widzew definitywnie pogrzebał szansę awansu do II ligi.

MKS EŁK - WIDZEW ŁÓDŹ [1:0]

strona wymaga odświeżania

KONIEC MECZU! Widzew przegrał i tym samym raczej pogrzebał swoje szanse awansu do II ligi.

95' Kozłowski faulowany. Wolny dla Widzewa ale gospodarze wybijają.
93' Centra w pole karne MKS ale nic z tego. Od bramki golkiper gospodarzy.

91' Rzut wolny pośredni GOL! WIDZEW PRZEGRYWA!

Wolański łapie piłkę po raz drugi, sędzia pokazał na wolny pośredni, kiedy trwała dyskusja piłkarze z Ełku szybko strzelają i futbolówka wpada do siatki! Widzew już nie zagra w II lidze, chyba już pogrzebał szansę tym spotkaniem Widzew dzisiaj nie zasługuje na zwycięstwo. Patryk Malinowski strzelcem gola.

89' Rzut wolny dla Widzewa. Może teraz. Cały zespół Widzewa na przedpolu bramki MKS. Centra... I wprost w ręce bramkarza MKS.
88' Rzut rożny dla Widzewa, ale bramkarz piąstkuje i wybija.
87' Strzał na bramkę Widzewa na szczęście niecelnie.
86' Sebastian Zieleniecki fauluje i otrzymuje żółty kartonik. Będzie wolny dla gospodarzy.
84' Rzut wolny dla gospodarzy. I zmiana w zespole MKS.
81' Teraz strzał rozpaczy Olczaka. Niepotrzebnie, zbyt daleko, mógł zagrać. Ale Widzew teraz przy piłce, piłka górą do przodu z pominięciem drugiej linii. Coraz mniej czasu.
80' MKS Ełk lepiej rozgrywają piłkę, dłużej utrzymują się przy piłce. Brakuje reżysera gry w drużynie Widzewa.
78' Teraz Kamiński uderza i bramkarz z Ełku broni. Wciąż Widzew remisuje 0:0.
76' Przerwa na uzupełnienie płynów.
75' Gospodarze w drugiej połowie są zdecydowanie lepsi od Widzewa.
73' Sobolewski strzela z 19 metrów ale w mur, Rodak wyszedł z kontratakiem ale ostatecznie zagrał niecelnie.
72' Wolny dla gospodarzy, Nowak żółta kartka. Bardzo blisko do bramki Wolańskiego.
71' Zmiana! Olczak za Tlagę. Defensywny zawodnik za defensywnego. Widzew z przodu gra tragicznie.
69' Dużo błędów w zespole Widzewa. Teraz przerwa, zmiana w drużynie gospodarzy.
68' Kozłowski uderza ale niecelnie.
67' Wolny dla Widzewa. Łodzianie zaczynają się spieszyć.
66' Żółta kartka dla Patryka Wolańskiego za dyskusje.
65' Sobolewski wrzuca ale Wolański łapie. Gospodarze wydają się chyba bardziej zdeterminowani. Nie wygląda to dobrze.
64' Rzut wolny dla Ełku. Jakiś 30 metr.
62' Widzew wciąż bez pomysłu, cały czas górne piłki, to nie jest sposób na grę.
60' Kamil Tlaga fauluje i otrzymuje żółtą kartkę.
58' Wolny dla Widzewa. Strzela Zieleniecki płasko i piłka odbita wychodzi na rzut rożny.
57' Teraz Widzew wyszedł w pięciu na czterech, ale Bartek Gromek zamiast podawać spróbował indywidualnej akcji, ale brak umiejętności technicznych i traci piłkę.
55' Teraz Widzew był w opałach, zamieszanie przed polem karnym łodzian i było groźnie. Fragment meczy, w którym gospodarze przeważają. Widzew się broni.
54' Żółta kartka dla Adama Radwańskiego za faul. Wolny dla gospodarzy.
53' Widzew ma coraz mniej czasu. Kamiński zmienił obuwie i już wraca na murawę.
50' Teraz wrzutka w pole karne ale Wolański pokazuje, że jest numerem jeden.
48' Radwański znakomicie do Krzywickiego ,ale ten zaspał i spalony. Szkoda.
47' Teraz ładne zagranie w pole karne Widzewa, ale sędzia pokazuje spalonego.
46' Zaczynamy. Zmiana we Widzewie. Krzywicki za Adriana Budkę.

PRZERWA

46' Rzut wolny dla Widzewa. Centra Mąki... Ale Budka się nie zorientował i sędzia kończy pierwszą połowę.
45' Tlaga strzela ale wysoko nad bramką. Siła dobra ale celność, bez komentarza.
43' Kamil Tlaga traci piłkę, i z kontrą wyszli gospodarze, na szczęście strzał Furmana był niecelny. Wolański od bramki.
42' Teraz Kozłowski indywidualnie wpadł w pole karne z prawej strony , zagrał ale nikt nie zamykał akcji.
41' Gromek centruje w pole karne, Mąka strzela ale piłka wychodzi na róg. To mogła być bramka.
37' Widzew wciąż gra górą. Nie widać pomysłu na rozegranie akcji. Widzew za często gra długą piłką. Mąka i Budka nie dochodzą do długich podań.
34' Teraz Gromek został łatwo ograny i mało brakowało a Widzew straciłby bramkę.
32' Centra Adriana Budki w pole karne, ładnie w dobrym stylu ale w ostatnim momencie piłkarz gospodarzy ratuje sytuację.
30' Daleko od bramki Widzewa rzut wolny dla MKS. Wrzucona w pole karne łodzian ale Kozłowski wybija i przy piłce Widzew.
28' Znakomita akcja Adriana Budki, zagrał do Mąki ale ten drugi nie zdołał opanować piłki. Budka od początku bardzo aktywny.
27' Rzut rożny dla gospodarzy. Widzew musi uważać.
25' Mąka znów w mur, później poprawka ale znów niecelna, szkoda.
24' Wolny dla Widzewa. Tuż przed polem karnym
23' Strzał z dystansu na bramkę Widzewa ale wysoko nad bramką Patryka Wolańskiego.
21' Leży zawodnik MKS. Masażysta na murawie.
19' Mąka sprytnie do Radwańskiego, a ten zamiast zagrywać na prawo uderzył wprost w ręce bramkarzy gospodarzy.
18' Pierwszy błąd Sebastiana Zielenieckiego w obronie ale na szczęście piłkarze gospodarzy nie wykorzystali go. Od bramki Wolański.
15' Dawid Kamiński strzela! Ale źle się złożył i wciąż remis. Widzew w pierwszych minutach gra lepiej od MKS.
13' Centra ale niecelnie. Piłka dla MKS.
12' Mąka uderza w mur ale piłka dla Widzewa. Rzut rożny.
11' Na wprost bramki MKS Ełku rzut wolny dla Widzewa. Będzie szansa.
10' Teraz błąd bramkarza gospodarzy i szkoda że nikt nie doszedł do piłki, była szansa dla Widzewa. Chyba słońce oślepiło bramkarza MKS
8' Wolny dla MKS w środku boiska. Wybicie ale piłka trafia do Wolańskiego. Widzew od bramki.
7' Widzew teraz przy piłce. Łodzianie w ataku pozycyjnym starają się wciągnąć piłkarzy z Ełku.
5' Cały stadion w słońcu, piłkarze dzisiaj mają trudne warunki gry.
3' Teraz strzał piłkarzy MKS ale znakomicie broni Wolański.
1' Widzew na czerwono, a gospodarze na biało. Zaczęliśmy mecz! Kibice krzyczą "WALCZYSZ WIDZEW WALCZYSZ!" Trener Cecherz w ostatnim momencie zmienił Okuniewicza, a na boisku zameldował się Budka

Piłkarze już na murawie. Za chwilę rozpoczynamy transmisję.

- Dzisiaj Widzew zagra bez swojego najlepszego zawodnika Mateusza Michalskiego.

SKŁAD WIDZEWA: Patryk Wolański, Marcin Kozłowski, Marcin Nowak, Sebastian Zieleniecki, Bartłomiej Gromek, Przemysław Rodak, Kamil Tlaga, Dawid Kamiński, Adam Radwański, Daniel Mąka, Adrian Budka.
Rezerwowi: Maciej Humerski, Patryk Baran, Paweł Broniszewski, Adrian Budka, Marcin Krzywicki, Krzysztof Możdżonek, Sebastian Olczak.

- Widzew dzisiaj musi wygrać, aby w dalszym ciągu myśleć o awansie do II ligi.
- Mecz rozpoczyna się o godzinie 18. Zapraszamy na relację.

MKS EŁK - WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO RELACJA

Działacze Stowarzyszenia RTS Widzew wystosowali oświadczenie skierowane do kibiców drużyny z al. Piłsudskiego.

- Pragniemy serdecznie podziękować fanom drużyny za znakomity doping, którym wspierają zespół prowadzony przez Przemysława Cecherza w walce o awans do II ligi. Fani udowadniają, że możliwe jest żywiołowe, pełne pasji i zaangażowania, a jednocześnie zgodne z prawem, dopingowanie zespołu. Kibice Widzewa są z piłkarzami, sztabem i działaczami tam, gdzie są najbardziej potrzebni i gdzie mogą w rzeczywisty sposób pomóc, czyli na stadionie.

MKS EŁK WIDZEW RELACJA WYNIK MECZU

Boisko to jedyne miejsce, na którym odbywać powinna się rzeczywista rywalizacja klubów. W grze nigdy nie jesteśmy sami, a widzewski charakter całego środowiska sprawił, że mimo trudnej jesieni, Widzew nadal pozostaje w walce o promocję do wyższej ligi. Kibice wiedzą, że drużynę do zwycięstwa niesie pozytywne, na dobre i na złe, wsparcie z wysokości trybun. Ich postawa i fenomenalny doping na każdym meczu, mogą być powodem do dumy dla całej Łodzi oraz podziwu w kraju i poza jego granicami.