MKS EŁK - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO [7.04.2018] ZAPRASZAMY NA MECZ MKS EŁK VS WIDZEW [TRANSMISJA, RELACJA, WYNIK MECZU NA ŻYWO]

2

KONIEC MECZU!Widzew po słabej grze wygrywa. Jak ostatnio mówił Franciszek Smuda liczą się trzy punkty, ale my jako kibice oczekujemy czegoś więcej. Miller i Mąka powinni grać od początku, rozegrali dziś znakomite zawody. Kazimierowicz kolejny bezbarwny mecz. Łodzianie zdobywają 3 punkty w bólach. Za tydzień mecz z Legią przy al. Piłsudskiego. Oby piłkarze Widzewa zagrali w końcu tak jak kibice sobie tego życzą.

Zmiana we Widzewie, Stanek schodzi, w jego miejsce Przybylski.
95' Piłka w pole karne Widzewa, strzał ale Humerski łapie. Sędzia już powinien kończyć ten mecz!
95' Strzał po murze i jeszcze rzut rożny!
93' Rzut wolny dla MKS Ełk. Będzie groźnie. 25 metrów do bramki Widzewa!
Mąka wybija piłkę po gwizdku i otrzymuje żółtą kartkę.
92' Piłka zagrana w pole karne Widzewa ale wychodzi na aut bramkowy i Humerski od bramki.
91' Teraz w ataku pozycyjnym gospodarze. Nie jest dobrze. Będzie niebezpiecznie pod bramką Widzewa.
89' Kolejny faul w tym samym miejscu na Demjanie. Mąka dośrodkowuje ale nic z tego. Od bramki gospodarze.
88' Michał Miller faulowany z lewej strony narożnika pola karnego gospodarzy. Miller dośrodkowuje ale bramkarz wybija. Widzew wciąż przy piłce.
86' Zmiana w drużynie gospodarzy. Widzew ma aut na swojej połowie. Gramy do końca Widzew!

83' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DARIOOOOO KRISTOOOOOOO!!!

Daniel Mąka dośrodkowuje z rożnego i ładnie Kristo uderza głową w róg bramki MKS-u Ełk! Nareszcie. Brawo!
83' Miller uderza prawą nogą i mamy rzut rożny.
Marcin Kozłowski wygląda jakby już nie miał powietrza, obrońca Widzewa nie ma sił.
81' Piłka wybita ale wciąż Widzew przy piłce.
81' Rzut wolny za faul na Mące. Będzie szansa.
79' Widzew teraz siedzi na przeciwniku. Łodzianie mają teraz ogromną przewagę.
77' Kolejna akcja Widzewa, duże zamieszanie w polu karnym, nikt nie wbił piłki do siatki. Idealnie wprowadził się do gry Mąka, gra szybko, zdecydowanie. Mamy Rzut rożny.
Zmiana we Widzewie, schodzi beznadziejny dziś Kazimierowicz, a za niego na boisku Świderski!
76' Daniel Świderski przy linii przygotowany do wejścia!
74' Idealnie wrzuca Mąka, Kostkowski pusta bramka i strzela obok słupka! To powinna być bramka.
73' Mamy rzut wolny dla Widzewa na wysokości pola karnego Ełku.
72' Kartka dla Kostkowskiego za faul. Obrońca Widzewa został wyprzedzony i musiał ratować się faulem. Kostkowski szybkością nie grzeszy.
71' Świetna akcja MKS Ełk, piłka wychodzi po strzale zawodnika MKS na rzut rożny ale było groźnie.
70' Schodzi Michalski a za niego Daniel Mąka!
68' Wybija Michalski piłkę. Dwie zmiany w zespole gospodarzy. Mąka został zawołany do trenera Smudy. Za chwilę pierwsza zmiana we Widzewie.
67' Faul z lewej strony pola karnego Widzewa. Będzie wrzutka w pole karne Humerskiego.
65' Ładna centra w pole karne Ełku ale Demjan strzela niecelnie.
63' Michalski ładnie wyszedł z kontrą ale źle dograł. Szkoda. Była szansa na bramkę.
61' Ładnie Kristo zagrywa do Kazimierowicza, ten próbuje strzelać ale za późno, odebrano mu piłkę, beznadziejny mecz Kazimierowicza.
59' Rzut rożny teraz dla MKS Ełk. Wybijamy!
57' Rzut rożny dla Widzewa. Ale nic z tego. Kazimierowicz przejął piłkę i bezsensu podaje do Michalskiego, który był ewidentnie na spalonym.
56' Teraz Demjan ładnie przechwycił piłkę ale źle dograł do Millera. Widzew przy piłce.
54' Cały czas lecą serpentyny na boisko, co chwilę sędzie przerywa mecz, to wszystko jest związane z protestem kibiców.

51 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL KAROL STANEK! CO ZA WEJŚCIE SMOKA!!!

Znakomicie z lewej strony wszedł Pigiel idealnie dograł w pole karne a tam Stanek pakuje piłkę do bramki. Brawo Pigiel, brawo Stanek!
49' Kolejne złe podanie Kozłowskiego, aut na naszej połowie. Czas upływa...
47' Przerwa w grze, serpentyny na murawie rzucone przez licznie przybyłych kibiców Widzewa.
46' II połowa! Widzew musi zagrać lepiej. Czekamy na przebudzenie ekipy Franciszka Smudy. Na boisku Karol Stanek za Marcina Pieńkowskiego, który zagrał słabiutko.

KONIEC I POŁOWY.Taką grą jaką zaprezentowali piłkarze Widzewa w pierwszych 45 minutach nie wygrają tego meczu, muszą zagrać szybciej i agresywniej. Niektórzy zawodnicy wyglądają jakby przechodzili obok meczu. Kazimierowicz, Pieńkowski, Kozłowski, ta trójka zupełnie dziś niewidoczna. Liczymy na poprawę w drugiej połowie. Zapraszamy po przerwie.

45' Rzut rożny dla Widzewa. Beznadziejne dośrodkowanie Michalskiego.
44' Uderzenie na bramkę Humerskiego ale niecelne. Bramkarz Widzewa od bramki.
42' Widzew ma rzut rożny. Dośrodkowanie Michalskiego i Kostkowski uderza tuż obok bramki.
Po 40 minutach gry można powiedzieć, że Widzew gra niemrawie, łodzianie nie sprawiają wrażenia, że trenują najwięcej w lidze, brakuje im szybkości, koncentracji. Po tych pierwszych minutach nie wygląda to dobrze.
38' Żółta kartka dla Millera. Zawodnik Widzewa uderzył łokciem przy wyskoku do piłki.
36' Była kolejna szansa, piłkę przejął Michał Miller, zagrał do Pieńkowskiego a ten zamiast strzelać uwikłał się w drybling. Miller pokazuje że należy mu się miejsce w pierwszej jedenastce.
34' Kolejny rzut wolny wywalczony przez najlepszego zawodnika na boisku Michała Millera.
34' Michał Miller strzela, bramkarz wybija pod nogi Zielenieckiego a ten mając pustą bramkę nie trafia, co on zrobił.
33' Mamy rzut wolny, będzie wrzutka w pole karne. Może teraz.
31' Trzeci rzut rożny, Zieleniecki wyszedł do główki ale bardzo niecelnie uderzył.
29' Piłka wychodzi na rzut rożny. Widzew wciąż przy piłce.
28' Rzut wolny dla Widzewa. Michalski wrzuca...
27' Widzewiacy gra bardzo wolno. Teraz Miller ładnie dograł w pole karne ale nikt nie zamknął akcji.
25' Teraz Twardowski ograł zawodników Widzewa jak juniorów. Musiał Pigiel faulować i rzut wolny dla MKS.
22' Zastanawiamy się co robi na boisku Maciej Kazimierowicz. Ten zawodnik zupełnie nic nie wnosi do gry. Widzewa teraz w ataku pozycyjnym.
20' Kolejna ładna akcja gospodarzy, Widzew wciąż bezradny.
18' Piłkarze Widzewa biegają jakby się jeszcze nie obudzili. Miller tylko i Pigiel aktywni. Muszą łodzianie przyspieszyć grę.

14' GOL DLA MKS EŁK!

Dośrodkowanie z lewej strony, do główki wyszedł zawodnik gospodarzy i strzela bramkę na 1:0!
12' Bardzo zła gra od początku Marcina Kozłowskiego. Zawodnik zanotował już kilka niepotrzebnych strat.
10' Błąd teraz Zielenieckiego w polu karnym, zawodnik Widzewa niecelnie zagrał i było gorąco, na szczęście Humerski wybija.
8' Uderza Michalski, piłka odbita trafia na 5 metr do Dario Kristo ale ten nie opanował futbolówki. Widzew atakuje. Czekamy na gola.
7' Rzut wolny dla Widzewa. Będzie szansa, jest blisko bramki Ełku.
5' Ładne prostopadłe podanie do Demjana ale ten nie zorientował się, brawo Kazimierowicz za sprytne zagranie.
3' Znakomita akcja Widzewa, Pigiel dośrodkowuje, ze skrzydła do Demjana odgrywa Michalski, Demjan źle przyjął i w ostatniej chwili wybijają piłkarze z Ełku.
2' Michał Miller gra dziś ustawiony tuż za Demjanem, Widzew ofensywnie ustawiony.
1' Gramy! Widzew na czerwono, gospodarze na biało. Do boju Widzew Łódź!

Zawodnicy już wyszli z tunelu na płytę boiska. Za chwilę zaczynamy.

14:50 Widzew dzisiaj zagra w swoich jednolitych czerwonych strojach. MKS EŁK jeszcze w tym roku nie przegrał spotkania.

Godz. 14:45 - Za 15 minut zaczynamy. Murawa boiska w miarę dobrze przygotowana, nie powinna przeszkadzać. Pogoda wiosenna, idealne warunki do gry. Trwa rozgrzewka. MKS Ełk obecnie zajmuje 13 pozycję w tabeli III ligi.

MAMY SKŁAD WIDZEWA!

HumerskiKozłowski, Kostkowski, Zieleniecki, PigielMichalski, Kazimierowicz, Kristo, Pieńkowski Miller, Demjan
Rezerwowi: Małkowski – Rakowski, Sylwestrzak, Mąka, Przybylski, Stanek, Świderski

Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z meczu MKS EŁK - WIDZEW ŁÓDŹ. Początek meczu o godz. 15

13:50 - Przypominamy, w dzisiejszym meczu między słupkami bramki Widzewa stanie Maciek Humerski. Patryk Wolański jest kontuzjowany.
MKS EŁK WIDZEW NA ŻYWO
Godz. 13.30 - Już niedługo podamy składy w jakich dzisiaj wystąpi Widzew Łódź i MKS Ełk. Kto zastąpi kontuzjowanego Zuziaka? Dowiemy się już za chwilę.

Dzisiaj łodzianie muszą zdobyć kolejne trzy punkty, to ich obowiązek. Limit błędów został już wykorzystany, teraz czas na kolejne zwycięstwa. Do drużyny wrócił Świderski, być może Michał Miller zagra od początku. Czekamy na ogłoszenie składów.

MKS EŁK WIDZEW NA ŻYWO, ZAPRASZAMY NA RELACJĘ!

W pierwszym meczu 22. kolejki piłkarskiej III ligi (grupa I) GKS Wikielec uległ Polonii Warszawa 0:4 (0:1). Gole dla gości zdobyli: Mariusz Marczak (24), Bartosz Wiśniewski (50), Krystian Pieczara (68) i Przemysław Szabat (90).

Dzisiaj: Legia II Warszawa - Warta Sieradz (12), MKS Ełk - Widzew Łódź (15), Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (15), Tur Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża (16), Huragan Morąg - Victoria Sulejówek (16), Ursus Warszawa - Sokół Ostróda (17), Sokół Aleksandrów - Pelikan Łowicz (17). Niedziela: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Lechia Tomaszów Mazowiecki (11).