MKS EŁK - ŁKS RELACJA NA ŻYWO MECZ EŁK vs ŁKS RELACJA LIVE MKS EŁK - ŁKS WYNIK NA ŻYWO

Koniec meczu!

ŁKS zdobywa trzy punkty. Po słabym meczu łodzianie pokonali MKS Ełk 1:2.

93' Piłkę przejęli gospodarze. Cała drużyna ŁKS na swojej połowie.
91' Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty!
90' Rzut wolny dla ŁKS. Łodzianie przy piłce.
88' Dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry, ŁKS wciąż prowadzi 2:1.
86' Kocot strzela, piłka wychodzi na rzut rożny. ŁKS wciąż przy piłce, już niewiele do końca spotkania.
85' Żółta kartka dla zawodnika gości. ŁKS przy piłce.
80' Rzut rożny dla gospodarzy, ŁKS wybija piłkę i kontra łodzian, ale znów niecelne podanie i szansa na bramkę zaprzepaszczona.
78' Golański schodzi, w jego miejsce Kowal.
71' Łodzianie się bronią, nie potrafią przytrzymać piłkę. Końcówka meczy zapowiada się nerwowo.
68' ŁKS wyszedł z własnej połowy. Przed chwilą było groźnie pod bramką ŁKS ale obrona łódzka wciąż daje radę.
64' Patryk Bryła schodzi, za niego wchodzi Mateusz Gamrot.
62' Łodzianie dali się zepchnąć do obrony. Drużyna Ełku atakuje.
60' Rożny dla gospodarzy. ŁKS się broni.
58' Jakub Nowak wolno opuszcza boisko. Za niego wchodzi Damian Nowacki.
53' Zmiana w drużynie Ełku.
52' Kontra gości, było groźnie ale Ślęzak znakomitym wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo.

50' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla ŁKS!

Golański zdobywa bramkę na 2:1. Brawo.

48' Rozmus faulowany. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy. Piłkarz ŁKS leży poza boiskiem.
46' Sędzia rozpoczął drugą połowę, miejmy nadzieję, że ŁKS zagra bardziej agresywnie.

Koniec I połowy.

46' Bryła uderzył z dystansu i mało brakowało a ŁKS objąłby prowadzenie. Dobry strzał, ale bramkarz gospodarzy pokazał się z dobrej strony.
43' Bardzo słabe pierwsze 40 minut. Mecz nudny, wolne tempo, ŁKS musi przyspieszyć.
41' Gorszy fragment gry, Łodzianie wciąż próbują ale zbyt wolno konstruują akcje.
36' Dośrodkowanie w pole karne Ełku ale niecelnie. ŁKS ma lekką przewagę. Od bramki gospodarze.
32' Nowak bardzo aktywny, strzelec bramki dla ŁKS dzisiaj gra bardzo dobrze.
29' Rzut rożny dla gospodarzy. Obrońcy ŁKS wybijają. Z autu rozpocznie MKS Ełk. Piłka na połowie ŁKS
23' Golański wyszedł na pozycję, ale niestety spalił. Wciąż 1:1
21' ŁKS piłkarsko wygląda lepiej, ale łodzianie wciąż za wolno.
18' Zmiana w drużynie gospodarzy. Kontuzja jednego z zawodników MKS Ełk
18' ŁKS przy piłce, łodzianie teraz spokojnie w ataku pozycyjnym.
15' Rozmus otrzymuje żółtą kartkę.

POLSKA KAZACHSTAN O KTÓREJ MECZ. KIEDY POLSKA VS KAZACHSTAN O KTÓREJ POLSKA GRA Z KAZACHSTANEM

12' GOOOOOOOL dla ŁKS!

Jakub Nowak wyrównał! Ależ początek. Nowak doszedł do dośrodkowania i wyprzedził bramkarza, głową wpakował piłkę do bramki.

10' GOL!

Niestety dla gospodarzy. ŁKS przegrywa 1:0. Łodzianie stracili właśnie pierwszą bramkę w tym sezonie.

7' Golański fauluje. Rzut wolny dla gospodarzy. MKS Ełk teraz na połowie ŁKS.
4' Łodzianie przejęli inicjatywę, ale póki co żadna ze stron nie stworzyła sobie sytuacji. Na stadionie cicho, bez dopingu.
1' Zaczęli. Do boju ŁKS!

Obie jedenastki już na boisku.

Za chwilę rozpocznie się spotkanie pomiędzy MKS Ełk a ŁKS Łódź. Zapraszamy na relację na żywo.

Skład ŁKS:
M. Kołba - P. Pyciak, K. Juraszek, A. Ślęzak, K. Rozmus, J. Nowak, P. Kocot, A. Golański, P. Bryła, J. Nowak, J. Radionow

relacja MKS Ełk - ŁKS 3.09

Bez wątpienia faworytem spotkania jest ŁKS, który w tym sezonie nie przegrał i zajmuje drugie miejsce w tabeli.

MKS Ełk - ŁKS NA ŻYWO RELACJA

Gospodarze liczą na przełom, bowiem trudno mówić o udanej inauguracji sezonu w ich wykonaniu. Zespół prowadzony przez byłego szkoleniowca ŁKS Piotra Zajączkowskiego nie wywalczył jeszcze przed własną publicznością punktu.

MKS EŁK - ŁKS WYNIK MECZU NA ŻYWO.

MKS przegrał u siebie po 0:1 z Ursusem Warszawa i Ruchem Wysokie Mazowieckie. Nie oznacza to jednak wcale, że łodzian czeka łatwa przeprawa. Drużyna z Ełku zajmuje dwunaste miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów, a więc ten zespół potrafi też wygrywać. Warto, aby w ŁKS o tym pamiętali.

RELACJA MKS - ŁKS O KTÓREJ GODZINIE?
MKS EŁK - ŁKS rozpocznie się o godzinie 17

W ten weekend rozegrana zostanie szósta kolejka piłkarskiej trzeciej ligi.

Dwa mecze tej serii odbędą się w innych terminach. Sokół Aleksandrów Łódzki zagra z Huraganem Wołomin 6 września, a Legia II Warszawa podejmie Widzew 26 listopada.