MISTRZOWIE AGRO Prestiżowe nagrody dla rolników, sołtysów i...

  MISTRZOWIE AGRO Prestiżowe nagrody dla rolników, sołtysów i gospodyń. Wielki ogólnopolski finał plebiscytu rozpoczęty!

  Akcja specjalna MISTRZOWIE AGRO

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  MISTRZOWIE AGRO Prestiżowe nagrody dla rolników, sołtysów i gospodyń. Wielki ogólnopolski finał plebiscytu rozpoczęty!
  W piątek, 18 października rozpoczął się ogólnopolski finał wielkiego plebiscytu MISTRZOWIE AGRO. Głosowanie potrwa do czwartku, 7 listopada do godz. 21. W plebiscycie zostaną przyznane tytuły Rolnik Roku Polski, Gospodyni Roku Polski, Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku Polski, a także Sołtysa Roku Polski i Sołectwo Roku Polski. Prestiżowe tytuły i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie pod Warszawą.
  MISTRZOWIE AGRO Prestiżowe nagrody dla rolników, sołtysów i gospodyń. Wielki ogólnopolski finał plebiscytu rozpoczęty!
  KLIKNIJ i sprawdź wyniki w głosowaniu ogólnopolskim


  KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania w etapie wojewódzkim:

  Rolnik Roku
  Sołtys Roku
  Gospodyni Roku
  Koło Gospodyń Wiejskich Roku
  Sołectwo Roku
  Gospodarstwo Agroturystyczne Roku

  ____________________


  KLIKNIJ i sprawdź wyniki głosowania w etapie powiatowym:

  Rolnik Roku
  Sołtys Roku
  Gospodyni Roku
  Koło Gospodyń Wiejskich Roku
  Sołectwo Roku
  Gospodarstwo Agroturystyczne Roku

  ____________________  * * *

  KLIKNIJ i zobacz, jak lokalne społeczności nominują kandydatów na Facebooku


  * * *


  Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO w województwie łódzkim zostanie przeprowadzony po raz pierwszy. - Co prawda w minionych latach tworzyliśmy różne rankingi najpopularniejszych sołtysów, sołectw i kół gospodyń wiejskich, jednak w tym roku plebiscyt zyskał nowy wymiar, szczególną rangę i prestiż oraz ogólnopolski zasięg - dodaje Marcin Kowalczyk.

  Głosowanie będzie prowadzone jednocześnie we wszystkich województwach w Polsce, a laureaci zostaną nagrodzeni na każdym poziomie - powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Zwycięzcy z woj. łódzkiego w każdej kategorii, oprócz wojewódzkich tytułów i nagród, zdobędą awans do ogólnopolskiego finału, w którym będą walczyć o zwycięstwo w Polsce i dodatkowe nagrody finansowe. Uroczyste wręczenie ogólnopolskich laurów odbędzie się podczas Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie - jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.

  Patroni i partnerzy plebiscytu

  Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO jest organizowany przez ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro" oraz przez dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie w Polsce. Naszą akcję swoim patronatem objęli:


  ► Przeczytaj wywiad z dr Aleksandrą Hadzik, prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego m.in. o bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych  Partnerem regionalnym plebiscytu jest: Agro-Efekt Sp. z o.o.


  Tu przeczytasz rozmowę o nowoczesnych rozwiązaniach dla rolnictwa

  Sześć kategorii plebiscytu i trzy etapy głosowania

  Najpierw przyjmowane będą nominacje do nagród, które będą zgłaszać partnerzy, organizacje rolnicze, nasi dziennikarze, a także mieszkańcy wsi z woj. łódzkiego.

  Listę nominowanych do nagród kandydatów opublikujemy w piątek, 23 sierpnia. Tego dnia rozpocznie się głosowanie pierwszym etapie plebiscytu, w którym tytuły Rolnik Roku, Sołtys Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku i Sołectwo Roku zostaną przyznane osobno w każdym powiecie naszego województwa. Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu będzie trwało od 23 sierpnia, godz. 00.00 do 26 września do godz. 21.00.

  Zwycięzcy z powiatów, zachowując zdobyte głosy, awansują do drugiego, wojewódzkiego etapu plebiscytu. W październiku wszystkich laureatów z powiatów zaprezentujemy w magazynowym wydaniu "Dziennika Łódzkiego". Głosowanie w drugim etapie plebiscytu rozpocznie się we wtorek, 1 października. Będzie ono trwało do czwartku, 10 października do godz. 21.00. Laureaci z powiatów będą w nim walczyć o wojewódzkie tytuły i nagrody.

  Specjalną nagrodą dla zwycięzców w województwie w każdej kategorii plebiscytu będzie dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy, gdzie odbędzie się uroczystą gala rozdania ogólnopolskich nagród w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO.

  Zwycięzcy w województwie finale plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu, który rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada. Podobnie, jak przy awansie do wojewódzkiego etapu akcji, finaliści zachowają głosy zdobyte od początku akcji.

  Ogólnopolski finał wyłoni laureatów tytułów Rolnik Roku Polski 2019, Sołtys Roku Polski 2019, Gospodyni Roku Polski 2019, a także zwycięzców w kategoriach dla kół gospodyń wiejskich, sołectw i gospodarstw agroturystycznych. Zwycięzcy zdobędą nie tylko zaszczytne wyróżnienia, lecz także dodatkowe nagrody finansowe. Otrzymają je także zdobywcy drugich i trzecich miejsc w ogólnopolskich rankingach.

  Wojewódzka gala plebiscytu

  W listopadzie odbędzie się uroczysta, wojewódzka gala plebiscytu MISTRZOWIE AGRO. Zostaną na nią zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego powiatu. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody z rąk redaktora naczelnego "Dziennika Łódzkiego".

  Obszerną relację z gali zamieścimy w gazecie, a w naszym serwisie internetowym opublikujemy galerie zdjęć i rozmowy wideo ze zwycięzcami.

  Ogólnopolska gala finałowa  Ogólnopolskie nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną wręczone w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. To jedna z największych imprez rolniczych w Polsce odbywająca się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, marszałków województw oraz licznych organizacji branżowych.

  Można tam zobaczyć ofertę wystawców z kraju i zagranicy, najnowocześniejszy sprzęt – maszyny i urządzenia rolnicze oraz środki do produkcji rolnej. Nowością przyszłorocznej edycji będzie uruchomienie salonu narzędzi i części zamiennych oraz salonu techniki leśnej. Tegoroczną edycję w lutym 2019 r. odwiedziło blisko 30 tysięcy zwiedzających z terenu całej Polski. Podczas imprezy odbywa się cykl premier produktowych maszyn i urządzeń rolniczych, kilkanaście konferencji i seminariów tematycznych.

  Czytaj więcej o imprezie na stronie internetowej Centralnych Targów Rolniczych

  Specjalny dodatek MISTRZOWIE AGRO  Już sam udział w plebiscycie pozwoli nominowanym kandydatom na przedstawienie swoich dokonań i działalności, a dla gospodarstw agroturystycznych będzie świetną okazją do promocji. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku.

  Po uroczystej gali i wręczeniu nagród dla laureatów w wojewódzkim etapie akcji do całego nakładu "Dziennika Łódzkiego" dołączymy specjalny dodatek "MISTRZOWIE AGRO", w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów plebiscytu w każdej kategorii z każdego powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku.

  Ważne terminy

  • Nominacje kandydatów do udziału w plebiscycie będziemy przyjmować do 9 września.
  • Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie rozpocznie się w piątek, 23 sierpnia i potrwa do 26 września, do godz. 21.00.
  • Do etapu wojewódzkiego awansują zwycięzcy z każdego powiatu. Przechodząc do finału zachowają głosy zdobyte w pierwszym etapie.
  • Wojewódzki etap głosowania rozpocznie się we wtorek 1 października i potrwa do 10 października, do godz. 21.00.
  • Zwycięzcy wojewódzkiego etapu głosowania zdobędą awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu zachowując głosy zdobyte od początku głosowania.
  • Ogólnopolski finał plebiscytu rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada do godz. 21.


  Na zwycięzców czekają nagrody!  Kategoria ROLNIK ROKU

  Rolnicy, którzy w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Rolnika Roku w powiecie
  • zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
  • dyplom i medal wręczany podczas gali

  • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Rolnik, który w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Rolnika Roku województwa łódzkiego
  • dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
  • nagrodę finansową w wysokości 7000 złotych

  • zaproszenie na wydarzenie kulturalne
  • dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
  • statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali na Centralnych Targach Rolniczych
  • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Rolnicy, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy
  • nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych i 3000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu
  • zaproszenie na wydarzenie kulturalne

  Rolnik, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Rolnika Roku Polski 2019
  • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
  • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 10 000 złotych


  Rolnicy, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
  • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 6000 złotych i 4000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu


  Kategoria SOŁTYS ROKU

  Rolnicy, którzy w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Sołtysa Roku w powiecie
  • zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
  • dyplom i medal wręczany podczas gali

  • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Sołtys, który w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Sołtysa Roku województwa łódzkiego
  • dyplom i statuetkę wręczaną na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
  • dwuosobowe zaproszenie na tygodniowe wczasy w Grecji

  • zaproszenie na wydarzenie kulturalne
  • dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
  • statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali na Centralnych Targach Rolniczych
  • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Sołtysi, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy
  • dwuosobowe zaproszenie na tygodniowy pobyt w hotelu ze SPA

  • zaproszenie na wydarzenie kulturalne

  Sołtys, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Sołtysa Roku Polski 2019
  • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
  • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych


  Sołtysi, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
  • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu
  Kategoria GOSPODYNI ROKU

  Gospodynie, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Gospodyni Roku w powiecie
  • zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
  • dyplom wręczany podczas gali
  • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Gospodyni, która w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Gospodyni Roku województwa łódzkiego
  • dyplom i statuetkę wręczaną na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
  • dwuosobowe zaproszenie na tygodniowy pobyt w hotelu ze SPA z pakietem zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych

  • bon o wartości 500 zł na biżuterię firmy Lilou
  • zaproszenie na wydarzenie kulturalne
  • dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
  • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Gospodynie, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy
  • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w Termach Uniejów


  Kliknij i zobacz Termy Uniejów
  • bon o wartości 300 zł na biżuterię Lilou
  • zaproszenie na wydarzenie kulturalne

  Gospodyni, która w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Gospodyni Roku Polski 2019
  • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
  • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych


  Gospodynie, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
  • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu


  Kategoria KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ROKU

  Koła gospodyń, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Koła Gospodyń Wiejskich Roku w powiecie
  • zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
  • dyplom wręczany podczas gali
  • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Koło gospodyń wiejskich, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Koło Gospodyń Wiejskich Roku województwa łódzkiego
  • nagrodę w postaci profesjonalnego filmu prezentującego koło, publikacji filmu w serwisie www.dzienniklodzki.pl i promocji filmu na Facebooku
  • dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
  • voucher o wartości 3000 złotych na zakup sprzętu RTV lub AGD

  • zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
  • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Koła Gospodyń Wiejskich, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy
  • vouchery na zakup sprzętu RTV lub AGD o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim kół gospodyń wiejskich

  Koło Gospodyń Wiejskich, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Koła Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2019
  • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
  • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych


  Koła Gospodyń, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
  • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu  Kategoria SOŁECTWO ROKU

  Sołectwa, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Sołectwa Roku w powiecie
  • zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
  • dyplom wręczany podczas gali
  • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Sołectwa, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Sołectwa Roku województwa łódzkiego
  • nagrodę w postaci profesjonalnego filmu prezentującego sołectwo, publikacji filmu w serwisie www.dzienniklodzki.pl i promocji filmu na Facebooku
  • dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
  • voucher o wartości 3000 złotych na zakup materiałów budowlanych

  • zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
  • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Sołectwa, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy
  • vouchery na zakup materiałów budowlanych o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim sołectw

  Sołectwo, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Sołectwa Roku Polski 2019
  • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
  • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych


  Sołectwa, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
  • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

  Kategoria GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE ROKU

  Gospodarstwa agroturystyczne, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Gospodarstwa Agroturystycznego Roku w powiecie
  • zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
  • dyplom wręczany podczas gali
  • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Gospodarstwo agroturystyczne, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Gospodarstwa Agroturystycznego Roku województwa łódzkiego
  • dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
  • voucher o wartości 3000 złotych na reklamę w "Dzienniku Łódzkim", serwisie www.dzienniklodzki.pl oraz w serwisach www.naszemiasto.pl

  • zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
  • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

  Gospodarstwa agroturystyczne, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy
  • vouchery na reklamę w "Dzienniku Łódzkim", serwisie www.dzienniklodzki.pl oraz w serwisach www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim gospodarstw[/b]

  Gospodarstwo agroturystyczne, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Gospodarstwa Agroturystycznego Roku Polski 2019
  • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
  • ogólnopolską kampanię promocyjną na Facebooku promującą gospodarstwo jako zwycięzcę plebiscytu o zasięgu 1 000 000 odbiorców
  • voucher o wartości 10 000 złotych na reklamę w dziennikach regionalnych lub serwisach internetowych wydawnictwa Polska Press Grupa w Polsce


  Gospodarstwa agroturystyczne, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  • dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
  • ogólnopolską kampanię promocyjną na Facebooku promującą gospodarstwa jako laureatów plebiscytu o zasięgu 500 000 odbiorców
  • vouchery na reklamę w dziennikach regionalnych lub serwisach internetowych wydawnictwa Polska Press Grupa w Polsce[/b] w wartości 6000 złotych i 4000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu  _____________

  Informacji udzielają:
  Małgorzata Mrozowska
  tel. 797 001 031 (w godz. 9-16, pn-pt)
  e-mail: malgorzata.mrozowska@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu
  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo