Mistrzostwa Polski w szabli. Medale zawodników łódzkiego Dragona

W Śremie odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa Polski młodzików w szabli dziewcząt i chłopców.

W turnieju indywidualnym w szabli kobiet zawodniczka KS Dragon Łódź, Sonia Kozanecka, w stawce 87 zawodniczek zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal.

Natalia Lipińska była czternasta, Amelia Górowska osiemnasta, Ewa Czajkowska trzydziesta pierwsza.

W turnieju drużynowym w stawce 17 zespołów zawodniczki KS Dragon w składzie S. Kozanecka, N. Lipińska, A. Górowska, E. Czajkowska wywalczyły wicemistrzostwo Polski młodzików.

KS Dragon (ul. Jaracza 40, prawa oficyna, drugie piętro) zaprasza dziewczęta i chłopców w czerwcu i lipcu na treningi. Wszelkie informacje pod numerami telefonów 601 384 141 i 601 079 300 oraz na stronie www.szermierz.pl.