Mistrzostwa Polski w rugby w Łodzi!

Redakcja
Po nieoczekiwanej rezygnacji z organizacji finałowego turnieju Mistrzostw Polski Seniorów w rugby 7 ze strony RC Koszalin, Zarząd Związku postanowił, że odbędą się one w planowanym terminie (17/18 sierpnia) w Łodzi, a ich organizatorem będą Budowlani Łódź S.A.

Na wybór Łodzi duży wpływ miało położenie geograficzne i znacząca pozycja naszego sportu w tym mieście - uważa PZR.
Przypomnijmy, że w w 2012 roku Budowlani zdobyli srebrny medal, przegrywając w finale mistrzostw siódemek z Lechią Gdańsk 15:26.
W pojedynkach grupowych Budowlani pokonali Unisłavię Unisław 41:10 i Włókniarza Zgierz 21:7, w ćwierćfinał wygrali po dogrywce z Posnaną 12:7, a w półfinale byli lepsi od AZS Warszawa (42:7).
Budowlani - punkty: Sebastian Łuczak - 18, Michał Mirosz - 5, Emil Kowalewski - 10, Krzysztof Kotasa - 19, Marek Grabowski - 30, Łukasz Żórawski - 5, Mindia Abashidze - 17, Dariusz Kaniowski - 5, Łukasz Czarniak - 10.