Mistrzostwa Polski. Sześć medali karateków łódzkiego Olimpu

Kolejne sukcesy zanotowali karatecy Olimpu.

Łodzianie w mistrzostwach Polski U21, juniorów i juniorów młodszych, które odbyły się w podwarszawskiej Zielonce, wywalczyli 6 medali: 2 złote, 1 srebrny i 3 brązy.

W klasyfikacji generalnej turnieju Olimp zajął siódme miejsce w stawce 65 klubów. Triumfował klub Sonkei Gdańsk. Tytuły mistrzowskie wywalczyli: Zuzanna Dopieralska i Dominik Dziuda.
Po długiej przerwie do rywalizacji wróciła Antonina Żurawska i od razu sięgnęła po wicemistrzostwo Polski. Brawa, dla młodej zawodniczki!

W kategorii U21 - 67 kg aż trzech łodzian stanęło na podium. Pierwsze miejsce zajął Dominik Dziuda, a dwa trzecie miejsca wywalczyli Łukasz Bańkowski i Kamil Milczarek.

Ostatni brązowy medal dla łódzkiego klubu, wywalczył Przemek Kołodziejczak w kategorii junior - 68 kg.
W klubie liczyli też na medal Kamila Milskiego, ale ten choć stoczył dobrą walkę, ostatecznie odpadł.
W mistrzostwach rywalizowali także: Maciej Róg (powrót po wyleczeniu kontuzji), Oliwka Karbownik i Wiktoria Olszańska (debiut)