Mistrzostwa Polski. Sumo. Oliwia Glegolska wywalczyła sześć medali

Doskonale w mistrzostwach Polski juniorów i seniorów w sumo spisali się zawodnicy zawodnicy Master Łódź.

Oliwia Glegolska, stając sześć razy na podium, została najlepszą zawodniczką turnieju. Łodzianka została podwójną mistrzynią kraju w kategorii 75 kg, w grupie juniorek i seniorek.
Glegolska sięgnęła także po medale - srebrny w kategorii open w grupie juniorek i brązowy krążek w grupie seniorek.
Do swojego dorobku dorzuciła jeszcze medale w rywalizacji drużynowej (juniorki srebrny, seniorki brązowy).
Ponadto brązowe medale w grupie seniorów zdobyli: Paulina Wesół w kat. 60 kg i Jakub Tworek w kat. 77 kg.
W rywalizacji drużynowej dziewczyny - Oliwia Glegolska, Julia Piwowarska, Roksana Ludwa oraz Paulina Wesół (tylko w seniorkach) zdobyły srebrny medal w grupie juniorek i brązowy medal w grupie seniorek.
Już we wrześniu w ramach jubileuszu sekcji klub Master będzie gospodarzem mistrzostw Polski młodzików w sumo.
Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w ogólnorozwojowej dyscyplinie, jaką jest sumo (dzieci od 4 roku życia), klub Master zaprasza na treningi w hali przy ul. Skorupki 21.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe