Mistrzostwa Polski. Sumo. Grad medali łodzianek

Paulina Wesół, Magdalena Kaźmierczak i Oliwia Glegolska
Łódzcy zapaśnicy wywalczyli kolejne w tym roku medale mistrzostw Polski w sumo.

Złoto wśród seniorek zdobyła Paulina Wesół (Master Łódź) w kat. 60 kg. Natomiast w grupie juniorek mistrzowski tytuł zdobyła Oliwia Glegolska (Master) w kat. 75 kg. Tydzień wcześniej 17-latka wywalczyła tytuł w kategorii do lat 21 i do lat 23. Najlepsza Polska zawodniczka 2020 roku (46 wygranych walk), jest też pewną kandydatką do startu w mistrzostwach świata. Podopieczna trenera Piotra Górskiego w Pucharze Polski zapaśniczek wywalczyła srebrny medal i awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Inne wyniki: Karolina Marczak złoto w kat. 55 kg seniorek, Justyna Komza złoto w kat. 50 kg juniorek i srebrny w kat. 50 kg seniorek (obie SMS Łódź). Julia Piwowarska (Atleta Łódź) - brąz w kat. 65 kg, Grzegorz Kuśmierczyk (Atleta) - brąz w kat. 55 kg, Wiktor Wesół (Master) - brąz w kat. 70 kg.

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"