Mistrzostwa młodych pływaków. 15 medali zawodników MKS Jedynka Łódź

Na pływalni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich

. Bardzo dobrze spisali się pływacy MKS Jedynka Łódź. Podopieczni trenera Rafała Żebiałowicza zdobyli 15 medali i znaleźli się na trzecim miejscu w klasyfikacji medalowej, a także w punktacji drużynowej.
Justyna Poznańska zdobyła dwa złote krążki w konkurencjach 200 i 400 m zmiennym oraz trzy srebrne na 50, 100 m grzbietowym i 200 m dowolnym. Kacper Płoszka wywalczył jeden złoty medal na dystansie 100 m motylkowym i trzy srebrne na 200 m motylkowym oraz 200 i 400 m dowolnym. Mistrzem Polski został również Szymon Stanisławski, który wygrał finał 100 m klasycznym. Brązowy medal wypływał Kacper Mochnal w konkurencji 200 m motylkowym.
Pływacy MKS Jedynka zdobyli też cztery medale w wyścigach sztafetowych. Złoty na dystansie 4x100 m zmiennym chłopców, srebrny na 4x100 zmiennym w mieszanych składach, brązowe na 4x100 i 4x200 m dowolnym. W sztafetach pływali: K. Płoszka, Krzysztof Pogoda, Sz. Stanisławski, K. Mochnal, Jakub Rudzki, Artur Arent, Maja Grzebieluch i J. Poznańska).
Dwa medale wywalczyli reprezentanci UKS 190. Złotym medalem udekorowany został za zwycięstwo w konkurencji 200 m klasycznym Bartosz Kobus. Brązowy wywalczyła Julita Kossowska na dystansie 1500 m dowolnym. Oboje trenują pod opieką trenerską Sylwii Kowalskiej i Marcin Młynarczyka.
Miejsca finałowe wywalczyli w indywidualnych konkurencjach także: Franciszek Jarczewski (UKS 190), Joanna Świderska, Natalia Górska (Nawa Skierniewice), M. Grzebieluch, Michał Banasiak, K. Pogoda, A. Arent (MKS Jedynka).