Miss Iza! (film)

ei24
"Dziewczyny z sąsiedztwa" (akt.) ei24
Wyniki wyborów najpiękniejszej "Dziewczyny z sąsiedztwa" 2010. Miss z Sąsiedztwa została 22-letnia Izabela kasińska!

Nie pięć, ale ostatecznie sześć "Dziewczyn z sąsiedztwa" zakwalifikowało się do finału wyborów Miss z Sąsiedztwa 2010, który odbył się we wtorek w redakcji "Expressu Ilustrowanego". Siedmioosobowemu jury ustalenie werdyktu zajęło godzinę, ale możemy już ogłosić, że Miss z Sąsiedztwa została Izabela Kasińska!**Finał dla... ;sześciu!**W plebiscycie Czytelników, którzy wybierali finalistki konkursu, oddano 4202 głosy (2133 ;SMS-ami i 2069 na kuponach z gazety). Choć zapowiadaliśmy, że do finału przejdzie tylko pięć dziewcząt, zmuszeni byliśmy powiększyć stawkę finalistek do sześciu. Po przeliczeniu głosów okazało się, że na pozycji piątej uplasowały się dwie dziewczyny z identycznym wynikiem. Ostatecznie do finałowej rozgrywki weszły: Magdalena Glasnapp, Patrycja Stanny, Paulina Rułka, Karolina Lorentowicz, Izabela Kasińska oraz Sylwia Jaworska.Głosy jurorów były przychylne Izie, dzięki czemu to ona cieszyć się będzie tytułem Miss z Sąsiedztwa i nagrodą - voucherem o wartości 5000 złotych na dowolną ofertę Biura Podróży Neckermann. Drugie miejsce i tytuł I Wicemiss przypadło Magdalenie Glasnapp (otrzyma kamerę wideo), zaś II Wicemiss została Patrycja Stanny (dla niej przenośne DVD).

Miss Iza! (film)

Jasnowłosa missMiss z Sąsiedztwa jest rodowitą łodzianką, ale przez pewien czas mieszkała w USA, gdzie ukończyła szkołę średnią (high-school), co pozwoliło jej znakomicie opanować język angielski (włada również włoskim).- Pojechaliśmy do Ameryki całą rodziną, ale nie mogliśmy się zaaklimatyzować w tamtejszych realiach. Wróciliśmy do Polski po trzech latach.Świetna prezencja Izy na zdjęciach w "Dziewczynie z sąsiedztwa" nie jest dziełem przypadku. Nasza triumfatorka ma spore doświadczenie w pozowaniu do zdjęć, bo jest modelką i uczestniczką różnych konkursów piękności.- Występowałam na targach ślubnych, mam na koncie sesję zdjęciową do reklamy ;włoskich mebli, na której występowałam z Michałem Milowiczem - wylicza Iza. - Brałam udział w wyborach Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2009, na których zdobyłam tytuł Miss Eco. Zostałam też II Wicemiss w konkursie Miss Fali, a w ubiegłym roku zajęłam trzecie miejsce w konkursie "Expressu" na Najpiękniejszą Mamę i Córkę, który wspominam ;wyjątkowo ciepło, bo to wspólne doświadczenie z mamą było wielkim przeżyciem.Na co dzień Miss z Sąsiedztwa studiuje dziennikarstwo w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania. Po uzyskaniu licencjatu zamierza ukończyć ;uzupełniające studia magisterskie z mediów i zająć się zawodowo dziennikarstwem.- Przygoda z modellingiem wkrótce się skończy z uwagi na mój wiek. Jednak dzięki temu i udziałowi w wyborach oswoiłam się już z publicznością, obiektywami ;i kamerami. Chciałabym występować przed nimi częściej. Myślę o tym, żeby na razie... zostać pogodynką. Od tego chciałabym zacząć.- Dokąd pojedziesz korzystając z nagrody?- W podpisie pod zdjęciem w "Dziewczynie z sąsiedztwa" powiedziałam, że marzę o Wyspach Zielonego Przylądka. Może to było zbyt śmiałe marzenie, ale ;na pewno wybiorę się na jakąś wyspę, np. Ibizę. (pij)

Miss Iza! (film)

Izabela Kasińska ;**Miss z Sąsiedztwa 2010**
Kwestionariusz miss:Data urodzenia: 12 grudnia 1988 r.Wzrost: 173 cmWymiary: 90-62-89Zajęcie: studentka dziennikarstwa ;w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i ZarządzaniaHobby: modeling, gotowanie ;(kuchnia włoska: owoce morza, makarony), sommelierstwoWakacje: na wyspach!

Pozostałe laureatki:
Magdalena Glasnapp**I Wicemiss z Sąsiedztwa 2010**Patrycja StannyII Wicemiss z Sąsiedztwa 2010**W finale znalazły się także (w kolejności alfabetycznej):**Sylwia Jaworska
Karolina Lorentowicz
Paulina Rułka**Fot. Janusz Kubik__Jury wyborów Miss z Sąsiedztwa: Monika Kuźnicka (Miss z Sąsiedztwa 2009), prof. Jan Grodek (rzeźbiarz, wykładowca ASP), "Express" reprezentowali: Marcin Kowalczyk (redaktor naczelny), Lech Kaźmierczak (zastępca red. nacz.), Przemysław Bieniek (zastępca sekr. red.), ;Janusz Kubik (fotoedytor i autor zdjęć) i ;Piotr Jach (dziennikarz).**Wszystkie ubiegłoroczne "Dziewczyny z sąsiedztwa" można podziwiać TUTAJ.
**

Wideo

Dodaj ogłoszenie