Nowo wybrana Miss Polonia 2018 19letnia Milena Sadowska pojawiła się ostatnio w programie „Pytanie na śniadanie"

W towarzystwie narzeczonego Matreusza Biłaszkiewicza. W rozmowie z Marzeną Rogalską i Tomaszem Kammelem opowiedzieli o początkach swojego związku. Jak ujawnili, są razem od ponad dwóch lat, a obecnie planują przeprowadzkę do Warszawy. Przeprowadzamy się, bo to dla nas życiowa szansa. Możemy zrobić sobie przerwę od studiów, planujemy wziąć urlop dziekański, a później chcemy wrócić do studiowani" zapowiedział Mateusz. Milena dostała się na studia dziennikarskie, a jej narzeczony na prawnicze.

W dalszej części rozmowy na wizji Milena Sadowska i Mateusz Błaszkiewicz jednoznacznie stwierdzili, że nie uderzy im woda sodowa do głowy i wciąż pozostaną prostymi ludźmi ze wsi, z prowincji.
Milena wyznała, że jej mama od zawsze marzyła, by zostać zwyciężczynią tytułu Miss Polonia. Po latach to jej córka zgarnęła koronę. Sadowska wzięła udział w konkursie ponieważ od dziecka o tym marzyła. Uważam że jest to konkurs, który daje wiele możliwości i pozwala zaistnieć przede wszystkim w świecie mody oraz w mediach stwierdziła Milena.
Milena Sadowska ma 175 centymetrów wzrostu. Interesuje się modą, jej pasją od dziecka była też jazda konna.
Zna język angielski w stopniu komunikatywnym. Marzy o podróży do USA.