Międzynarodowa Liga Pływacka. Łodzianin Jakub Kraska zajął trzecie miejsce

W drugim dniu siódmego meczu Międzynarodowej Ligi Pływackiej w Neapolu bardzo dobrze spisał się pływak AZS Łódź Jakub Kraska,

startujący w zespole New York Braekers. W wyścigu na 100 m dowolnym zajął 4. miejsce z rekordem życiowym 47,04. W konkurencji 200 m dowolnym uzyskał czas 1.44,34 i mimo że nie była to „życiówka" uplasował się na 3. pozycji.
Rewelacyjny rekord Polski na dystansie 100 m dowolnym ustanowiła Katarzyna Wasick (Toronto Titans). Zajęła 1. miejsce, a czas 51,44 jest o 0,37 sek. lepszy od poprzedniego jej rekordowego osiągnięcia. Na 7. miejscu finiszowała Kornelia Fiedkiewicz (NYB) 53,97.
Czwarte miejsce na 100 m grzbietowym zajęła Paulina Peda (NYB) z czasem 57,42. Na 5. pozycjach dopłynęli do mety J. Majerski na 200 m motylkowym 1.54,22 i Marcin Cieślak (Cali Condors) na 100 m zmiennym 53,01.
Szóstą lokatę w konkurencji 200 m dowolnym zajął Jakub Majerski (NYB) 1.45,20. Dominika Sztandera (Toronto) uplasowała się na 6. miejscu na 100 m klasycznym z czasem 1.06,35.
Mecz wygrała drużyna Cali Condors 581.0 pkt., 2. Toronto Titans 529.5, 3. Iron 362.5, 4. NY Breakers 293.0.