Miedź Legnica ŁKS Łódź na żywo. Wynik meczu Miedź - ŁKS 3:0. Łodzianie rozbici przez Miedź, pokazali futbol według Kiepskich

Dariusz Piekarczyk
Miedź Legnica ŁKS Łódź na żywo. To mecz, który po prostu trzeba wygrać. Łodzianie grają w Legnicy z Miedzią, która jednak wciąż marzy o włączeniu się do walki o ekstraklasę. Zapowiada się zacięty pojedynek. Miedź ŁKS na żywo online. Zapraszamy na naszą relację na żywo.

Miedź Legnica ŁKS Łódź na żywo

Wynik meczu Miedź ŁKS 3:0

KONIEC MECZU!
90+2 - nie sposób nie zapytać trenera łodzian Irenuesza Mamrota - panie trenerze jak pan wyobraża sobie grę w barażach, no jak? Z taką grą skończy się na jednym meczu. W każdym razie dziś ŁKS pokazał futbol według Kiepskich!
90+1 - zmiana w Łodzi. Schodzi strzelec gola Drzazga, a jego miejsce zajmuje Śliwa
90 - sędzia dolicza trzy minuty. Druga połowa w wykonaniu łodzian to dramat, nie zagrozili bramce miejscowych.
90 - 3:0 GOOOOOL!!!!! Koszmar, po prostu koszmar, tak nie gra kandydat do ekstraklasy. Krzysztof Drzazga pokonał Dawida Arndta!
89 - w przedostatniej kolejce sezonu ŁKS zmierzy się na swoim boisku z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Mecz w piątek (4 czerwca). Jeśli niecieczanie wywalczą w niedzielę (30 maja) co najmniej punkt w wyjazdowym meczu z Odrą Opole awansują do PKO Ekstraklasy
87 - wielka radość wśród fanów Miedzi
86 - z taką grą ŁKS może skończyć rywalizację barażową na jednym meczu
85 - nic już z tego nie będzie, łodzianie zawiedli w drugiej połowie, spodziewaliśmy się znacznie więcej po ich postawie
81 - trzecia zmiana w ekipie gości. Schodzi Rozwandowicz, a pojawia się Sajdak
81 - Kolejna zmiana w ŁKS, tym razem boisko opuszcza Rygaard, a jego miejsce zajmuje Nawotka
81 - zmiana w ŁKS, za Klimczaka wchodzi Marciniak
78 - Pinillos z wolnego w poprzeczkę!
73 - zmiana w ŁKS. Schodzi Dominguez, a wchodzi Sekulski
71 - zmiana w Miedzi. Schodzi strzelec gola Lehaire, a wchodzi Joana Roman
68 - 2:0 - GOOOOOL!!!! Coś niesamowitego Patryk Makuch wszedł na boisko i strzelił gola! Znowu błąd Sobocińskiego.
67 - zmiana w Miedzi. Z boiska zszedł bednarski,a wszedł Makuch
63 - zmiana w ŁKS. schodzi Wolski, wchodzi Dankowski
55 - łodzianie starają się wyrównać
51 - żółta kartka dla Ricardinho
50 - 1:0 - GOOOOOL dla Miedzi! Strzelcem Mehdi Lehaire. Błąd przy golu popełnił Sobociński, który fatalnie stracił piłkę. To pierwszy gol Mehdi Lehaire w barwach Miedzi.
46 - W pierwszych 45 minutach kibice nie mogli być zawiedzeni, były sytuacje bramkowe, szynki mecz
Ełkaesiacy już wyszli na boisko, nie widać żeby były zmiany

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
43 - wynik bez zmian, czyli 0:0
40 - Prulo "zatańczył" w polu karnym, ale piłkę po jego strzale zablokował obrońca gospodarzy
37 - w Legnicy przestał padać deszcz
35 - mocne Rygaarda, ale obok słupka
33 - potężna bomba Trabki, a ale broni Lenarcik
32 - w Legnicy ulewa!
30 - mija pół godziny meczu, coraz mocniej pada deszcz, ale nie zmienia się wynik - nadal 0:0
24 - nad stadionem w Legnicy rozpadało się i to rzęsiście, do tego wieje wiatr
22 - rzut wolny dla ŁKS, ale obrońcy Miedzi wybili piłkę z pola karnego
19 - zamieszanie po rogu, strzela Ricardinho, ale obrońca gospodarzy wybija piłkę z linii bramkowej
18 - ależ sytuacja Pirulo, bramkarz Miedzi cudem wybija piłkę na rzut rożny
17 - koniec meczu na Minerskiej w Łodzi. ŁKS II pokonała Wartę Działoszyn 3:2 i jest coraz bliżej III ligi
15 - kapitalny strzał Drzazgi i fantastyczna obrona Arndta!
10 - cały czas Miedź przeważa
9 - Drzazga strzela głową, ale szczęście jest przy zespole gości, bo trafia w poprzeczkę
8 - na Minerskiej ŁKS II nadal prowadzi, ale tylko 3:2, jest 86 minuta meczu
7 - mecz toczy się przy lekkiej przewadze Miedzi
3 - rzut rożny dla ŁKS, ale nic z tego nie wyszło
3 - kibice gospodarzy głośno dopingują swój zespół , zorganizowanej grupy fanów ŁKS nie ma w Legnicy
2 - na Minerskiej tymczasem 3:1 dla ŁKS II, a mamy 78 minutę spotkania
1 minuta - zaczęli, ŁKS na czarno, Miedź na niebiesko
Ełkesiacy przystępując do tego meczu po dwóch zwycięstwach z rzędu, Miedź walczy o awans do barażowej szóstki
Przypomnijmy, że w piątek Widzew Łódź przegrał na swoim boisku z GK Tychy 0:2 (0:0)
Sędzią głównym meczu jest Sebastian Krasny z Krakowa, a pomagają mu Marcin Ciepły i Dominik Wrona

Mamy składy wyjściowe:
Miedź: Lenarcik – Zieliński, Mijusković, Hoogenhout, Pinillos – Tupaj, Matuszek, Garuch, Lehaire – Drzazga, Bednarski.
Rezerwowi: Hewelt – Biernat, Kaczmarek, Tront, Roman, Azikiewicz, Andrzejewski, Śliwa, Makuch.

ŁKS: Arndt – Wolski, Moros, Sobociński, Klimczak – Rozwandowicz – Pirulo, Rygaard, Dominguez, Trąbka – Ricardinho.
Rezerwowi: Malarz – Dankowski, Nawotka, Koprowski, Sekulski, Tosik, Sajdak, Srnić, Marciniak.

Zmienił się wynik na Minerskiej. ŁKS II prowadzi, ale już tylko 2:1.
Tymczasem na boisku przy ulicy Minerskiej w Łodzi drużyna rezerw, która jest liderem IV ligi i pewnie zmierza do grupy pierwszej III ligi, prowadzi z Wartą Działoszyn 2:0, choć do przerwy był bezbramkowy remis. Gole strzelili Maciej Radaszkiewicz i Piotr Gryszkiewicz.
Witamy, o 12. 40 rozpocznie się niezwykle ważny dla ełkesiaków mecz w Legnicy. Miedź kontra ŁKS. Łodzianie nie wygrali nigdy w historii nie wygrali meczu ligowego z Miedzią.
Kibice ŁKS wciąż wierzą, że łodzianie awansują do ekstraklasy bez gry w barażach - to wciąż możliwe, ale łodzianie muszą wygrać dziś z Miedzią i w pozostałych spotkaniach również. Tylko tyle i aż tyle. Dodatkowo mierzyć się będą z drużynami, które również mają ten sam cel. Wszystko więc w głowach i nogach piłkarzy.

Pierwszy krok to pokonanie walczącej o możliwość gry w barażach Miedzi. Zapraszamy na naszą relację na żywo!