Michał Kołba: Możemy obiecać kibicom, że będziemy sie godnie cieszyć z tego sukcesu!

BARTZaktualizowano 
Michał Kołba to podpora ŁKS
Michał Kołba to podpora ŁKS łukasz kasprzak
Piłkarze ŁKS zapewnili sobie awans do ekstraklasy, pokonując na wyjeździe GKS Jastrzębie 2:0.

Jednym z najbardziej zadowolonych zawodników na murawie był bramkarz dwukrotnych mistrzów Polski, Michał Kołba.

Trudno się temu dziwić, skoro w kończacym się już niedługo sezonie 2018/2019 drużyna prowadzona przez trenera Kazimierza Moskala straciła zaledwie dwadzieścia bramek (tylko lider tabeli, Raków Częstochowa, stracił ich mniej). A golkiper łodzian w aż osiemnastu spotkaniach zachował czyste konto, co zawsze jest najistotniejsze dla specjalisty od gry między słupkami.

Kołba był wyraźnie wzruszony tuż po ostatnim gwizdku arbitra, kiedy to rozmawiał z dziennikarzem transmitującej ten mecz stacji ,,Polsat Sport".

- Myślę, że, zresztą nie tylko moim zdaniem, ten awans to w pewnym sensie spełnienie marzeń nas wszystkich. Kiedyś nie wierzyłem, teraz jeszcze w to nie dowierzam. Uważam, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Strasznie się cieszę, iż taki klub, jak ŁKS wraca tam, gdzie jego miejsce. Fajnie, że udało nam się dziewiąte spotkanie z rzędu bez straty gola. Dla bramkarza super sprawa. Inna rzecz, że w drugiej połowie spotkania w Jastrzebiu szczęście trochę nam dopisało, bowiem gospodarze byli bliscy trafienia do siatki. Akurat te 45 minut nie było najlepsze w naszym wykonaniu. Każdy z nas miał z tyłu głowy, by ten mecz już się skończył. Pewnie dlatego trochę się cofnęliśmy. Ale niedługo już nikt nie będzie o tym pamiętał - stwierdził Kołba.

Teoretycznie łodzianie mogą jeszcze nawet wyprzedzić prowadzący Raków.

- Co możemy obiecać naszym wspaniałym kibicom w końcowce tego sezonu? Że będziemy się godnie cieszyć z tego sukcesu! - dodał bramkarz ełkaesiaków.

 

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

F
Fan

Świetnie Ełksa. Co jest niesamowite, to to że są w szeregach zespołu zawodnicy grający od III ligi. Podołali i weszli do ekstraklasy. To jest ewenement, rzadko się to zdarza. Ale pokazuje że zdolny zawodnik, jeśli ma szansę gry i rozwoju, może osiągnąć szczyty. I zrobili to w rodzinnej atmosferze, czujemy się ze sobą dobrze, gramy i zwyciężamy. I trener właściwy się nagle znalazł i dobrał. Brawa i jeszcze raz brawa, oraz podziękowanie dla prezesów !

G
Gość
2019-05-05T16:26:13 02:00, Moscow:

w Izraelu wystrzeliły szampany po awansie ŁKS jest radość - mazeł tow ŁKS

Jaki lament!

Ale boli NO TAKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ!

Są miliony,karnety,niby wszystko tylko efektu gry ni mo !

ŁKS EXTRAKLASA !!!

Łódź tylko ŁKS!

M
Moscow

w Izraelu wystrzeliły szampany po awansie ŁKS jest radość - mazeł tow ŁKS

G
Gość
2019-05-05T09:21:31 02:00, Gucio z galery:

czy na bramce ap gałka broni cycu z kiepskich? uderzające podobieństwo

2019-05-05T09:50:43 02:00, LONG:

Czy Gucio z galery jest niepełnosprawnym umysłowo z Kochanówki? Uderzające podobieństwo.A może to kibic spod blaszaka?

2019-05-05T12:46:04 02:00, Rain:

U nich większość ma odchył umysłowy, smutne to.

2019-05-05T12:54:38 02:00, Gość:

U was wszyscy

2019-05-05T14:40:13 02:00, Rain:

Pierdolisz rózowe

Nie podniecają się tak bo znowu kredki zgubisz i nie zdasz z plastyki

M
MAGoz44FIRE

Niestraszny Straszny Dwór Napoleon1987LeszekJezierski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie za MultimediaInternet 44opłata miesięczna będziecie grać2014

R
Rain
2019-05-05T09:21:31 02:00, Gucio z galery:

czy na bramce ap gałka broni cycu z kiepskich? uderzające podobieństwo

2019-05-05T09:50:43 02:00, LONG:

Czy Gucio z galery jest niepełnosprawnym umysłowo z Kochanówki? Uderzające podobieństwo.A może to kibic spod blaszaka?

2019-05-05T12:46:04 02:00, Rain:

U nich większość ma odchył umysłowy, smutne to.

2019-05-05T12:54:38 02:00, Gość:

U was wszyscy

Pierdolisz rózowe

D
Dyzma
2019-05-05T09:21:31 02:00, Gucio z galery:

czy na bramce ap gałka broni cycu z kiepskich? uderzające podobieństwo

2019-05-05T09:50:43 02:00, LONG:

Czy Gucio z galery jest niepełnosprawnym umysłowo z Kochanówki? Uderzające podobieństwo.A może to kibic spod blaszaka?

2019-05-05T12:46:04 02:00, Rain:

U nich większość ma odchył umysłowy, smutne to.

2019-05-05T12:54:38 02:00, Gość:

U was wszyscy

Popatrz lepiej na Wolańską przypomina kulfona z Byczyny hahhahha

G
Gość
2019-05-05T09:21:31 02:00, Gucio z galery:

czy na bramce ap gałka broni cycu z kiepskich? uderzające podobieństwo

2019-05-05T09:50:43 02:00, LONG:

Czy Gucio z galery jest niepełnosprawnym umysłowo z Kochanówki? Uderzające podobieństwo.A może to kibic spod blaszaka?

2019-05-05T12:46:04 02:00, Rain:

U nich większość ma odchył umysłowy, smutne to.

U was wszyscy

R
Rain
2019-05-05T09:21:31 02:00, Gucio z galery:

czy na bramce ap gałka broni cycu z kiepskich? uderzające podobieństwo

2019-05-05T09:50:43 02:00, LONG:

Czy Gucio z galery jest niepełnosprawnym umysłowo z Kochanówki? Uderzające podobieństwo.A może to kibic spod blaszaka?

U nich większość ma odchył umysłowy, smutne to.

R
Rain
2019-05-05T12:24:45 02:00, Biały serdel:

Klopem Łodzi jest ŁKS!

Żal dupkę ściska?

B
Biały serdel

Klopem Łodzi jest ŁKS!

L
LONG
2019-05-05T09:21:31 02:00, Gucio z galery:

czy na bramce ap gałka broni cycu z kiepskich? uderzające podobieństwo

Czy Gucio z galery jest niepełnosprawnym umysłowo z Kochanówki? Uderzające podobieństwo.A może to kibic spod blaszaka?

G
Gucio z galery

czy na bramce ap gałka broni cycu z kiepskich? uderzające podobieństwo

G
Gość

Takimi piłkarzami wygrywa się trofea. A nie tam żelusiami Ci grają tylko dla kasy .

Dodaj ogłoszenie