Mercedesy ze śniegu, bałwan w tramwaju i wielka świnia [FILM, zdjęcia]

(g)
Udostępnij:
Kierowcy i pasażerowie samochodów przejeżdżający al. Włókniarzy przecierali oczy ze zdziwienia na widok dwóch ulepionych ze śniegu mercedesów, które "zaparkowano" na trawniku, niedaleko skrzyżowania z ul. 11 listopada.

"Pojazdy", które mają po 3 metry długości i 1,5 m wysokości to kopie mercedesa c 124, czyli popularnej beczki oraz klasycznego cabrio R 129. Obydwa wyposażono w koła, światła a nawet lusterka. Za ich budowę odpowiedzialni są członkowie łódzkiego Fan Klubu Mercedesa.
- To nasze prymaaprylisowe przywitanie wiosny - tłumaczy Wojciech Kaczor z fan klubu. - W budowę zaangażowanych było około 20 osób, zajęła nam ona około 5 godz.

ZOBACZ FILM - Mercedesy ze śniegu na al. Włókniarzy

Śnieżne rzeźby można było wczoraj znaleźć również w innych częściach miasta. Najczęściej powtarzającą się był oczywiście...wielkanocny zając. Jeden z takich posągów stanął pod Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 przy ul. Kilińskiego. "Bałwan-zając" ma około 2 metrów wysokości, nos z marchwi, wąsy z gałęzi, oczy z nakrętek od nalewki i stopy z...ziemniaków.

Rekordy popularności w internecie bije za to bałwan, którego ulepiono w niedzielę w...tramwaju linii 15. Posąg, który miał około metra wysokości stanął na tylnym pomoście ostatniego tramwaju. Za budowę odpowiedzialni byli ponoć zziębnięci pasażerowie...

Wideo

Dodaj ogłoszenie