18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Mercedes na latarni

ei24
Mercedes na latarni
Mercedes na latarni ei24
Karetka, która po godz. 20 wyjeżdżała z parkingu przed szpitalem im. Pirogowa, zderzyła się z mercedesem jadącym ul. Wólczańską.

Karetka, która po godz. 20 wyjeżdżała z parkingu przed szpitalem im. Pirogowa, zderzyła się z mercedesem jadącym ul. Wólczańską. Samochód osobowy odbił się i uderzył w stojącą na przystanku autobusowym latarnię. Na szczęście nie było ofiar.

- Zostawiliśmy pacjenta w szpitalu i wyjeżdżaliśmy z parkingu - opowiada kierowca karetki (za kółkiem od 31 lat, wczoraj zaliczył pierwszą stłuczkę). - Wysunąłem się kilkanaście centymetrów na ulicę Wólczańską, spojrzałem w lewo, w prawo - nie widziałem żadnego auta, a chwilę później - bum! uderzył w nas samochód jadący od strony al. Mickiewicza. Jechał bardzo szybko, być może kierowca wcisnął gaz, żeby przejechać skrzyżowanie, nim zmienią się światła.

Po zderzeniu mercedes zjechał na przeciwległy pas ruchu i ; uderzył w latarnię. 22-letniemu kierowcy nic się nie stało. Ratownik z karetki miał rozciętą wargę. (lb)

Mercedes na latarni

Fot. Maciej Stanik

Wideo

Dodaj ogłoszenie