Media podały nieprawdziwą informację o śmierci Anny Przybylskiej

aniz
Robert Kwiatek / Archiwum Polskapresse
W środę po południu w internecie pojawiła się informacja, że nie żyje Anna Przybylska, aktorka kojarzona z filmów "Kariera Nikosia Dyzmy", "Ryś", czy serialu "Złotopolscy". Informację dementuje otoczenie aktorki.

Anna Przybylska nie żyje. Aktorka zmarła 5 października 2014 w wieku 36 lat

Aktualizacja czwartek godz. 6.57
Jako pierwszy informację opublikował portal Pudelek.pl. Jak podaje Presserwis.pl, redakcja serwisu Pudelek.pl ukarze pracownika za fałszywy news o śmierci aktorki.

"Otrzymana przez redakcję informacja nie została, nad czym ubolewamy, należycie zweryfikowana przez autora. Bardzo przepraszamy panią Annę Przybylską i jej najbliższych. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że wobec osoby, która opublikowała artykuł zostaną wyciągnięte konsekwencje" - głosi oświadczenie grupy Http, wydawcy serwisu Pudelek.pl (Grupa Wirtualna Polska).

Środa, 16 lipca 2014 r.
Jako pierwszy informację o tym, że nie żyje Anna Przybylska podał portal Pudelek.pl. Wiadomość błyskawicznie rozeszła się na innych portalach.

Informację błyskawicznie zdementowało otoczenie artystki. Na oficjalnej stronie internetowej Anny Przybylskiej pojawiło się oświadczenie, które odnosi się do nieprawdziwej informacji, która został opublikowana na plotkarskim portalu. "Z oburzeniem odnotowaliśmy zamieszczoną na portalu Pudelek.pl 16.07.2014 r. nieprawdziwą informację pt. *Ania Przybylska nie żyje*" - czytamy na stronie www artystki.

Artystka oczekuje również, że portal Pudelek.pl zamieści na swoich łamach sprostowanie nieprawdziwej informacji.

Treści, za które warto zapłacić!
REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

Wideo

Materiał oryginalny: Media podały nieprawdziwą informację o śmierci Anny Przybylskiej - Dziennik Bałtycki

Dodaj ogłoszenie