Medale łyżwiarzy ŁTŁF

hof
Kolejnymi sukcesami mogą się pochwalić zawodnicy Łódzkiego Towarzystwa Łyżwiarstwa Figurowego.

Tym razem podopieczni pary trenerskiej Mirosławy i Włodzimierza Brajczewskich zdobyli medale w mistrzostwach Polski novices oraz młodzieżowców, które odbyły się w Oświęcimiu.
W klasie novice Celina Sudnik wywalczyła tytuł wicemistrzyni Polski, a Miłosz Witkowski stanął na najwyższym stopniu podium.
Młodszy brat Miłosza Kornel Witkowski był w tej konkurencji czwarty. W rywalizacji młodzieżowców Wiktor Witkowski uplasował się na piątej pozycji.
Były to ostatnie zawody łyżwiarzy figurowych w sezonie 2014/2015, który był dla ŁTŁF bardzo udany. Wypada mieć nadzieję, że na osiągnięcia zawodników i ich szkoleniowców łaskawym okiem spojrzą sportowi decydenci w Łodzi, jak i w województwie. Młodzież zasługuje na to bez dwóch zdań.