Mecz Polska Litwa relacja na żywo online. Polska Litwa bramki - zobacz gole. Ostatni sprawdzian przed Mundialem 2018

(ww)
Polska wygrała z Litwą 4:0. Byliśmy zdecydowanie lepsi pod każdym względem. Obyło się bez kontuzji, teraz już tylko pozostaje czekać na Mistrzostwa Świata w Rosji.

KONIEC MECZU!
Polska wygrywa z Litwą 4:0! Polska dzisiaj była zdecydowanie lepsza. Brawo Polacy!
Wszystkie gole biało-czerwonych poniżej.

"CAŁY STADION KRZYCZY: DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY!"
91' Sędzia dolicza trzy minuty.
90' Mamy rzut rożny. Piłka wybita ale wciąż utrzymujemy się przy piłce.
88' Milik teraz uderza zza pola karnego ale minimalnie obok słupka.
87' Na trybunach wyśpiewany Hymn Polski! Powoli kończy się ostatni mecz przed wyjazdem na mistrzostwa do Rosji.

83' GOOOOOOOOOL BŁASZCZYKOWSKI I MAMY 4:0. Idealnie wykonany rzut karny

82' Rzut karny dla Polski! Piłkarz z Litwy zagrał ręką, sędzia skonsultował sytuację na systemie VAR
79' Teraz Polacy spokojnie rozgrywają piłkę, byle bez kontuzji. Publiczność domaga się jeszcze jednej bramki.
POLSKA LITWA BRAMKI WIDEO PONIŻEJ
73' Dośrodkowanie z prawej strony wprost na głowę Teodorczyka ale nasz napastnik koszmarnie pudłuje, w MŚ w Rosji nie można nie strzelać takich piłek. To musi być gol.

71' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DAWID KOWNACKI!!!!

Ładna kombinacyjna akcja Polaków i wyłożenie piłki do Dawida Kownackiego i mamy pogrom!

70' Kolejna zmiana: Błaszczykowski za Rybusa. Na trybunach głośne "KUBA KUBA KUBA"

JEDNAK BYŁ SPALONY!

66' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GRZEGORZ KRYCHOWIAK!!! Polski pomocnik zdobywa bramkę piętą!

62' Dośrodkowanie Polaków w pole karne ale bramkarz gości łapie. Powoli rozgrzewa się Grosicki, powinniśmy zobaczyć go za chwilę na murawie.
Polska Litwa 2:0
59' Rzut rożny dla Litwy. Udaje się nam wybić piłkę na aut. Litwini na naszej połowie.
56' Polacy w ataku pozycyjnym. Wcześniej żółta kartka dla Sernasa za brutalny faul od tyłu.
53'**Zmiana, Pazdan za Bednarka. 49'** Tempo meczu spokojniejsze. Reprezentacja Litwy ruszyła z większym animuszem.
Schodzi: Robert Lewandowski. Wchodzi: Łukasz Teodorczyk.
Schodzi: Artur Jędrzejczyk. Wchodzi: Łukasz Piszczek.
Schodzi: Łukasz Fabiański. Wchodzi: Wojciech Szczęsny.

46' Trwa druga połowa! W naszej reprezentacji kilka zmian.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Zapraszamy po przerwie.

43' Potężna bomba Sernasa i fantastyczna parada Fabiańskiego!
42' Kolejny raz Kownacki, uderza z dystansu i tuż nad poprzeczką.
41' Kownacki z 3 metra uderza wprost bramkarza! Mało brakowało.
37' Lewandowski ładnie dograł do Milika, ten drugi po ziemi zza pola karnego ale tuż obok słupka.
35' Polacy rządzą na murawie, różnica klas bardzo widoczna.

33' GOOOOOOOOOOOOOL ROBERT LEWANDOWSKI!!!!

Uderzenie bezpośrednie, piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki. Mamy drugiego gola!

32' Milik faulowany tuż przed polem karnym gości. Będzie szansa!
25' Widać dobre przygotowanie motoryczne piłkarzy naszej reprezentacji. Mamy pierwszą zmianę w drużynie Litwy. Na boisku Lasickas.
POLSKA - LITWA 1:0, relacja na żywo
23' Wrzut z autu w pole karne Polaków ale Fabiański na posterunku.

19' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ROBERT LEWANDOWSKI!

Kombinacyjna akcja Polaków, piłkę otrzymuje Lewandowski i spokojnie technicznym strzałem po rykoszecie umieszcza piłkę w siatce!

18' Bereszyński dogrywa do Milika i w ostatniej sekundzie broni bramkarz z Litwy. Ładna akcja Polski.
15' Faul na byłym piłkarzu Widzewa Sernasie. Zawodnik litewski uderzony łokciem. Rzut wolny dla gości.
13' Mocne zagranie w pole karne ale Lewandowski nie dochodzi do piłki.
11' Przyspieszamy, była szansa na bramkę ale piłka wybita przez obrońcę gości. Polacy teraz mają lepszy fragment gry.
8' Robert Lewandowski na spalonym. Powoli Polska tworzy sobie akcje ofensywne.
7' Podanie Milika w kierunku Kownackiego i Lewandowskiego ale delikatnie za mocne.
POLSKA _ LITWA 0:0
5' Litwini agresywnie, mamy problem z wyjściem ze swojej połowy.
3' Litwa strzela bramkę! Ale sędzia pokazuje spalonego.
2'**Robert Lewandowski uderzony piłką w twarz ale nasz kapitan dzielnie się pozbierał. 1'** Polska Litwa mecz rozpoczęty!

Mazurek Dąbrowskiego, jak zwykle, cały stadion śpiewa.

Piłkarze właśnie wychodzą z tunelu. Stadion pęka w szwach. Za chwilę zaczynamy! Teraz Hymny obu państw.

Godz. 17:55 - Już tylko dzieli nas 5 minut od ostatniego sprawdzianu przed Mundialem 2018. Polska zagra z Litwą. Zapraszamy na relację LIVE.

Godz. 17:45 - Trwa rozgrzewka przed meczem Polska Litwa.

Godz. 17:15 - Stadion Narodowy w Warszawie powoli się zapełnia. Zbigniew Boniek wyraził zadowolenie i opublikował podziękowania w sprawie leczenia Kamila Glika:

POLSKA LITWA RELACJA LIVE

Godz. 16:50 - Skład reprezentacji Polski poniżej:
Fabiański - Jędrzejczyk, Bednarek, Cionek, Bereszyński, Krychowiak, Góralski, Rybus, Kownacki, Milik, Lewandowski

POLSKA - LITWA RELACJA NA ŻYWO

Godz. 16:30 - Spotkanie Polska - Litwa rozpocznie się o godzinie 18.

Godz. 16:05 - KAMIL GLIK pojedzie na Mundial do Rosji! Taką decyzję podjął lekarz i sztab reprezentacji Polski! Poniżej wypowiedź lekarza.

Godz. 15:50 - Wciąż nie ma informacji w sprawie Kamila Glika. Czy nasz najlepszy obrońca pojedzie do Rosji? Za chwilę powinniśmy znać odpowiedź.

Godz. 15 - Do meczu zostały trzy godziny. Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania Polska - Litwa.

Godz. 14:45 - Trwa badanie Kamila Glika. Za chwilę powinniśmy poznać diagnozę lekarzy specjalistów. Czy Kamil pojedzie na Mundial? Czekamy na informacje.

Polska reprezentacja zmierzy się dziś z Litwą w ostatnim meczu przed Mundialem w Rosji. Miejmy nadzieję, że w tym spotkaniu kontuzje będą omijać naszych reprezentantów