MECZ POLSKA ARMENIA ONLINE. POLSKA ARMENIA NA ŻYWO. TABELA ELIMINACJI MISTRZOSTW ŚWIATA

(oprac. WW), (hof)
TABELA ELIMINACJI. ARMENIA POLSKA ONLINE. ARMENIA POLSKA NA ŻYWO. ARMENIA POLSKA LIVE. ARMENIA POLSKA TRANSMISJA. POLSKA ARMENIA TRANSMISJA ONLINE. MECZ POLSKA ARMENIA 2017. SKŁAD POLSKI NA MECZ Z ARMENIĄ. POLSKA ARMENIA NA ŻYWO. POLSKA dziś rozgromiła Armenię 6:1!

odśwież (wciśnij F5)

KONIEC MECZU! BRAWO POLACY. Rozgromiliśmy gospodarzy 1:6!

WYNIK MECZU ARMENIA - POLSKA 1:6

90' GOOOOOOOOOOOOOOOOL RAFAŁ WOLSKI!

Błaszczykowski ładnie minął na skrzydle z prawej obrońcę i dograł i mamy 6:1
89' Teraz Krychowiak ostro faulowany. Mamy rzut wolny na naszej połowie.
87' Krychowiak niepotrzebnie drybluje będąc ostatnim, ale jest faulowany.
85' Żółta kartka dla piłkarza Armenii za faul. Thiago Cionek wchodzi za Pazdana.
ARMENIA POLSKA WYNIK MECZU 1:5
81' ZIeliński z dystansu i wybita piłka na róg dla Polaków.
79' Potężna Bomba Mączyńskiego! Bramkarz gospodarzy wybija z trudem.
75' Sam na sam ze Szczęsnym i Polak górą. Brawo Wojtek!
73' Teraz zmiana w drużynie gospodarzy.
71' Nudniejszy fragment meczu. Polacy już zrobili co zrobić mieli. Zmiana w Polsce. Grosicki schodzi, a na boisko Wolski.
68' Polacy przy piłce.

ARMENIA 1 POLSKA 5

64' GOOOOOOOOOL GOL GOL GOL ROBERT LEWANDOWSKI!

Grosicki dograł z lewej strony wzdłuż bramki i do pustej Lewandowski.
60'Teraz Lewandowski szedł niczym taran, minął czterech obrońców ale piąty to już było zza wiele. Ładna akcja kapitana Polaków.
WYNIK ARMENIA - POLSKA 1:4

58' GOOOOOOOOL JAKUB BŁASZCZYKOWSKI!

Podanie długie do Piszczka, ten zgrywa do Kuby, Kuba pociągnął prawą stroną, złamał do środka i uderzył po ziemi! GOL GOL GOL dla Polski.
57' Głębokie wrzucenie w pola karne Polski ale Szczęsny łapie.
55' Polska w ataku pozycyjnym.
WYNIK MECZU ARMENIA POLSKA 1:3
53'Polacy wyszli z opresji. Mamy aut na połowie gospodarzy.
51' Rzut wolny dla Armenii. Będzie groźnie.

PONIŻEJ TABELA POLSKIEJ GRUPY

49' Fauluje Bereszyński w polu karnym gospodarzy.
47' Strzał na bramkę Szczęsnego ale wysoko nad bramką.
46' Rozpoczynamy! Polska bez zmian. Do BOJU POLACY!

ARMENIA - POLSKA 1:3

- Na murawie już piłkarze Armenii. Wychodzą też Polacy, za chwilę rozpoczynamy.
Jeśli wygramy ten mecz, a w spotkaniu Czarnogóry - Dania padnie remis, będziemy mogli dziś świętować awans do Mistrzostw Świata 2018. Poniżej tabela eliminacji MŚ 2018.
Sędzia nie przedłuża i mamy końcowy gwizdek.
WYNIK MECZU ARMENIA - POLSKA PO I POŁOWIE 1:3

Tabela eliminacji mistrzostw świata

44' Polacy dają zbyt dużo miejsca do gry przeciwnikom, teraz strzał zza pola karnego na bramkę Wojtka Szczęsnego ale nad bramką.

43' Krychowiak w głupi sposób traci piłkę, ratował sytuację Łukasz Piszczek ale niestety brutalnie został faulowany.
42' Mamy rzut rożny dla Polski.
40' Teraz entuzjazm na trybunach i piłkarze Armenii przyspieszają. Polacy muszą się bardziej skoncentrować.
ARMENIA 1 - POLSKA 3
39' GOL DLA GOSPODARZY! Po rzucie rożnym, Glik przysnął i do piłki wyskoczył napastnik Armenii i mamy bramkę!
38' Rzut rożny dla Armenii.
ARMENIA - POLSKA WYNIK MECZU 0:3
35' Wprost w twarz Kamila Glika, mamy przerwę, nasz obrońca ucierpiał.
34' Jednak teraz faul przed polem karnym Polaków i mamy zagrożenie. Nie powinno byc faulu naszym zdaniem. Szczęsny ustawia mur.
33' Tak jakby gospodarze nie mieli już ochoty do gry. Polska dzieli i rządzi.
32' Indywidualnie Błaszczykowski ,strzela i bramkarz wybija na rożny dla Polski.
30' Słychać kibiców z Polski - "jeszcze jeden..."
29' Teraz spokojnie Polacy kontrolują grę.

25' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ROBERT LEWANDOWSKI!

Uderza nasz snajper po ziemi i mamy 3 bramkę dla Polski

24' Obrońca zagrał do bramkarza a ten łapie piłkę. Mamy wolnego na 5 metrze! To musi być gol.
23' Teraz znakomicie Grosicki technicznie przedryblował dwóch graczy a trzeci musiał go faulować. Polska od rzutu wolnego
21' Rzut rożny dla Polaków. Gospodarze wybijają ale wciąż Polska przy piłce.

WYNIK MECZU ARMENIA - POLSKA 0:2

18' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ROBERT LEWANDOWSKI!!!!!!!!!!

Wspaniały strzał Roberta bezpośrednio z wolnego nad murem i mamy drugą bramkę.
17' Rzut wolny w dogodnym miejscu do strzału. Będzie szansa. Faulowany Zieliński.
16' Ręka Błaszczykowskiego w środku boiska i mamy wolny dla Armenii.
WYNIK MECZU POLSKA ARMENIA 1:0
14' Teraz ładnie w polu karnym Lewy przedłużył do Grosika, ten próbował ustawić sobie piłkę na przewrotkę ale obrońcy mu przeszkodzili. Wciąż Polska przy piłce.
13' Jesteśmy na połowie Armenii. Aut dla Polski.
ARMENIA vs POLSKA 0:1. Bramkę strzelił w drugiej minucie meczu Kamil Grosicki.
11' Teraz Armenia dochodzi do głosu, ale Polska utrzymuje daleko od bramki Szczęsnego.
9' Dośrodkowanie Zielińskiego ale wybijają gospodarze.
8' Polska teraz na połowie Armenii. Mamy rzut wolny.
WYNIK MECZU ARMENIA POLSKA 0:1
6' Ładnie Bereszyński wrzucił z lewej strony w pole karne, tam Błaszczykowski doszedł do strzału ale niecelnie.
5' Polacy spokojnie kontrolują grę, jesteśmy przy piłce. Mamy rzut wolny na połowie gospodarzy.
ARMENIA 0 - POLSKA 1

2' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL KAMIL GROOOOOSICKI!!!!!!

Błaszczykowski ładnie dograł do Grosika, ten wszedł na 5 metr uderzył po ziemi w krótki róg i mamy 1:0 dla Polski! Jeszcze jeden , jeszcze jeden!
ARMENIA POLSKA WYNIK MECZU 0:0
2' Ładna akcja polaków, Grosicki dośrodkowuje na Lewego a ten uderzył ale za wysoko.
1' ARMENIA POLSKA mecz rozpoczęty. Zapraszamy na relację na żywo. POLSKA DO BOJU!

POLSKA NA BIAŁO, ARMENIA NA CZERWONO.
17.59 Hymn gospodarzy i za chwilę rozpoczynamy relację z meczu EL. MŚ 2018 ARMENIA - POLSKA
17.58 Hymn POLSKI
17.56 I JUŻ PIŁKARZE WYCHODZĄ NA MURAWĘ! DO BOJU POLSKO!
17.53 Około tysiąca kibiców biało-czerwonych.

Początek meczu ARMENIA - POLSKA Zapraszamy na relację na żywo

17.50 Już czekamy aż obie jedenastki wyjdą na murawę. Mało kibiców na trybunach.
ARMENIA POLSKA NA ŻYWO
17.46 - Za piętnaście minut rozpocznie bardzo ważny mecz w EL. MŚ 2018. Drużyna myślami jest z Arkiem Milikiem który jest kontuzjowany. Dali temu wyraz na koszulkach...

17.43 - Jeśli zdobędziemy w tych dwóch meczach 4 punkty bez względu na inne mecze w naszej grupie bezpośrednio z pierwszego miejsca wchodzimy do MŚ 2018.

ARMENIA - POLSKA 5.10.17 NA ŻYWO

Armenia - Polska 2017 Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz Armenia - Polska? Na Żywo, Online, Stream

17.40 Polacy powoli kończą rozgrzewkę.
17.35 Jest zaskoczenie w składzie. Nie gra Fabiański na którego ostatnio stawiał selekcjoner. SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI: Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński – Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty – Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki – Robert Lewandowski

17.30 Już tylko 30 minut do początku meczu POLSKA ARMENIA!
17.27 Widać skupienie na twarzach naszych piłkarzy. Stadion już wypełniony kibicami, którzy na pewno głośno będą dopingować swoją drużynę w meczu z Polską.
17.22 Piłkarze reprezentacji Polski przygotowani już do rozgrzewki.
POLSKA VS ARMENIA
17.19 SKŁADY W MECZU POLSKA ARMENIA
POLSKA
Wojciech Szczęsny, Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński, Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak
Piotr Zieliński, Karol Linetty, Kamil Grosicki, Robert Lewandowski
ARMENIA
Grigor Meliksetyan, Kamo Hovhannisyan, Hovhannes Hambardzumyan, Taron Woskanian, Artak Edigaryan, Gegam Kadimyan, Ruslan Koryan, Gor Malakyan, Henrik Mkhitaryan, Sargis Adamyan, Tigran Barseghyan

17.13 Do pierwszego gwizdka sędziego w meczu POLSKA ARMENIA pozostały już tylko trzy kwadranse.
POLSKA ARMENIA NA ŻYWO ONLINE
17.10 Kibice reprezentacji Polski liczą na zwycięstwo podopiecznych Adama Nawałki i remis w meczu Czarnogóry z Danią - taki układ daje nam już dziś awans na MISTRZOSTWA w 2018 roku. Ale najpierw w meczu POLSKA ARMENIA musimy zdobyć 3 punkty!

17.08 Polscy piłkarze na pewną muszą bardzo uważać na Mkhitaryana. To jest zawodnik, który może w pojedynkę wygrać mecz. Świetnie wyszkolony technicznie, szybki i sprytny na boisku. Liczymy jednak, że nasi obrońcy nie dadzą mu zbyt wiele swobody.
Kamil Grosicki napisał: pełna koncentracja. Robert Lewandowski dzień wcześniej: jutro ważny mecz.
POLSKA ARMENIA LIVE ONLINE
17.05 Większość polskich piłkarzy na swoich profilach na facebooku zapowiada pełną koncentrację i walkę w meczu z Armenią.
17.00 Za godzinę MECZ ARMENIA POLSKA. Polscy piłkarze są już na terenie stadionu w Erywaniu.

ARMENIA - POLSKA GDZIE JEST TRANSMISJA W TV [kliknij]

ARMENIA - POLSKA NA ŻYWO (godz. 18)

16.40 - Koszulka Kamila Glika z AS Monaco najdroższa spośród drużyn występujących w pięciu najmocniejszych ligach w Europie! Jak podały media, aby nabyć koszulę Kamila z AS Monaco trzeba liczyć się z wydatkiem 95 Euro. Kolejne 15 Euro natomiast trzeba uiścić jeśli chce się mieć nadruk na koszulce z nazwiskiem piłkarza.

ARMENIA POLSKA NA ŻYWO, ONLINE, TRANSMISJA

16.10 - Kto jest zagrożony w reprezentacji zawieszeniem za żółte kartki. Jeśli dziś żółte kartoniki ujrzą ci zawodnicy nie będą mogli wystąpić w ostatnim meczu Eliminacji do MŚ 2018.
Zagrożeni są:

• ŁUKASZ PISZCZEK
  • ROBERT LEWANDOWASKI
  • JAKUB BŁASZCZYKOWSKI
  • KRZYSZTOF MĄCZYŃSKI
  • PIOTR ZIELIŃSKI

16 - Adam Nawałka przed meczem z Armenią zapewnił, że Polska reprezentacja przyjechała do Armenii po trzy punkty. Jak powiedział selekcjoner, będzie chciał aby to Polska dyktowała warunki na boisku. Przyjechaliśmy do Armenii po trzy punkty. Jesteśmy przekonani, że to my będziemy dyktowali warunki w tym spotkaniu - powiedział Adam Nawałka

15.45 - Jak wygląda historia spotkań w eliminacjach reprezentacji Polski z Armenią? Polska z Armenią grała już sześć razy w eliminacjach do MŚ. Do tej pory Polska wygrała cztery spotkania.

15.25 - Jaki skład dzisiaj wystawi Adam Nawałka przeciwko Armenii? Przewidywana jedenastka: Fabiański – Piszczek, Glik, Pazdan, Bereszyński – Krychowiak, Linetty – Błaszczykowski, Zieliński, Grosicki – Lewandowski. Do końca eliminacji MŚ 2018 prawdopodobnie Polska reprezentacja zagra już jednym napastnikiem. Na żądle będzie Robert Lewandowski.

MECZ POLSKA ARMENIA ONLINE

15.15 - Podczas konferencji trener Ormian Artur Petrosjan powiedział, że spróbują przede wszystkim wyeliminować z gry najlepszego zawodnika reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. Jak zapowiedział szkoleniowiec Armenii, gospodarze specjalnie przykryją naszego super snajpera, spróbują podwoić, a nawet potroić krycie. Przypominamy, ARMENIA - POLSKA początek meczu o godzinie 18.

MECZ POLSKA ARMENIA TRANSMISJA ONLINE

15 - Dzisiejsza wygrana i remis Czarnogóry z Danią pozwoli nam już dziś świętować awans na Mistrzostwa Świata w Rosji. Czarnogóra zagra z Danią o godzinie 20.45.
TUTAJ RELACJA Z MECZU CZARNOGÓRA - DANIA i WYNIK MECZU NA ŻYWO

POLSKA ARMENIA MECZ NA ŻYWO TRANSMISJA

14.40 - W ekipie Armenii zagra dziś piłkarz Manchesteru United Henrich Mchitarian. Piłkarz Czerwonych diabłów jest ostatnio krytykowany za brak zaangażowania w reprezentacji. Media i kibice zarzucają mu, że bardziej się angażuje podczas meczów swojego klubu. A oto co odpowiedział sam piłkarz na zarzuty: To nie tak, że staram się mniej, grając w reprezentacji Armenii. Dla drużyny narodowej daję z siebie 100 proc. i zawsze jestem gotowy, by założyć koszulkę

14.30 - Pojawiła się plotka o wizycie Tomasza Hajty i Kamila Grosickiego w kasynie. Głos zabrał Tomasz Hajto. TUTAJ obejrzycie wypowiedź.

1. POLSKA81918:11
5. ARMENIA868:19

Przewidywany skład na mecz ARMENIA POLSKA:
Fabiański – Piszczek, Glik, Pazdan, Bereszyński – Krychowiak, Linetty – Błaszczykowski, Zieliński, Grosicki – Lewandowski

To bardzo ważne spotkanie dla drużyny prowadzonej przez trenera Adama Nawałkę. To przedostatni meczu biało--czerwonych w tych eliminacjach do mundialu. Zwycięstwo da nam awans do finałów, które w przyszłym roku rozegrane zostaną w Rosji, jeśli Czarnogóra zremisuje z Danią. Jeśli nasza drużyna nie zanotuje sukcesu, to może skomplikować sobie sytuację w tabeli. Wówczas będzie walczyć o wszystko w niedzielę w Warszawie, kiedy to podejmie Czarnogórę.

POLSKA ARMENIA NA ŻYWO W TV

ARMENIA POLSKA MECZ NA ŻYWO

ARMENIA POLSKA RELACJA LIVE

Należy też przypomnieć, że choć gospodarze dzisiejszego meczu nie mają szans naawans, to jednak u siebie są niezwykle groźni - przekonała się o tym chociażby Czarnogóra, która przegrała na boisku w Erywaniu 2:3, a przecież do przerwy prowadziła 2:0.

ARMENIA POLSKA STREAM

Na pewno Polakom nie będzie sprzyjać także to, że stadion w Erywaniu położony jest na wysokości 1000 metrów nad poziomem morza. Niby nie jest to wiele, ale daje jednak pewną przewagę gospodarzom.

ARMENIA POLSKA NA ŻYWO RELACJA

Po tym spotkaniu doszło do zmiany szkoleniowca w reprezentacji Armenii. Warużan Sukiasjan podał się do dymisji, a jego miejsce zajął Artur Petrosjan.

46-letni Petrosjan wystąpił w 70 meczach reprezentacji Armenii, od 2010 roku pracował z juniorami w szwajcarskim FC Zurych.