Oprac. (ww)
Dziś mecz ekstraklasy Legia kontra Korona Kielce. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania. Początek o godz. 20.30. Gdzie transmisja meczu w TV? Gdzie obejrzeć legia korona w TV?

KONIEC MECZU

89' GOOOOOOL DLA KORONY! Cvijanovic! Piękne uderzenie.

79' Radović i GOL dla gospodarzy!

78' Czerwona kartka dla obrońcy Korony. VAR był w użyciu.
76' Rzut karny dla gospodarzy!
70' Nudniejszy fragment meczu, Legia dobrze się broni.
60' Sam na sam Kaczarawa, uderza i wprost w bramkarza Legi.
59' Legia teraz idzie za ciosem. Drużyna ze stolicy się rozpędza.

GOOOOOL dla Legi! Niezgoda dobija piłkę z najbliższej odległości.

53' Rzut wolny dla Korony.
51' Legia kontroluje grę, Korona próbuje przejąć piłkę ale bezskutecznie.

48' GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA LEGI! Sebastian Szymański huknął zza pola karnego i jest gol

46' Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu Legia Warszawa - Korona Kielce.

Koniec I połowy.

46' Legia ma rzut wolny, dośrodkowanie ale Korona wybija.
NIE JEDNAK NIE MA BRAMKI, VAR rozwiał wątpliwości, był spalony!

41' GOOOOOOOOOOOL DLA LEGI!

39' Legia teraz zamknęła Koronę na połowie.
34' Ładny strzał Szymańskiego i piłka mija bramkę dosłownie o centymetry.
33' Kolejny rzut wolny dla Legi. Idealne miejsce, tuż za linią pola karnego prawie na przeciwko bramki.
32' Niezgoda faulowany przed polem karnym Korony i żółta kartka dla piłkarza gości. Będzie szansa na bramkę.
30' Sebastian Szymański dośrodkowuje w pole karne Korony ale bramkarz łapie piłkę.
26' Tym razem rzut rożny dla Legi Warszawa. Piłka wybita daleko na środek boiska.
24' Arkadiusz Malarz piąstkuje!
23' Rzut rożny dla Korony Kielce.
21' Od dłuższego czasu żadna z drużyn nie przeprowadziła akcji ofensywnej.
16' Legia teraz powinna zdobyć bramkę po stałym fragmencie gry ale bramkarz Korony łapie.
15' Teraz zamieszanie pod bramką Korony, Niezgoda mógł zdobyć bramkę. Rzut rożny dla Legii.
12' Podanie w pole karne Legii ale Soriano dotknął piłkę ręką. Malarz od bramki.
10' Hlousek ładnie technicznie do Niezgody ale bramkarz gości na posterunku.
9' Legia w ataku pozycyjnym. Gospodarze na biało, goście tradycyjnie, żółto czerwone stroje.
6' Znakomita szansa dla Korony, Kaczarawa wyszedł sam na sam z Malarzem ale piłka w ostatniej chwili mu odskoczyła.
3' Legia zaczęła z animuszem, Korona cofnięta. Rzut wolny dla warszawskiego klubu ale goście wybijają.
1' Pierwszy gwizdek i mecz Legia - Korona rozpoczęta.

Piłkarze już po wylosowaniu stron, za chwilę zaczynamy!

Godz. 20:20 - Legia Warszawa w tym sezonie jeszcze z Koroną nie wygrała. Jak będzie dzisiaj? Za chwile początek spotkania, zapraszamy na relację LIVE.

Godz. 20:10 - Trwa rozgrzewka obu drużyn. Stadion Legii Warszawa powoli się zapełnia.
LEGIA KORONA NA ŻYWO
Godz. 20 - Za 30 minut zaczynamy relację na żywo! Zostańcie z nami.

SKŁAD LEGII WARSZAWA poniżej:

SKŁAD KORONY KIELCE poniżej:

Gdzie można obejrzeć mecz Legia Warszawa - Korona Kielce w TV? Gdzie transmisja Legia Korona?

Transmisję meczu Legia - Korona przeprowadzi telewizja Canal Plus Sport. Początek transmisji o godz. 20.30.

Godz. 19 - Za chwilę podamy skład Legii Warszawa i Korony Kielce. Zapraszamy na relacje LIVE z meczu Legia - Korona.

Dziś piłkarze Legii Warszawa podejmą u siebie Koronę Kielce. Obecnie drużyna z Kielc zajmuje 6. miejsce w rundzie mistrzowskiej. Legia cały czas walczy o mistrza polski. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się już o godzinie 20.30. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Legia - Korona.

LEGIA KORONA LIVE - TRANSMISJA ONLINE

W ostatnim meczu drużyna Legii pokonała Wisłę Kraków, która zajmuje ostatnie miejsce w tej grupie Play Off.

Legia Warszawa Korona Kielce na żywo

Jagiellonia walczy o tytuł
Piłkarze Jagiellonii Białystok nie rezygnują z walki o mistrzowski tytuł. W spotkaniu 32. kolejki wygrali w Kielcach z Koroną 3:0, choć przed przerwą nie oddali celnego strzału.

Bohaterem drużyny prowadzonej przez trenera Ireneusza Mamrota był Arvydas Novikovas. Litewski zawodnik był autorem asysty i dwóch bramek dla drużyny gości. Należy w tym miejscu dodać, że zawodnik wszedł na boisko z ławki rezerwowych, ale jeszcze w fatalnym stylu zmarnował rzut karny.

Materiał oryginalny: MECZ LEGIA KORONA WYNIK NA ŻYWO [27.04.18] ZAPRASZAMY NA MECZ LEGIA KORONA RELACJA LIVE [STREAM, ONLINE, TRANSMISJA] - Express Ilustrowany