MECZ FRANCJA PORTUGALIA JAKI WYNIK

Bartosz Kukuć, Tomasz Jabłoński
MECZ FRANCJA PORTUGALIA NA ŻYWO FRANCJA PORTUGALIA ONLINE. Dziś piłkarskie emocje sięgną zenitu. Dziś wielki mecz finałowy FRANCJA VS PORTUGALIA. O której Francja Portugalia? Mecz Francja Portugalia rozpoczyna się punktualnie o godzinie 21. Transmisja meczu Francja Portugalia od godziny 20. Gdzie obejrzeć NA ŻYWO MECZ FRANCJA PORTUGALIA? TRANSMISJA MECZU FRANCJA PORTUGALIA W TVP. RELACJA Z MECZU FRANCJA PORTUGALIA NA ŻYWO FRANCJA PORTUGALIA ONLINE na naszej stronie. Zapraszamy na relację na żywo z finałowego meczu Francja Portugalia.

FRANCJA PORTUGALIA NA ŻYWO, JAKI WYNIK

PORTUGALIA MISTRZEM EUROPY 2016

Za chwilę wręczenie pucharu i medali dla zwycięzców!

KONIEC MECZU PORTUGALIA MISTRZEM EUROPY!!!!

120' Sędzia dolicza 2 minuty.
116' Do końca meczu jeszcze 5 minut. Czy Portugalia dowiezie ten wynik do końca. Ależ emocje!

WYNIK MECZU FRANCJA PORTUGALIA 0:1

112' Francuzi rzucili się do ataku.
PORTUGALIA PROWADZI Z FRANCJĄ 1:0
Cudowny strzał z około 30 metrów i bramkarz Francji bezradny! EDER EDER EDER

GGGGGOOOOOOLLLLLLLL PORTUGALIA GGGOOOOOLLLLLLL!!!!!!!

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI DOGRYWKI WYNIK MECZU FRANCJA PORTUGALIA 0:0

105' Rzut rożny dla Portugalii I JAK NIEWIELE BRAKOWAŁO!!! ALEŻ szczęście teraz po stronie Francji!95' Ależ sytuacja Portugalii. Strzał PEPE po rzucie wolnym tuż obok bramki - ale i tak okazuje się, że był spalony.
92' Piłkarze już widać, że mają 90 minut gry za sobą.
Gramy dogrywkę

93' KONIEC II POŁOWY. KONIEC MECZU. BĘDZIE DOGRYWKA

Słupek!!! po strzale z bliskiej odległości Francuza. Ale wynik wciąż się nie zmienia!

WYNIK FRANCJA PORTUGALIA 0:0

90' Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.
88' Francuzi próbują, ale nie są w stanie skutecznie zagrozić Portugalczykom.
81' Teraz potężna bomba Francuzów, ale dziś bramkarz Portugalii jest bezbłędny.
78' Teraz doskonale Portugalczycy. Ależ dwie sytuacje! Bramkarz na posterunku.
Wynik bez zmian 0:0

75' Świetnie Francuzi, atakują, ale Portugalczycy na razie w obronie bezbłędnie.
Zmiana w zespole Portugalii. Schodzi Silva, wchodzi Mountinhio
65' Ależ Francuzi mieli okazję teraz... Strzał głową z 6 metrów tuż nad poprzeczką...

WYNIK MECZU FRANCJA PORTUGALIA WCIĄŻ 0:0

55' Zmiana w drużynie Francji. Schodzi Payet, wchodzi Coman.
49' Portugalczycy słabo w ofensywie, głównie ograniczają się do gry obronnej.
46' Obraz gry się nie zmienia. Francuzi od początku atakują.
ZACZYNAMY II połowę meczu Francja vs Portugalia.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. WYNIK MECZU FRANCJA PORTUGALIA 0:0
46' Dobra akcja Portugalczyków, ale wciąż nie są to sytuacje bramkowe.
44' Portugalczycy wreszcie zaatakowali, ale nie były to groźne sytuacje.
38' Portugalczycy w cieniu Francuzów. Skupieni na obronie.

33' Ależ sytuacja Francji, ale też kolejna już doskonała obrona Rui Patricio
29' Francuzi mają przewagę, Francuzi atakują. Wydaje się, że bramka dla trójkolorowych to tylko kwestia czasu.
Niestety Ronaldo znoszony na noszach...
Na razie WYNIK MECZU FRANCJA PORTUGALIA 0:0
20' Ronaldo wrócił na boiska, ma opaskę nad kolanem.

NA MURAWIE SIEDZI RONALDO, POJAWIŁY SIĘ ŁZY W JEGO OCZACH I GRYMAS - PRAWDOPODOBNIE ból po ostrym wejściu kilka minut wcześniej.

16' NA razie tempo nieco spadło.
12' PORTUGALCZYCY NIE WYCHODZĄ DALEKO DO FRANCUZÓW, przyjmują ich na własnej połowie.
NA RAZIE FRANCJA LEKKO PRZEWAŻA - NA RAZIE BARDZO DOBRY MECZ
10' Ależ sytuacja Francji, piękny strzał głową, ale cudowna obrona - parada bramkarza.
8' Ostre wejście w Ronaldo, ale sędzia nie gwiżdże ewidentnego faulu.
7' Francuzi w odpowiedzi też groźnie, ale niecelnie.
5' Pierwsza groźna akcja Portugalii, strzelał Nani, ale nad bramką.
3' Teraz pierwsza akcja Francuzów, ale Portugalczycy bez problemów.
2' Francuzi wysoko, ale Portugalczycy cały czas przy piłce. Publiczność buczy, gdy piłkę prowadzą goście.
1' GRAMY. Zaczęli Portugalczycy!

MECZ FRANCJA PORTUGALIA tuż tuż. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.
Zawodnicy Francji i Portugalii już na boisku. Teraz hymny obu państw.
Piłkarze w tunelu. Zaraz wyjdą na boisko.
Ale emocje już sięgają zenitu.
Przepiękny widok kolorowego francuskiego stadionu! Ponad 27 tys. kolorowych kartoników zostało przygotowanych właśnie specjalnie na ceremonię zamknięcia.
TRWA ceremonia zamknięcia EURO 2016. Za chwilę na boisku będą już tylko zawodnicy obu drużyn i sędziowie.

MECZ FRANCJA VS PORTUGALIA

Jaki będzie wynik meczu Francja Portugalia? Kto wygra finał Euro 2016? Przekonamy się już za 12 minut.

FRANCJA PORTUGALIA NA ŻYWO FINAŁ EURO 2016

Piłkarze przygotowani do wyjścia na rozgrzewkę. Emocje rosną z minuty na minutę. Początek meczu już za 39 minut. Na trybuny wchodzą udekorowani kibice zarówno Francji i Portugalii. Niektórzy mają wypieki na twarzach od rosnących emocji. Kto wygra finał Euro 2016? Francja czy Portugalia? Odpowiedź na to pytanie będziemy znali już niebawem. Punktualnie o godz. 21 na stadionie we Francji rozpocznie się finał Euro 2016. O tytuł mistrza Europy zawalczy Francja i Portugalia. Początek emocjonującego spotkania już za pół godziny. Na naszej stronie będziemy relacjonować na żywo przebieg spotkania Francja Portugalia. Minuta po minucie będziemy zamieszczać informacje o tym, co dzieje się na murawie.

Oto składy obu zespołów.

Francja: Hugo Lloris - Bacary Sagna, Laurent Koscielny, Samuel Umtiti, Patrice Evra, Moussa Sissoko, Paul Pogba, Blaise Matuidi, Dimitri Payet, Antoine Griezmann, Olivier Giroud.

Portugalia: Rui Patricio - Cedric Soares, Pepe, Jose Fonte, Raphael Guerreiro, William Carvalho, Renato Sanches, Adrien Silva, Joao Mario, Nani, Cristiano Ronaldo.

MECZ FRANCJA PORTUGALIA NA ŻYWO - zapraszamy od godziny 20.45.

Do pierwszego gwizdka sędziego, do pierwszego kopnięcia piłki w finałowym meczu Francja Portugalia pozostało już tylko niespełna 60 minut.

Zaczyna się wielkie odliczanie do arcyważnego i niezwykle emocjonującego meczu pomiędzy FRANCJĄ I PORTUGALIĄ.
W niedzielę (21) na Stade de France w Saint-Denis Portugalia zagra z Francją w finale piłkarskich mistrzostw Europy Francuzi faworytem spotkania.
Formalnie Trójkolorowi będą gośćmi w tym meczu. Nie jest jednak tajemnicą, że trybuny będą w zdecydowanej większości sprzyjać właśnie podopiecznym trenera Didiera Deschampsa.

MECZ FRANCJA PORTUGALIA

Zresztą Francja była także gościem w wygranym 2:0 półfinale z Niemcami.

Nie ulega wątpliwości, że Francuzi są faworytem wielkim finału. Rozpędzony zespół znajduje się na najlepszej drodze, by wygrać kolejny turniej rozgrywany przed własną publicznością.

FRANCJA PORTUGALIA ONLINE

Francja po raz piąty organizuje wielką futbolową imprezę. W dwóch pierwszych wypadkach jej się nie powiodło (nie znalazła się na podium MŚ w 1938 oraz MŚ w 1960 roku). Później radziła sobie już jednak świetnie. Wywalczyła złote medale w ME w 1984 roku oraz w MŚ w 1998 roku.

Wiadomo, że nie zawsze trzeba przywiązywać wagę do historii, ale czasem wypada o niej wspomnieć. Francja ma bowiem znakomity bilans meczów z Portugalią.

MECZ FRANCJA PORTUGALIA DZIŚ O GODZINIE 21

Dość powiedzieć, że nie przegrała z zespołem z Półwyspu Pirenejskiego już od 1975 roku. Oficjalnie oba zespoły rywalizowały z sobą 24. razy.

Osiemnastokrotnie triumfowali Trójkolorowi, raz padł remis, a zaledwie pięciokrotnie zwyciężali Portugalczycy. Spośród bezpośrednich starć finalistów EURO 2016 trzy miały charakter spotkań o stawkę i odbyły się podczas turniejów finałowych. W półfinale ME z 1984 roku Portugalia aż do 114 minuty (w dogrywce) prowadziła 2:1, ale ostatecznie uległa 2:3.

MECZ FRANCJA PORTUGALIA O KTÓREJ

W półfinale ME z 2004 roku o sukcesie Francji zadecydowała ,,złota’’ bramka Zinedine’a Zidane’a z karnego (w 117 minucie). Natomiast w półfinale mistrzostw świata z 2006 roku Francuzi wygrali 1:0, także po trafieniu Zidane’a z jedenastu metrów. Nawet w dwóch ostatnich meczach gospodarze turnieju okazali się lepsi. W październiku 2014 roku zwyciężyli 2:1, natomiast we wrześniu 2015 roku 1:0.

MECZ FRANCJA PORTUGALIA NA ŻYWO ONLINE

Co więc może przemawiać za Portugalią? Przede wszystkim to, że znalazła się w grze o złoto. Drużyna prowadzona przez doświadczonego szkoleniowca Fernando Santosa rozpoczęła ten turniej przeciętnie, najdelikatniej zresztą mówiąc. W grupie była dosłownie o krok od porażki z Węgrami, uratował ją wówczas Cristiano Ronaldo.

FRANCJA PORTUGALIA RELACJA

Z każdym kolejnym spotkaniem było już jednak lepiej. Niektórzy krytykują ten team za styl, ale szkoleniowiec słusznie pyta ich, czy woleliby pięknie przegrać. No i, kto ma Ronaldo w składzie, nigdy nie powinien się łatwo poddawać..

MECZ FRANCJA PORTUGALIA NA ŻYWO. O KTÓREJ MECZ FRANCJA PORTUGALIA. O KTÓREJ FINAŁ FRANCJA PORTUGALIA.

Wiadomo, że Francja i Portugalia wystąpią w swoich najsilniejszych składach. Zapraszamy na transmisję - relację na żywo z meczy Francuzów i Portugalczyków.

Komu kibicujecie, gdzie oglądacie?
- Zdecydowanie trzymam kciuki za Portugalię, która mam nadzieję pokaże Francuzom, jak się gra w piłkę - mówi Adam Zawodziński, student, kibic piłkarski. - Uważam, że w meczu Francja Portugalia padnie remis w regulaminowym czasie gry i Portugalczycy wygrają w dogrywce. Stawiam na końcowy rezultat 2:1 dla Portugalii.

-Trzymam kciuki za Ronaldo. To mój ulubiony zawodnik! I mam gdzieś opinie innych- najlepszy i najprzystojniejszy piłkarz na Euro 2016. Cieszę się, że będe go oglądać w finale. Portugalia! -mówi pani Katarzyna z Łodzi.

- Tylko Francja. Mam nadzieję, że Portugalczycy, którzy jakimś cudem dostali się do tego finału, dostaną pokaźną porcję bramek - mówi Wojciech Sadzyński, kibic piłkarski. - Chciałbym, aby mecz Francja Portugalia trójkolorowi wygrali np. 4:0. Tak czy inaczej kiedy mecz Francja Portugalia rozpocznie się o godzinie 21, będę trzymał kciuki za Francuzów.

MECZ FRANCJA PORTUGALIA KIEDY, FRANCJA PORTUGALIA NA ŻYWO ONLINE

Oczy kibiców piłki nożnej skierowane dziś będą w jedno miejsce. Na Stade de France w Saint-Denis FRANCJA zagra dziś mecz z PORTUGALIĄ. MECZ FINAŁOWY, MECZ który wyłoni mistrza Europy 2016. Kibice w Polsce są bardzo podzieleni. Jedni trzymają kciuki za drużynę trójkolorowych, drudzy mocno ściskają kciuki za drużynę Ronaldo. MECZ FRANCJA PORTUGALIA NA ŻYWO ONLINE na naszej stronie. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO FRANCJA PORTUGALIA.

Mecz Francja Portugalia kiedy

Czy Pogba przykryje Ronaldo? Czy Francuz - syn imigrantów (ojciec pochodzi z Gwinei, a matka z Kongo) skutecznie utrudni grę jednemu z najlepszych piłkarzy świata? MECZ FRANCJA PORTUGALIA JUŻ ZA niespełna 4 godziny. Wielkie piłkarskie święto przed nami. RELACJA NA ŻYWO FRANCJA PORTUGALIA.

Wiadomo, że RONALDO może mówić o wielkim zaufaniu, jakim darzy go trener Portugalii Fernando Santos. Wszak Ronaldo, jako jedyny zawodnik z pola, spędził na boisku komplet 600 minut. Choć kibice wiedzą, że w wielu spotkaniach tych mistrzostw nie zachwycał. Czy w MECZU FRANCJA PORTUGALIA, boski CR7 wreszcie odpali? POCZĄTEK MECZU FRANCJA PORTUGALIA GODZINA 21.
A to oznacza, że do wielkiej piłkarskiej uczty pozostało już coraz mniej czasu. Wielki finał Euro 2016 już za 3 godziny. Kto wygra? Kto podniesie ręce w triumfie zwycięstwa? Francja czy Portugalia?
Emocje rosną z godziny na godzinę.

Euro 2016 to pierwszy turniej o mistrzostwo Europy, w którym biorą udział 24 zespoły, a już niedługo grono uczestników turnieju o prymat na Starym Kontynencie może być jeszcze szersze. Kto wygra dziś? Francja? Portugalia?