Mecz CHORWACJA ANGLIA WYNIK meczu [11.07.18] Po wspaniałym spotkaniu CHORWACJA pokonuje ANGLIĘ 2:1 i gra w niedzielę w FINALE MŚ 2018

tj
CHORWACJA ANGLIA NA ŻYWO dziś drugi mecz półfinałowy. Chorwaci grają z Anglikami o finał Mistrzostw Świata w Rosji 2018. Kto wygra mecz? CHORWACJA VS ANGLIA Polskapress
CHORWACJA ANGLIA wynik meczu. Po pasjonującym meczu pełnym emocji i dogrywce - CHORWACI pokonali ANGLIKÓW 2:1. Chorwaci gola na wagę awansu do FINAŁU MISTRZOSTW ŚWIATA zdobyli w 108 minucie doliczonego czasu gry. W niedzielę finał CHORWACJA FRANCJA. W sobotę mecz o 3 miejsce, w którym ANGLIA zagra z BELGIĄ. Zapraszamy na nasze relacje na żywo!

CHORWACJA ANGLIA NA ŻYWO 11.07.18

WYNIK MECZU CHORWACJA ANGLIA 2:1

WYNIK MECZU CHORWACJA ANGLIA 2:1 CHORWACI GRAJĄ W FINALE

KONIEC MECZU CHORWACI POKONUJĄ ANGLIKÓW
Ostatnia akcja Anglików - rzut wolny
120' Sędzia dolicza 4 minuty do końca
119' Anglicy bezradni, Chorwaci kontrolują grę.
Ależ emocje, ależ mecz WYNIK CHORWACJA ANGLIA 2:1
108' GOOOOOLLLLLLLLLLLL dla CHORWACJI
106' Chorwaci w ataku pozycyjnym.
Koniec pierwszej części dogrywki - gramy w II CHORWACJA ANGLIA WYNIK 1:1
105' Widać, że obie ekipy są już zmęczone. Pierwsza część dogrywki przedłużona o 2 minuty
100' Rzut wolny dla Chorwacji - może być niebezpiecznie
99' WYNIK MECZU CHORWACJA ANGLIA 1:1
98' Ależ teraz Anglicy mieli okazję, ale piłka nie wpadła do siatki.
96' Rebic - żółta kartka za faul.
94' Gramy w dogrywce - na razie zachowawczo - obie drużyny próbują budować akcje w ataku pozycyjnym

Kiedy FINAŁ MUNDIALU? Kto gra w finale MŚ 2018?

93' Koniec doliczonego czasu gry - BĘDZIE DOGRYWKA
Była okazja, ale piłka od bramki.
91' Rzut wolny dla Anglików - będzie niebezpiecznie
90' Sędzia dolicz 3 minuty
87' WYNIK MECZU CHORWACJA ANGLIA 1:1. Czy któraś drużyna jeszcze spróbuje zaatakować?
82' Bramkarze w rolach głównych - i jedna drużyna i druga w natarciu!
76' Akcja za akcję - ależ teraz zrobił się mecz!
71' Mogło być teraz 2:1 dla Choracji - słupek ratuje Anglików.
Świetne dośrodkowanie i strzał coś w stylu ciosu "karate" i piłka wpada do siatki!
68' GOOOOOLLLLLLLLLLLL dla Chorwacji!!!!
63' Wynik bez zmian.

45' Anglia prowadzi 1:0 po pierwszej połowie
32' Teraz wreszcie dobra akcja Chorwatów, ale obrońcy angielscy na posterunku
30' Znów Anglicy byli blisko!
27' Sterling faulowany. Rzut wolny dla Anglii i kolejna szansa.
Anglia Chorwacja stream, na żywo
22' Harry Kane na spalonym.
19' Perisić uderza ale obok bramki.
18' Chorwacja atakuje ale ciężko pod bramką Anglii.
14' Kolejny rzut rożny dla Anglii. Strzał z głowy ale obok słupka.
5' GOOLLL TRIPPIER! Bezpośrednio strzelił z rzutu wolnego.
1' Gramy!

Chorwacja Anglia o wejście do finału Mistrzostw Świata w Rosji. Drugi mecz półfinałowy zapowiada się emocjonująco.
ANGLIA CHORWACJA NA ŻYWO
Anglia - Chorwacja to drugi półfinał MŚ 2018. Obie drużyny przeszły długa i ciężką drogę, by dotrzeć do tego etapu turnieju. Kto z nich wespnie się wyżej i zmierzy się z Francją w wielkim finale, a komu pozostanie walka z Belgią o brąz? Sprawdźcie, gdzie oglądać transmisję meczu na żywo w TVP online i w TV.

Finał mundialu w Rosji
Na lepszego z pary Anglia - Chorwacja czeka już Francja, która we wtorek pokonała 1:0 Belgię i zapewniła sobie miejsce w niedzielnym meczu o złoto. Przegrany dzień wcześniej będzie grał o brąz.