ME: Polska - Serbia 2017 stream online. Transmisja meczu na żywo [STREAM LIVE ONLINE]

(mck)
ME: Polska - Serbia 2017 stream online. Transmisja meczu na żywo [STREAM LIVE ONLINE]
ME: Polska - Serbia 2017 stream online. Transmisja meczu na żywo [STREAM LIVE ONLINE] Archiwum
Mecz Otwarcia ME w Siatkówce 2017 Polska - Serbia. Transmisja TV na żywo już od 20:05. Gdzie oglądać darmowy stream online? Zobacz mecz Polska - Serbia 24.08.2017 za darmo. Stream online live dostępny w Internecie. Gdzie go obejrzeć?

Polska - Serbia 2017 Transmisja online na żywo. Gdzie oglądać darmowy stream na żywo?

Mecz otwarcia Mistrzostw Europy w Siatkówce 2017 Polska - Serbia już dzisiaj, 24 sierpnia. Gdzie oglądać spotkanie? Zobacz, czy i gdzie będzie dostępny darmowy stream online. Transmisja TV na żywo dostępna za darmo na antenie Polsat Sport. Czy stacja przeprowadzi także transmisję TV na żywo?

POLSKA - SERBIA online: transmisja na żywo. Mistrzostwa świata w siatkówce 2018. Mecz Polaków z Serbią oglądaj stream live w TV i online

Mecz Otwarcia Siatkówka 2017 Polska - Serbia. Stream online za darmo [TRANSMISJA TV NA ŻYWO]

W czwartek rozpoczynają się się w Polsce mistrzostwa Europy. Polacy grają na Stadionie Narodowym z Serbią

- W 2009 roku też nikt na nas nie stawiał, a jednak wróciliśmy z Izmiru ze złotymi medalami. Poza tym trzeba pamiętać, że polski zespół będzie miał olbrzymie wsparcie trybun - mówi mistrz Europy z 2009 roku Michał Bąkiewicz. Dziś rozpocznie się turniej CEV Lotto EuroVolley, w którym zagra szesnaście najmocniejszych drużyn Starego Kontynentu.

ZOBACZ: Siatkówka Mistrzostwa Europy 2017. Mecz otwarcia Polska - Serbia ONLINE W INTERNECIE (WIDEO)

W czwartek w składzie drużyny Ferdinando De Giorgiego jest tylko jeden zawodnik, który może poszczycić się mianem mistrza Europy - Bartosz Kurek, który wchodził dopiero wtedy do reprezentacji, ale w Izmirze był pewnym punktem drużyny. Dziś też bardzo wiele - właściwie najwięcej - zależy od Kurka, który nadal ma potencjał gracza światowej klasy, ale zbyt rzadko to pokazuje. De Giorgi, który doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak bardzo jego drużynie potrzebny jest Kurek w formie, szuka rozwiązania tego problemu. Dokonał nawet roszady taktycznej, przesuwając Kurka bliżej rozgrywającego, ale Memoriał Huberta Wagnera, który był ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed mistrzostwami Europy - choć wygrany - nikogo nie uspokoił, ale na pewno dodał optymizmu.

POLSKA - SERBIA ONLINE STREAM. Transmisja na żywo, mecz za darmo, stream live

Na PGE Narodowym ma być ok. 62 tys. kibiców, z czego 10 tys. usiądzie na dodatkowych trybunach ustawionych wokół boiska. W momencie zamknięcia tego wydania, w sprzedaży (poprzez portal eBilet.pl) było ok. cztery tysiące biletów. Początek spotkania o godz. 20.30 (transmisja w Polsacie). Dwie godziny wcześniej rozpocznie się półgodzinna ceremonia otwarcia. Wystąpią w niej m.in. Cugowscy, a pokaz choreograficzny opracował Agustin Egurrola.

- Mieliśmy na stadionie treningi we wtorek i środę, w czwartek czeka nas jeszcze rozruch. To wystarczy, żebyśmy, nie mieli problemów podczas meczu. Jak było? Trochę wieje wiatr, jest zimno, ale nie ma sensu koncentrować na tym uwagi, bo nie mamy na to wpływu. Dla obu drużyn będzie tak samo - wzruszył ramionami Kubiak.

ME: Polska - Serbia 2017 Transmisja TV na żywo - gdzie darmowy stream online?

Mecz otwarcia ME w Siatkówce 2017 Polska - Serbia już dzisiaj o godz. 20:45. Transmisja TV na żywo na antenie Polsatu od godz. 20:05. Natomiast, gdzie oglądać stream online za darmo? Będzie to możliwe m.in. na stronie Polsat Sport (stream online live) oraz na Ipla.tv.

Wideo

Dodaj ogłoszenie