MAZOVIA WIDZEW NA ŻYWO. Dziś Widzew gra z Mazovią w Rawie Mazowieckiej - relacja NA ŻYWO

(tj)
Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu pomiędzy WIDZEWEM I MAZOVIĄ. MAZOVIA WIDZEW NA ŻYWO WIDZEW MAZOVIA NA ŻYWO
WIDZEW gra dziś wyjazdowy mecz z Mazowią Rawa Mazowiecka. Mecz Mazovia vs Widzew rozpoczyna się o godzinie 18. Zapraszamy na relację na żywo z meczu MAzovia Widzew. Widzew prowadzi 5:0.

By odświeżyć, wciśnij F5
KONIEC MECZU. WIDZEW WYGRYWA 5:0
92' Świetna akcja Kaczyńskiego, pomknął z piłką miła rywali, le bramkarz gospodarzy okazał się lepszy.
88' Dobra akcja Widzewa, szybka, podania z pierwszej piłki i niewiele brakowało...
86' GGOOOOOLLLLL. Sebastian Kaczyński strzela na 5 :0 !
84' Próba strzału z dystansu - zawodnik Mazovii - zbyt lekko i do tego niecelnie.
Budka schodzi z boiska - 2 asysty w tym meczu. W jego miejsce Puchalski Konrad.
80' Widzew prowadzi grę, Mazovia próbuje, ale nie stwarza żadnych groźnych sytuacji.
76' Dobra kolejna akcja Widzewa, Budka, ależ była okazja, obrońcy jednak na posterunku.
72' GGOOOOLLLLL dla Widzewa. Bramkę strzela Tlaga!
68' Kartka dla Rafała Bednarka. Rodak opuścił boisko, wszedł Dudała.
66' Widzew gra dojrzale, Widzew gra swobodnie, Widzew gra tak, by jak najmniejszym nakładem sił kontrolować grę.
64' Zmiana w Widzewie. Na boisku Kaczyński, zszedł Robert Kowalczyk.
62'Gra w środku boiska. Teraz faul na Widzewiaku w pobliży polka karnego łodzian.
58' Głośny doping kibiców Widzewa. Widzew prowadzi grę, choć gospodarze próbują, niewiele im się udaje.
56' Dobra akcja Widzewa, strzał z dystansu silny, celny i piękna parada bramkarza. Rzut rożny dla Widzewa.
Dobra akcja gospodarzy prawą stroną boiska, ale obrońcy nie dali się zaskoczyć.
51' Teraz kibice popisali się znakomitą oprawą. Wciąż głośno dopingują.
49' Rodak ma się już dobrze, zawodnik Widzewa już w pełni sił.
49' Widzewiak w środku pola faulowany. Widzew rozpoczyna akcje w ataku pozycyjnym.
47' Rzut wolny dla gospodarzy, ale bramkarz Widzewa na posterunku. Przemysław Rodak leży na boisku. Masażysta na murawie
46' Widzew rozpoczął II połowę.
Zapraszamy na druga połowę meczu
Koniec pierwszej połowy.
Rzut rożny dla Widzewa. Ale nic z tego nie wyszło.
45' W tej sytuacji, jeśli tak zakończy się mecz, Widzew będzie miał 5 pkt. przewagi nad Paradyżem.
43' Znów dobra akcja Widzewa, znów sporo szczęścia miał bramkarz gospodarzy.
40' Jeszcze 5 minut gry. Widzew przeważa zdecydowanie.
37' Widzew gra z tyłu, wciąga Mazovię na swoją połowę.
35' Znów dobra akcja Widzewa i niewiele brakowało, by Kowalczyk był sam na sam.
GOOOOLLLL dla Widzewa. Widzew zdobywa kolejną bramkę i prowadzi już z Mazovią 3:0
33' Mazovia próbuje, Mazovia chce, ale piłkarze nia mają pomysłu na rozbicie widzewskiej obrony.
29' Widzew dobra akcja prawą stroną boiska, dośrodkowanie, ale bramkarz gospodarzy na posterunku.
27' Widzew kontroluje grę. Piłkarze z Łodzi grają swobodnie. Mazovia nie za bardzo ma pomysł, by dojść do pola karnego Widzewa.

25' Rzut wolny dla Widzewa i GOOOOLLLL Kacper Bargieł zdobywa 2 gola dla Widzewa!!

23' GOOOOOLLL dla Widzewa!! Bramkę strzela Okachi!!

21' Ależ sytuacja Widzewa. To powinna być bramka. Z bliska strzał Widzewiaka nad poprzeczką.
19' Rzut wolny dla Widzewa. Dośrodkowanie, ale bramkarz gospodarzy łatwo wyłapuję górną piłke.
17' Ależ sytuacja Widzewa. Michał Czaplarski pięknie głową po rzucie wolnym. Tuż obok słupka. Bardzo niewiele brakowało...
15' Widzew miał szansę, ale w polu karnym nasz zawodnik faulował bramkarza.
14' Dobra akcja Mazovii. Na szczęście obrońcy Widzewa na posterunku.
11' Walka w środku boiska. Mazovia gra całkiem przyzwoita piłkę, na razie nie pozwala na zbyt wiele piłkarzom z Łodzi.
9' Ładny strzał Adriana Budki z 17 metrów z pierwszej piłki! Tuż obok słupka.
7'Dobra akcja, zagranie Kowalczyka w pole karne i Kamil Bartos źle przyjął piłkę. Mogło być groźnie.
5'Na razie Widzew nie błyszczy. To gospodarze grają bardziej agresywnie. Strzał z dystansu na bramkę Widzewa.
4' Fatalna jest murawa na boisku w Rawie. Połowa boiska pozbawiona jest trawy. Gra na takiej nawierzchni nie należy do najbardziej precyzyjnej.
3' Widzew odpowiedział niezłą akcją, ale nie zakończoną celnym strzałem.
1' Gramy. Faul Widzewiaka. Rzut wolny dla Mazovii. Wrzutka, ale na szczęście nikt nie zamykał akcji i piłka od bramki Widzewa.
Widzew na czerwono, gospodarze w białych koszulkach i ciemnych spodenkach.
Piłkarze już na boisku.
Kibice mają nadzieję, że Widzew w roli faworyta nie zawiedzie i dziś przywiezie z Rawy 3 pkt. To pozwoli umocnić się na pozycji lidera rozgrywek i przybliży łodzian do upragnionego awansu do III ligi.
Jesteśmy już na stadionie w Rawie Mazowieckiej. Piłkarze są już po rozgrzewce. Za chwilę początek meczu Widzew Mazovia.

ZAPRASZAMY NA RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU pomiędzy Widzewem i Mazovią.
Skład Widzewa:
Michał Choroś - Kamil Tlaga, Michał Czaplarski, Kacper Bargieł, Daniel Bończak - Przemysław Rodak, Princewill Okachi - Adrian Budka, Mariusz Zawodziński, Kamil Bartos - Robert Kowalczyk.

Rezerwowi: Michał Sokołowicz, Michał Bondara, Damian Dudała, Sebastian Kaczyński, Damian Kozieł, Krzysztof Możdżonek, Konrad Puchalski.