MATURA Z ANGIELSKIEGO ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI

  MATURA Z ANGIELSKIEGO ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI

  (ls)

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI
  1/11
  przejdź do galerii

  MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI ©Krzysztof Szymczak

  Matura z angielskiego 2015 wypadła 6 maja, w środę. Az 90 procent maturzystów wybrał ten język na egzaminie maturalnym z języka nowożytnego. Czy udzielili poprawnych odpowiedzi? Przekonają się po sprawdzeniu zadań w arkuszach CKE. Jak tylko pojawią się one w internecie, opublikujemy na naszej stronie.

  MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI  MATURA ANGIELSKI 2015 ARKUSZE CKE PODSTAWOWY

  MATURZYŚCI OD GODZINY 9 piszą MATURĘ Z ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE PODSTAWOWYM A OD GODZ. 14 MATURĘ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE ROZSZERZONYM. Dwa pierwsze egzaminy z języka polskiego i z matematyki już za nimi. Niektórzy twierdzą, że egzamin z języka angielskiego jest najprostszy, jednak nie dla wszystkich...

  MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI


  MATURA 2015 ANGIELSKI [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]

  -Nigdy nie byłem dobry z anglika. -mówi Marcin, tegoroczny maturzysta, który do Matury z języka angielskiego przygotowywał się intensywnie od początku roku szkolnego. -Dlatego zapisałem się na kurs angielskiego, żeby nie wypaść blado na teście.

  MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI  MATURA 2015 ARKUSZE CKE

  -Nauka języków obcych przychodzi mi bardzo łatwo, dlatego angielskim w ogóle się nie stresuje. -mówi Małgorzata, uczennica trzeciej klasy jednego z łódzkich ogólniaków. -Powtórzyłam gramatykę i tyle.

  -Najbardziej boję się części testu ze słuchania. Akustyka w sali gimnastycznej jest kiepska, więc może być problem z odsłuchem. -dodaje koleżanka dziewczyny.

  MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI  Podczas zadań słuchowych maturzyści muszą uzupełnić zadania polegające na np. odszukaniu brakujących słówek, zakreśleniu poprawnych odpowiedzi. Reading polega na czytaniu ze zrozumieniem.

  MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI  Obszerny tekst należy dokładnie przeczytać i m.in. uzupełnić brakujące nagłówki lub zakreślić odpowiedzi w pytaniach w formie testu. Writing to samodzielne stworzenie np. rozprawki, listu, kartki, ogłoszenia, reklamacji itp.

  MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI  Po południu na naszej stronie znajdziecie arkusze z zadaniami oraz odpowiedzi.

  MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI  Zobacz też: Mieszane uczucia maturzystów po egzaminie z matematyki [źródło: x-news]


  MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI  Matura to niemały stres także dla rodziców uczniów ostatnich klas szkół średnich. Większość kibicuje swoim dorastających pociechom w domach, ale są i tacy, którzy na maturę przyszli razem z nimi...

  MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo