ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
MATURA Z ANGIELSKIEGO ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI

(ls)

2015-05-06 11:47

2016-04-28 11:58

Dodaj komentarz

MATURA Z ANGIELSKIEGO ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI

(ls)

2015-05-06 11:47

Matura z angielskiego 2015 wypadła 6 maja, w środę. Az 90 procent maturzystów wybrał ten język na egzaminie maturalnym z języka nowożytnego. Czy udzielili poprawnych odpowiedzi? Przekonają się po sprawdzeniu zadań w arkuszach CKE. Jak tylko pojawią się one w internecie, opublikujemy na naszej stronie.
1/11

MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI

(© Krzysztof Szymczak)

MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZIMATURA ANGIELSKI 2015 ARKUSZE CKE PODSTAWOWY

MATURZYŚCI OD GODZINY 9 piszą MATURĘ Z ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE PODSTAWOWYM A OD GODZ. 14 MATURĘ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE ROZSZERZONYM. Dwa pierwsze egzaminy z języka polskiego i z matematyki już za nimi. Niektórzy twierdzą, że egzamin z języka angielskiego jest najprostszy, jednak nie dla wszystkich...

MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI


MATURA 2015 ANGIELSKI [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]

-Nigdy nie byłem dobry z anglika. -mówi Marcin, tegoroczny maturzysta, który do Matury z języka angielskiego przygotowywał się intensywnie od początku roku szkolnego. -Dlatego zapisałem się na kurs angielskiego, żeby nie wypaść blado na teście.

MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZIMATURA 2015 ARKUSZE CKE

-Nauka języków obcych przychodzi mi bardzo łatwo, dlatego angielskim w ogóle się nie stresuje. -mówi Małgorzata, uczennica trzeciej klasy jednego z łódzkich ogólniaków. -Powtórzyłam gramatykę i tyle.

-Najbardziej boję się części testu ze słuchania. Akustyka w sali gimnastycznej jest kiepska, więc może być problem z odsłuchem. -dodaje koleżanka dziewczyny.

MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZIPodczas zadań słuchowych maturzyści muszą uzupełnić zadania polegające na np. odszukaniu brakujących słówek, zakreśleniu poprawnych odpowiedzi. Reading polega na czytaniu ze zrozumieniem.

MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZIObszerny tekst należy dokładnie przeczytać i m.in. uzupełnić brakujące nagłówki lub zakreślić odpowiedzi w pytaniach w formie testu. Writing to samodzielne stworzenie np. rozprawki, listu, kartki, ogłoszenia, reklamacji itp.

MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZIPo południu na naszej stronie znajdziecie arkusze z zadaniami oraz odpowiedzi.

MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZIZobacz też: Mieszane uczucia maturzystów po egzaminie z matematyki [źródło: x-news]


MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZIMatura to niemały stres także dla rodziców uczniów ostatnich klas szkół średnich. Większość kibicuje swoim dorastających pociechom w domach, ale są i tacy, którzy na maturę przyszli razem z nimi...

MATURA Z ANGIELSKIEGO 2015 ARKUSZE CKE ODPOWIEDZI

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się