Matura 2016 NIEMIECKI PODSTAWOWY, NIEMIECKI ROZSZERZONY ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI

ei24, (tj)
Niemiecki podstawowy, niemiecki rozszerzony ARKUSZE CKE. Matura 2016. Niemiecki podstawowy, niemiecki rozszerzony ARKUSZE CKE
Dziś MATURA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO. JĘZYK NIEMIECKI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I JĘZYK NIEMIECKI NA POZIOMIE ROZSZERZONYM. NIEMIECKI NA MATURZE nie jest tak popularny, jak język angielski, ale jako język obcy zajmuje drugie miejsce śród tegorocznych maturzystów. Co było na maturze z języka niemieckiego, arkusze cke z języka niemieckiego na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym - wszystkie informacje w naszym serwisie na bieżąco.

Matura 2017 POLSKI ROZSZERZONY

MATURA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE PODSTAWOWYM, NA POZIOMIE ROZSZERZONYM

- Zdecydowałam się na język niemiecki, ponieważ lepiej się w nim czuję niż w angielskim - mówi Justyna Ceglarska, maturzystka w Łodzi. - Matura z języka niemieckiego na poziomie podstawowym jest chyba w zasięgu każdego, kto systematycznie chodził do szkoły na lekcje tego przedmiotu. Na poziomie rozszerzonym niemiecki jest już o wiele trudniejszy. Ja próbuję.

Maturzyści, którzy przystępują do egzaminu z języka niemieckiego będą musieli m.in. przeczytać tekst, w którym zostały usunięte wyrazy, i te wyrazy będą musieli uzupełnić. Tak przynajmniej było na maturze z języka niemieckiego w roku ubiegłym. W tym ma być podobnie.

MATURA Z NIEMIECKIEGO ARKUSZE CKE, POZIOM PODSTAWOWY POZIOM ROZSZERZONY ODPOWIEDZI

- Syn wybrał niemiecki i pisze dziś poziom podstawowy, no orłem nie jest, ale zdać musi - mówi Kazimierz Stolarczyk, tata maturzysty. - Uczył się brał też korepetycje no i mam nadzieję, że jest dobrze przygotowany do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Jak będzie zobaczymy. Mam nadzieję, że zda. W domu zobaczymy ARKUSZE CKE i sprawdzimy, jak mu poszło.

Zdecydowanie najpopularniejszym egzaminem na maturze w 2016 roku - poza oczywiście językiem polskim i matematyką, jest język angielski i geografia. Sporo osób decyduje się też zdawać biologię.

- Mam rodzinę w Niemczech, dlatego zdecydowałam się na zdawanie tego języka - mówi Angelika Ziomek, maturzystka. - Uczyłam się od początku z myslą, że kiedyś wyjadę tam do pracy. Dlatego język niemiecki jest dla mnie ważnym przedmiotem na maturze. Oczywiście nie ukrywam, że jest mi łatwiej, ponieważ od dziecka wyjeżdżałam z rodzicami do cioci i tam szlifowałam język niemiecki.

MATURA Z NIEMIECKIEGO ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI

W formie rozszerzonej maturę z języka niemieckiego napisze dziś 8,3 tysiąca absolwentów. Do egzaminu z języka niemieckiego podejdą dziś także abiturienci z lat wcześniejszych.

[ZOBACZ FILM Matura to bzdura (źródło: youtube)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Matura to bzdura (źródło: youtube)