Mateusz Żyro, piłkarz Widzewa: Nieobecność w 30 minutach kosztowała nas trzy punkty

Piłkarze Widzewa przegrali w Łodzi z Legią Warszawa 1:2. Oto co po meczu powiedział łódzkie obrońca,Mateusz Żyro.

Mateusz Żyro: - Jest w nas duża złość na ten wynik, widzieliśmy dwie różne połowy. Pierwsze 10 minut było niezłe, potem siedliśmy i ciężko wytłumaczyć dlaczego. Legia przejęła inicjatywę, strzeliła dwa gole i ustawiła sobie mecz. W szatni dokonaliśmy pewnych korekt i na drugą połowę wyszliśmy odmienieni. Dobrze to wyglądało, tworzyliśmy sobie szanse. Szkoda nieuznanej bramki Patryka, bo myślę, że moglibyśmy wtedy wywalczyć korzystny rezultat.
Nasza nieobecność w tych 30 minutach kosztowała nas dziś trzy punkty.

Brak punktów w meczach w Łodzi boli, mamy ze sobą na pewno niesamowite wsparcie i trybuny nas niosą, dlatego musimy zrobić wszystko, żeby następne mecze zacząć wygrywać i stworzyć z naszego stadionu twierdzę. Musimy dalej ciężko pracować