Master Pharm Rugby. Stracili dwóch ważnych zawodników i przegrali z Ogniwem

W meczu na szczycie ekstraligi rugby Master Pharm Rugby Łódź przegrali z Ogniwem Sopot 10:20 (10:3) Punkty dla łodzian zdobyli Kępa i Schevhenko - po 5.

Wielki wpływ na przebieg wydarzeń miały nieobecność kontuzjowanego Krystiana Pogorzelskiego, czerwona kartka dla kapitana Michała Mirosza w 28 minucie spotkania i poważna kontuzja kolana reżysera gry Dawida Plichty w 51 minucie meczu.
Łodzianie grając w osłabieniu ambitnie walczyli do końca. Mieli szansę na zdobycie punktów, ale w prosty sposób trafcili piłkę pod polem punktowym rywali. Rywale byli konsekwentneijsi i skuteczniejści, dlatego po raz pierwszy w historii wygrali mecz na stadionie przy al. Piłsudskiego.

Lewandowski nominowany do piłkarza roku!