Master Pharm Rugby Łódź pokonali Skrę i zrobili milowy krok na drodze do finału

Drużyna Master Pharm Rugby Łódź zrobiła milowy krok na drodze do wielkiego finału.

Po bardzo dobrym meczu pokonała trzecią w tabeli Skrę Warszawa 27:16 (21:11) i w tej chwili ma nad rywalami już pięć punktów przewagi.
Złe miłego początki. W 2 minucie warszawianie przeprowadzili skuteczną akcję i prowadzili 5:0. W 17 min było 11:3 dla rywali. Akcja młyna pozwoliła zmniejszyć przewagę, a pewnie wykonany karny pozwolił wyjść łodzianom na prowadzenie 16:11 w 37 minucie spotkania. Ostatnia akcja łodzian przyniosła im kolejne pięć punktów i przewaga wzrosła do 10 oczek.
Skutecznie wykonywane karne przez Kępę pozwoliły łodzianom uzyskać bezpieczną przewagę i utrzymać ją do końca spotkania.
Wielkie brawa za znakomity, pełen męskiej walki i co najważniejsze zwycięski mecz. Teraz czeka łodzian spotkanie z Lechią w Gdańsk.
Po meczu nagrody firmy Immergas dla najlepszych zawodników spotkania dostali środkowi ataku łodzian: Patryk Reskulak i Adrian Seerane oraz obrońca Skry Palu Fihaki.

Master Pharm Rugby Łódź - Skra Warszawa 27:16 (21:11)

Punkty Master Pharm: Michał Kępa 17 (pd, 5K), Patryk Reksulak 5 (P), Oleksandr Shevchenko 5 (P).
Punkty Skra: Daniel Gdula 6 (2K), Kamil Więcaszek 5 (P), Siokiwaha Halaifonua 5 (P).
Żółta kartka: Cyprian Majcher (Skra).

Master Pharm Rugby Łódź: Soafa, Plesiński, Mchedlidze, Karpiński, Shevchenko, Justyński, Kotasa, Plichta, Kępa, Dobijański, Reksulak, Seerane, Wlaźlak, Pogorzelski otraz Kramarenko, Nibladze, Kacprowicz, Lolesio, Dułka, Urbaniak, Brzozowski