Master Pharm Budowlani. Perfekcyjna druga połowa i zwycięstwo

Rugbyści Master Pharm Budowlani po raz kolejny pokazali, że są klasową drużyną, która potrafi wygrywać ważne spotkania

Łodzianie z bonusem (minimum cztery przyłożenia w polu punktowym przeciwnika) wygrali pojedynek w Gdyni z bardzo zmotywowaną Arką, choć do przerwy przegrywli 5:7.
Mistrzów Polski trochę uśpił fakt, że już w 2 minucie objęli prowadzenie po akcji Reksulaka. Oddali inicjatywę i Arka zdobyła siedem punktów. Poskutkowała reprymenda trenera Przemysława Szyburskiego w przerwie w szatni.
Drugą połowę łodzianie rozegrali perfekcyjnie, nei dając rywalom cienia szans na skuteczną odpowiedź. Brawo!

Arka Gdynia - Master Pharm Budowlani 7:24 (7:5)

Punkty dla łodzian: Reksulak 9, Mirosz, Kramarenko, Kubalewski po 5.

Master Pharm Budowlani: Kramarenko, Kujawa (72, Kościelski), Mchedlidze, Karpiński II (76, Serafin), Ignaczak, Justyński, Mirosz, Vertyletskyi (65, Noszczyk), Plichta, Nowakci (78, Urbaniak), Matyjak, Bosiacki (68, Łuczak), Kubalewski, Wlaźlak, Reksulak

W meczu na szczycie I ligi, lider górą. Skra Warszawa - KS Budowlani Łódź 40:22 (26:10)