Marzeniem Cecherza zdobyć mistrzostwo. Nowy trener Widzewa zaczynał swoją szkoleniową przygodę w KKS

(ei24)
Strona internetowa naszekoluszki.p z dumą podkreśla, że nowy trener Widzewa - Przemysław Cecherz - pierwsze trenerskie szlify zbierał w Koluszkowskim Klubie Sportowym.

- Jako młody chłopak otrzymałem szansę prowadzenia zespołu w IV lidze. Miało to duży wpływ na moją przygodę z piłką na wyższym poziomie. Rozwijam się po to, by osiągnąć sukces. Chciałbym być najlepszym trenerem w Polsce, a najlepszy to taki, który zdobywa mistrzostwo Polski i takie jest moje marzenie - mówi Cecherz w rozmowie ze stroną.

43-letni szkoleniowiec prowadził KKS najpierw latach 1996-1997, a potem 2003-2004. W latach 2005-2006 pełnił funkcję trenera bramkarzy, asystenta oraz na krótko pierwszego trenera Górnika Zabrze. W roku 2007 był asystentem, a następnie pierwszym trenerem Wisły Płock. Ostatnio był trenerem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, który zajmuje siódme miejsce w III lidze (Widzew jest piąty). Posiada licencję trenera I klasy.

ŚMIESZNE WIERSZYKI NOWOROCZNE, WIERSZYKI NOWOROCZNE, SMSY ŚMIESZNE NOWY ROK
WIERSZYKI NA NOWY ROK, ŻYCZENIA NOWOROCZNE, ŚMIESZNE WIERSZYKI NA NOWY ROK, ŻYCZENIA NA 2017 ROK
SMSY SYLWESTROWE, KRÓTKIE ŻYCZENIA NA NOWY ROK, WIERSZYKI NOWOROCZNE ŚMIESZNE
ŻYCZENIA NOWOROCZNE 2016. KRÓTKIE ŻYCZENIA NOWOROCZNE SMS
[ZOBACZ FILM Które gwiazdy stanęły w tym roku na ślubnym kobiercu? (x.news/Associated Press)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Które gwiazdy stanęły w tym roku na ślubnym kobiercu? (x.news/Associated Press)